Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KAROLINA

Beta 500 w 6 tygodniu ciąży i brak pęcherza

Polecane posty

Gość KAROLINA

Hej dziewczyny. Niedawno byłam u lekarza bo test wyszedł mi pozytywny. W 6 tygodniu beta wynosiła 500 i nie było widać pęcherza ciążowego. Dwa dni później moja beta wyniosła 600 i dalej brak zarodka. W międzyczasie dostałam bóli brzucha i lekkiego krwawienia. Podejrzewają ciążę pozamaciczną. Czy jest jeszcze nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam pisać że przy becie 600 nie zobaczysz zarodka bo za mało, usg wychwytuje obraz jak beta jest ok 1000... Powinnaś poczekać. 

naromiast dalsza cześć postu wskazuje ewidentnie na zatrzymanie się ciąży, nastąpi poronienie. Wątpie żeby to była pozamaciczna. W pozamacixznej ciąży beta przyrasta. Wolno, ale regularnie, nie zatrzymuje się na tym samym poziomie przez 48 godz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Miałam pisać że przy becie 600 nie zobaczysz zarodka bo za mało, usg wychwytuje obraz jak beta jest ok 1000... Powinnaś poczekać. 

naromiast dalsza cześć postu wskazuje ewidentnie na zatrzymanie się ciąży, nastąpi poronienie. Wątpie żeby to była pozamaciczna. W pozamacixznej ciąży beta przyrasta. Wolno, ale regularnie, nie zatrzymuje się na tym samym poziomie przez 48 godz. 

Beta wzrosła o 100 w ciągu 48h. 

Zarodka wiem,że można nie zobaczyć, ale pęcherzyk powinno już chyba widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Beta wzrosła o 100 w ciągu 48h. 

Zarodka wiem,że można nie zobaczyć, ale pęcherzyk powinno już chyba widać?

Kurcze faktycznie napisałaś 500 najpierw . Niewiem jak popatrzyłam że2x600 widziałam. Mimo wszystko nadal skłaniam się ku poronieniu jednak, od pobrania krwi wzrosło jesczze dajmy na to na 800 a potem nagle spadło dlatego taki niewielki „wzrost” na przestrzeni 48godz. Ja miałam i poronienie i ciąże pozamaciczną i wzrost przy pozamacicznej naprawde był malutki. 100 to wg mnie za dużo. Przy poronieniu natomiast jednego dnia miałam 100 zaczelam krwawic, zrobiłam badanie i spadło na 8 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×