Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego hejterzy kościoła w KAŻDYM księdzu widzą kochającego dzieci inaczej? Przecież to jest tylko jakiś procent, a nie wszyscy czy większość! Ddlaczego tyle nienawiści?

Polecane posty

Gość Gość

Skąd to się bierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie jest dlaczego lubisz kościół i dlaczego uważasz,że jest godny zaufania, skoro przez wieki pokazywał co innego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego, że jeżeli księża wybierają taką, a nie inną drogę muszą świecić przykładem i dostosować się do takich reguł jakie są już im narzucone i do jakich przekonują społeczeństwo. Jeżeli w Kościele występuje patologia to zamiast zamiatać sprawy pod dywan powinni wystawić delikwenta za drzwi, oddać odpowiednim władzom, jak każdego innego zbrodniarza i karać jak każdego Kowalskiego, który dopuścił się takiego czynu. Tolerując takie zachowania ukrywając i nie dopuszczając ukarania człowieka, który dopuścił się czynu zabronionego sami sobie strzelają w kolano. Są zakłamani, obłudni i niewarci zaufania społeczeństwa. Dlatego mamy jako ludzie prawo patrzeć, na każdego księdza jak na potencjalne zagrożenie przez właśnie ich wielowymiarowe zakłamanie i ukrywanie przestępstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Nasz proboszcz jest ok. Bardzo uczynny człowiek, można zawsze na niego liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Monika napisał:

Nasz proboszcz jest ok. Bardzo uczynny człowiek, można zawsze na niego liczyć.

A nasz jest biznesmenem i ma 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Monika napisał:

Nasz proboszcz jest ok. Bardzo uczynny człowiek, można zawsze na niego liczyć.

A powiedz mi czy każe spowiadać się z seksu przed ślubem kościelnym, jeśli para sypia tylko ze sobą i byli dla siebie pierwszymi partnerami (i jedynymi)? Jeśli tak to jest antychrystem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Monika napisał:

Nasz proboszcz jest ok. Bardzo uczynny człowiek, można zawsze na niego liczyć.

Czyli wg ciebie każdy proboszcz taki jest bo twój taki jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Większość "katolików" czy.moherów widzi w księdzu Boga . I to jest problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dlatego, że jeżeli księża wybierają taką, a nie inną drogę muszą świecić przykładem i dostosować się do takich reguł jakie są już im narzucone i do jakich przekonują społeczeństwo. Jeżeli w Kościele występuje patologia to zamiast zamiatać sprawy pod dywan powinni wystawić delikwenta za drzwi, oddać odpowiednim władzom, jak każdego innego zbrodniarza i karać jak każdego Kowalskiego, który dopuścił się takiego czynu. Tolerując takie zachowania ukrywając i nie dopuszczając ukarania człowieka, który dopuścił się czynu zabronionego sami sobie strzelają w kolano. Są zakłamani, obłudni i niewarci zaufania społeczeństwa. Dlatego mamy jako ludzie prawo patrzeć, na każdego księdza jak na potencjalne zagrożenie przez właśnie ich wielowymiarowe zakłamanie i ukrywanie przestępstw.

Pełna zgoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem czy hejterzy kosciola wiedza, ze dla Anglikow, Niemcow, Holendrow i wszystkich "lepszych" sa zlodziejami, brudasami i pijakami, wszyscy ez wyjatku?Musicie im przyznac racje skoro tak twierdza, a nie sie oburzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziś człowiek człowiekowi wilkiem i nie ważne ksiądz, gej czy sąsiad na każdego tu coś znajdziecie miłe kafeterianki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofit

ksiedza są molestowani przez tzw dzieci - ofiary, statystycznie 13ka to wyrachowana dzifkara, ksiadz ulega bo seksu nigdy miał, po dowiedzeniu sie publika robi z niego zwyrodnialca i dogrywaja muzyke z horroru w TV że stała sie zbrodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollla

Ludzie wykonuja rozne zawody. Piekarz, nawet nie do konca moralny, moze piec dobre chleby, wiec choc w swoim zawodzie sie sprawdza. Rola ksiezy jest moralnosc - tego ucza, wiec powinni sami byc przykladem, Jesli nie  -  sa nikim- ani jako ludzie, ani jako fachowcy. Poniewaz kosciól jest hierarchiczny i wymagane jest pelne podporzdkowanie sie zwierzchnikom, oni powinni bezwarunkowo odpowiadac za podwladnych i ich wstepki, o ile do takich dochodzi. Tymczasem przstepstwa sa ukrywane a ci, ktorzy sie ich dopuscili, kryci. Takiego omijania prawa  nie ma w stosunku do zadnej innej grupy ludzi.

Co to znaczy - ksiadz ulega ?- dorosły człowiek nie powinien zyc w zaklamaniu. Wiadomo,ze jest celibat - po co sie na to decyduje, pzrysiega go dochowac? Jesli lamie pzrysiegi - jaka jest jego moralnosc? jakie ma prawo pouczac innych? Wyglaszać kazania, sdawac komunię? To dla osoby wierzacej bezczeszczenie, Jesli nie wytrzymuje, powinien wystapic z kapłaństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie Wasze wywody nadal nie dają odpowiedzi DLACZEGO oceniacie z góry każdego jak tych, którzy lubią dzieci za bardzo. Jest ich jakiś procent a Wy jeździcie po każdym. Czy jak jakiś lekarz źle wykonał swe obowiązki to w ogóle przestajecie do wszystkich lekarzy chodzić? Też im nie wolno zawieść ludzi przecież 😛 czy jak wam piekarz zły chleb da to już nigdy nie pojedziecie do żadnego piekarza bo na bank jest taki sam? 

Nie popieram tuszowania zła, a raczej potępiam. Ale Wasze myślenie nie ma nic wspólnego z logiką. Co winny jest młody ksiądz z powołania że inny ksiądz gwałci? Zbiorowa odpowiedzialnosc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Mnie śmieszy jak to ludzie są źli na księży że kryją swoich a nie są źli na siebie ze kryją sąsiada damskiego boksera, matke alkoholiczke która sprzedaje swoje dziecko za wódkę, słyszą dziecięcy krzyk za ścianą a nic z tym nie robią. Mi do kościoła daleko, ale nie osadzam księży, bo sama moze mam nieczyste sumienie. Każdy widzi jakąś patologie w okol siebie i nic z tym nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo nawet te smiecie ktore nie biora w tym czynnego udzialu wiedza i go.wno robia zeby zatrzymac oprawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

odpowiedź jest prosta, mierzą wszystkich swoją miarą stąd i schematyczne myślenie, że każdy ksiądz ma w planach skrzywdzenie dziecka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Mam 3 synów i nie pozwoliłam im być ministrantami.Poprostu boję się żeby jakiś kleryk nie molestował ich.Wolę dmuchać na zimne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja trzymam dzieci z daleka od kościoła i tej zakłamanej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.

Wasze harmidry są słuszne.  Pretensje macie słuszne.  Tylko, ze wasza wina też jest. Jako, że jesteście katolikami to jesteście zobowiązani do walki, walki o swoją pociechę w dobrym wychowaniu!  Co to ma znaczyć, ze dziecko nie wie co to wykorzystanie seksualne ? To jak je puszczacie na zajęcia z księdzem ? na msze, roraty, różańce, obozowiska ? Bez opiekunów, bez wiedzy o seksie, bez koleżanki, kolegi, pojedyńczo ? Gdzie rodzic ?  

Jeżeli komuś ksiądz zgwałcił córeczkę, to nie rozumiem dlaczego go nie zabił ? Skoro to taki wielki przytyk, dla waszej słabej katolickości.... bo jesteście laikami w tym temacie.  A wogóle to jesteście świczkami, to znaczy świeckimi, zatem po świecku to waszej córce nic się nie stało. Świeccy ludzie chcieliby przecież zarobić na nierządzie córki z księdzem. A prawdziwi katolicy by zesłali go pobitego do innej parafii, albo na tamten świat.   

Poza tym jeżeli daliście dziecku smartfona a wcześniej telefona, tableta, i pozwoliliście im się lewaczyć to sami przyczyniliście się do tego i jako laicy ukrywacie swoją współodpowiedzialność.

Niech się tutaj wypowie ojciec zgwałconej córki przez księdza i niech powie co zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja trzymam dzieci z daleka od kościoła i tej zakłamanej religii.

Dzieki tej religii pracujesz tylko 8 godzin dziennie, oraz masz szansę wybronić się w sądzie, bowiem inkwizycja wprowadziła możliwość wysłuchania drugiej strony w sporze. Stąd bywały wielkie starania, zeby przed panem a niewolnikiem sąd odbywał się w sądzie inkwizycyjnym pod patronem katedry kościelnej.

 

Jak przejmą żydzi polskę w roszczeniach 447 to nakażą pracować na przykład po 12 godzin i teraz wspomnisz inkwizycję, jeżeli uda ci się kupić książkę, bowiem wydawnictwa prawicowe są esesmańsko nietolerowane i tak jak pay pal wznieca nazistowskie działania wobec prawicy. za tym stoją żydzi, za nazizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 2.11.2019 o 11:40, Gość Gość napisał:

Skąd to się bierze. 

a czemu wszyscy arabowie to zaraz muzulmanie i terrorysci? bo jak jakas grupa wykazuje sie przewaga czegos negatywnego to tak bedzie odbierana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolll

Wasze harmidry są słuszne.  Pretensje macie słuszne.  Tylko, ze wasza wina też jest. Jako, że jesteście katolikami to jesteście zobowiązani do walki, walki o swoją pociechę w dobrym wychowaniu!  Co to ma znaczyć, ze dziecko nie wie co to wykorzystanie seksualne ? To jak je puszczacie na zajęcia z księdzem ? na msze, roraty, różańce, obozowiska ? Bez opiekunów, bez wiedzy o seksie, bez koleżanki, kolegi, pojedyńczo ? Gdzie rodzic ?  

Jeżeli komuś ksiądz zgwałcił córeczkę, to nie rozumiem dlaczego go nie zabił ? Skoro to taki wielki przytyk, dla waszej słabej katolickości.... bo jesteście laikami w tym temacie.  A wogóle to jesteście świczkami, to znaczy świeckimi, zatem po świecku to waszej córce nic się nie stało. Świeccy ludzie chcieliby przecież zarobić na nierządzie córki z księdzem. A prawdziwi katolicy by zesłali go pobitego do innej parafii, albo na tamten świat.   

Poza tym jeżeli daliście dziecku smartfona a wcześniej telefona, tableta, i pozwoliliście im się lewaczyć to sami przyczyniliście się do tego i jako laicy ukrywacie swoją współodpowiedzialność.

Niech się tutaj wypowie ojciec zgwałconej córki przez księdza i niech powie co zrobił.

x

 Odpowiadam.

1. l. mn od harmider - harmidery

2. Nie kazdy jest katolikiem - ja np nie,wiec puszczanie z ksiezmi na obozy itd mnie nie dotyczą. Co nie znaczy,ze nie oburza mnie zachowanie ksiezy, za ktorych place podatki i ktorzy maja wplyw na zycie mojego kraju.

3, od wymierzania sprawiedliwosci sa sądy. Zabicie gwalciciela gwałtu nie zatrze, a zgwałcona córka bedzie miala dodatkowo ojca zabojce spedzajacego reszte zycia w wiezieniu .

4. Co ma do tego smartfon i telefon?

5. To jest damskie forum, wiec ojca raczej  nie znajdziesz, tym bardziej akurat corki zgwałaconej przez ksiedza.

6. A co do tematu - ksiadz katolicki jako czlowiek zyjacy w celibacie ma zwichrowany poped seksualny, czesto zeby go zaspokoic, szuka kogos, kto jest najblizej, dziecko jest latwa ofiarą, bo bezbronne i pod ręką.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Akurat idioci widzący w każdym/większości księży ped.ofilii są na równi z tymi  widzącymi ped.ofila w każdym geju.  Lewaccy hipokryci święcie oburzają się na to drugie podejście, choć to pierwsze im nie przeszkadza 🙂 

Zagorzali zwolennicy lewicy są tak samo żałośni jak ci zagorzali zwolennicy strony prawej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 3.11.2019 o 18:31, Gość lolll napisał:

 Odpowiadam.

1. l. mn od harmider - harmidery

2. Nie kazdy jest katolikiem - ja np nie,wiec puszczanie z ksiezmi na obozy itd mnie nie dotyczą. Co nie znaczy,ze nie oburza mnie zachowanie ksiezy, za ktorych place podatki i ktorzy maja wplyw na zycie mojego kraju.

3, od wymierzania sprawiedliwosci sa sądy. Zabicie gwalciciela gwałtu nie zatrze, a zgwałcona córka bedzie miala dodatkowo ojca zabojce spedzajacego reszte zycia w wiezieniu .

4. Co ma do tego smartfon i telefon?

5. To jest damskie forum, wiec ojca raczej  nie znajdziesz, tym bardziej akurat corki zgwałaconej przez ksiedza.

6. A co do tematu - ksiadz katolicki jako czlowiek zyjacy w celibacie ma zwichrowany poped seksualny, czesto zeby go zaspokoic, szuka kogos, kto jest najblizej, dziecko jest latwa ofiarą, bo bezbronne i pod ręką.

 

Ad.1. przepraszam, nie mam czau na zaglądanie do słownika,ale zajrzę nocą, czy tam póżniej.

ad.2. Nie rozumiem co tam napisałeś.

Ad.3. No to go tylko pobij tak, żeby słabo chodził na przykład, jak nie masz jaj.

Ad.4. smartfon i telefon to wskażnik głupoty, gdyż to są jedne z narzędzi, którymi żydowstwo rozprawia się z tradycyjnymi wartościami.

Ludzie nie mają czasu spojrzeć się na drugiego człowieka na ulicy, bo na przykład guopie cizie myśłą, że kim one nie są: mają telefon i jak dorosną to będą kimś, i się nie spojrzą z życzliwym uśmiechem na drugiego człowieka. Wogóle boją się, bo myślą, że każdy będzie chciał je zgwałcić, ponieważ wiedzą, że inni też mają swoje telefony i tak samo czują się wyobcowani i co ona się będzie ryzykować, żeby się uśmiechnąć.  Tak giną kontakty społeczne.

Ad.5. Nie obchodzi mnie, że to damskie forum,.... a co to żydzi tak powiedzieli ? co zafundowali to forum ? A to kobiety nie rozmawiają z mężczyznami inaczej niż tylko dolną swoją częścią ? Ja poruszyłem temat, i jeżeli ktoś zadał pytanie, to ja odpowiadam zgodnie ze stanem rzeczy, więc pani trochę nieporadnie pokazuje, że facetów tutaj nie ma... to niech się znajdą, skoro jest problem.

Ad.6.No to pewnie jest część odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

No cóż, hejterzy uczą sie od najlepszych, a Kościół jest najlepszym na świecie profesjonalnym hejterem wszystkiego co wchodzi mu w biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
2 minuty temu, Gość alka napisał:

No cóż, hejterzy uczą sie od najlepszych, a Kościół jest najlepszym na świecie profesjonalnym hejterem wszystkiego co wchodzi mu w biznes.

no raczej zydzi są lepsi.  podkupili kościół katolicki i jego ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteczka
3 minuty temu, Gość alka napisał:

No cóż, hejterzy uczą sie od najlepszych, a Kościół jest najlepszym na świecie profesjonalnym hejterem wszystkiego co wchodzi mu w biznes.

dokladnie, z ust mi to wyjęłaś.

Dopiero co było straszenie helołinem, jak ktos chciał się zabawić. Była teraz słynna akcja z dzieciakiem który schował komunie do kieszeni. Zablokowali mu wyjście z kościoła i wezwali policję. Normalnie aparat opresji jak za Stalina. 

Ja sama byłam jedynym dzieckiem w podstawówce które nie chodziło na religię. Ciągle katolickie dzieci mi dokuczały. Tzn nie wszystkie ale dzieci wszystkich kościelnych aktywistów, minusy które czytały pismo, modlitwy i śpiewały psalmy na dziecięcych mszach oraz ministranci. To nie było jakies znęcanie się do granic ale ciagle ktorys z nich wbijał szpilkę. Jak przechodzili koło mnie to albo mnie któraś popchnęła i nazwała kocią wiarą albo żydówką. Ministranci zawołali czasem za mną "lucyrerka" albo "śmieciara" a katechetka, z którą kiedyś mielismy zastępstwo, bo pani z plastyki nie było kazała mi przy wszystkich dzieciach wyjść z klasy, wpisała nieobecność i powiedziała, że tacy jak ja w ogóle nie powinni mieć wstępu do państwowych szkół.

Kościół nie tylko sam hejtuje ale i wiernych programuje na nienawiść i hejt. Rękami ludzi umie się wysłużyć. To są prawdziwi mistrzowie i dziwią się, że wreszcie kiedy ludzie mają głos to powiedzą kilka słów prawdy, żalu czy nawet czegoś złego o Kościele, a sami robili i robią o wiele gorzej. Śmiać mi się chce jak kolejny raz zalewają mnie w tvp propagandą o kryształowym kościele i o tym jak go "lewactwo" uciska, normalnie prześladowani uciemiężeni na państwowym wikcie, za kasę podatników w tym niekatolikow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

księża to nie są przyjemni ludzie, ja znam jednego, i może jest przyjazny bo jest z mojej rodziny, każdy inny to kawał zaroumiałego c h u ja którego spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×