Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dowiedziałam się że jestem w ciąży. Mam nową pracę od lipca i oczywiście umowa zlecenie. Jestem przerażona co będzie dalej.. Co teraz..  Nie planowałam tego.. Rok temu byłam w ciąży ale niestety poroniłam, wtedy pracowałam mając umowę o pracę na czas nieokreślony, a teraz.. Boję się, że historia się powtórzy albo że zostanę na lodzie bez grosza.. Czy będąc w ciąży ale pracując na umowę zlecenie coś się nam kobietom należy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic się nie należy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radomek

Jak masz skladki chorobowe ktore sa dobrowolne po 3m mozesz isc na l4 i jak umowe jest do porodu to zasilek macierzynski ze sredniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiesz o ciąży dopiero po 12tyg to muszą ci przedłużyć do dnia porodu . Wcześniej Nie jesteś chroniona i mogą cie zwolnić . W takim wypadku jako bezrobotna po porodzie nalezy sie te 1000zl przez rok chyba.

Jeśli ci przedłuża możesz iść na l4 a potem zasiłek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

ja już w czasie starań powiedziałam szefowej że chcę mieć dziecko i zachowała się bardzo fajnie bo przedłużyła mi umowę tak wiec wiem że po urodzeniu wrócę do pracy, poza tym razem z koleżankami testowałam cykle w pracy i wiedziała co i jak będę robiła po powrocie do domu, miałam zawsze przy sobie tester owulacji ze śliny afrodyta hehehe sprawdził się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×