Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Ciążowy brzuszek/ smarowanie

Polecane posty

Gość Iga

Hej dziewczyny, zaczynam 5 miesiąc a nadal nie mam brzucha. Przytyłam 3 kilogramy wiec póki co moja ciąża objawia się lekką oponką, wyglądam jakbym sobie pojadła po prostu. I to jak siedzę bo jak leżę to brzucho płaski. 
 Niewiem kiedy mój brzuch zacznie rosnąć ani kiedy powinnam zacząć smarować się kremami na rozstępy. Koleżanka smarowała się od początku ale ona na moim etapie ma już całkiem fajną kulkę. Moja skóra w ogóle się nie zdążyła rozciągnąć więc niby co mam smarować. A może myśle źle i Powinnam zacząć wcześniej? Moja skóra jest tłusta i nigdy nie czułam potrzeby używać mleczek do ciała czy balsamów po kąpieli, dlatego dopiero muszę wypracować w sobie ten nawyk. Kiedy zaczęłyście się smarować ? Kiedy wyrośnie mi brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi też późno wyskoczył brzuch, ale smarowałam mniej więcej od trzeciego miesiąca. Lepiej wcześniej zadbać o elastyczność skóry niż potem płakać nad rozstępami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy od predyspozycji do rozstępów. Zalecają smarowanie od 4 mca ciąży ale mimo sporej kasy wywalonej na kremy kilka dni przed porodem pojawiły mi się najpierw po 2 rozstępy po obu stronach, z każdy kolejnym dniem coraz więcej i efekt taki, że miałam cały brzuch. Teraz rozglądam się już jakie zabiegi mogę wykonać żeby się tego pozbyć bo wstyd mi za taki brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×