Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariposaa

Wypada iść w odwiedziny?

Polecane posty

Gość Gość

 Kurewa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariposaa
10 godzin temu, Gość Lula napisał:

Poj..cie albo to jest prowo.Moja rodzina zobaczyla dziecko po miesiacu a znajomi po 3 mies a jakas obca baba wpadnie do mojego meza i bedzie zawracac d...poza tym mozna przeslac kartke lub przekazac w pracy prezent.Daj kudziom ZYC !

No to gratuluje bycia dziwolągiem skoro rodzina musiała miesiąc czekać. :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariposaa

Nie sądziłam, że otrzymam takie odpowiedzi... na normalne pytanie poczułam się tak jakbym co najmniej chciała to dziecko zjeść na obiad. 

Opanujcie się, rozumiem że hormony Wam buzują ale bez przesady. Nie dziwie się, że spora cześć mężczyzn woli uciec z domu do pracy czy chociażby na zakupy spożywcze jak tak zachowują się młode matki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tu jest

Zawsze jad i hejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Nie wierze ze to jest prawda i zamiar. Każdy, ogarnięty człowiek wie jakie są tzw normy obyczajowe. Autorka dobrze się bawi kosztem komentujących 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Figa napisał:

Nie wierze ze to jest prawda i zamiar. Każdy, ogarnięty człowiek wie jakie są tzw normy obyczajowe. Autorka dobrze się bawi kosztem komentujących 

Też tak myślę. Takich bezmyślnych istot chyba nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhh
7 godzin temu, Gość Mariposaa napisał:

Nie sądziłam, że otrzymam takie odpowiedzi... na normalne pytanie poczułam się tak jakbym co najmniej chciała to dziecko zjeść na obiad. 

Opanujcie się, rozumiem że hormony Wam buzują ale bez przesady. Nie dziwie się, że spora cześć mężczyzn woli uciec z domu do pracy czy chociażby na zakupy spożywcze jak tak zachowują się młode matki. 

 

Czyli jednak prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×