Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kto z Was zdecydował się na drugie dziecko wbrew dzisiejsze u trendowi by stawiac na siebie, wygody i łatwe życie?

Polecane posty

Gość Gość

Czy zawsze chcialyscie mieć więcej dzieci a może przeciwnie, to pojawiło się nagle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pierwszy raz słyszę o jakims trendzie na łatwe i wygodne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki trend? Nikt nikomu nic nie narzuca. Ludzie teraz mają możliwość żyć dla siebie i nie chcą mieć odpowiedzialności za kilkoro dzieci. Ale nic komu do tego jak inni żyją. 

Ja z drugim wpadłam, kiedy starsze dziecko miało 10 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Weź zdawaj głupie pytania gdzie indziej. Otwórz zyle.. Ludzie się plodza na prawo i lewo żeby łapki po 500 plus wyciągnąć. Teraz jak ma się jedno to społeczeństwo ci robi sieczke w głowie że jesteś potwór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I pytanie, dlaczego życie nie miało by być łatwe i wygodne? Życie ma sie jedno, po co komplikowac sobie je po całej długości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Maz chcial drugie dziecko bo sam jest jedynakiem. Dzieci urodzone przed programem 500+ i to nas nie zacheca zeby miec kolejne. Ja bym moze chciala trzecie ale minusow tej decyzji byloby wiecej niz plusow. Poza tym trzeba zostawic sobie kolo zapasowe bo kto wie czy kiedys nie zaliczy sie wpadki? Zycie nas zaskakuje, takze poki co mam moja parke i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chciałam mieć dwójkę ale przez pierwszą ciążę, poród, podłóg i trud w wychowywaniu jednego dziecka podziękowałam raz na zawsze. Jak innym się to podoba, droga wolna. Mnie nikt i nic już nie namówi do tego. Łatwego życia nie mam i nigdy nie miałam, i tak stawiam na siebie żeby chociaż to jedno moje dziecko miało łatwiejszy start w życiu i móc mu zapewnić rozwój taki na jaki zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie osobiście denerwuje ta nagonka na jedynaków. Każdy ma tyle dzieci ile chce, czy może mieć i nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcjan

Ja może i bym się zdecydował, ale chwilowo nie mam kogo zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie osobiście denerwuje ta nagonka na jedynaków. Każdy ma tyle dzieci ile chce, czy może mieć i nikomu nic do tego.

Mnie tak nie denerwuje, z dumą oznajmiam, że nam jedno dziecko. Moja babcia miała 5cioro, miała okropne życie, praca, dom, praca, dom, emerytury nie dożyła. Jak umierała lekarz stwierdził, że już id 20 stu lat powinna leczyć się neurologiczne. Głowa ma swoją wytrzymałość, stres zabija szybciej niż woda czy papierochy. Ja chce nie tylko oddychać, ja chce żyć, czuć smak życia, egoistka to dla mnie komplement. To znaczy, że wystarczająco dbam o siebie. Jak przestaną tak mówić to znak, że się przemęczam, że trzeba znów zwolnić tempo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mnie tak nie denerwuje, z dumą oznajmiam, że nam jedno dziecko. Moja babcia miała 5cioro, miała okropne życie, praca, dom, praca, dom, emerytury nie dożyła. Jak umierała lekarz stwierdził, że już id 20 stu lat powinna leczyć się neurologiczne. Głowa ma swoją wytrzymałość, stres zabija szybciej niż woda czy papierochy. Ja chce nie tylko oddychać, ja chce żyć, czuć smak życia, egoistka to dla mnie komplement. To znaczy, że wystarczająco dbam o siebie. Jak przestaną tak mówić to znak, że się przemęczam, że trzeba znów zwolnić tempo. 

*wóda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipppisss

Co to za ...(k)a notorycznie zakłada prowokacyjne tematy których treść mieści się w nagłówku. Stop, bastardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

I pytanie, dlaczego życie nie miało by być łatwe i wygodne? Życie ma sie jedno, po co komplikowac sobie je po całej długości ?

bo nagroda czeka w Niebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

bo nagroda czeka w Niebie 🙂

Za co nagroda? Niebo to konkurs na największego męczennika? A co jak nieba nie ma? Poza tym idąc twoim tokiem myślenia, osoby poświęcone Bogu, które na 100 % będą w niebie powinny sie mnożyć na potęgę, bo to klucz do bram Piotrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

bo nagroda czeka w Niebie 🙂

Jaka nagroda? Modlitwy przez wieczność i bycie białą mgiełką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jaka nagroda? Modlitwy przez wieczność i bycie białą mgiełką? 

Mnie dziwi to jak dorośli ludzie łykają taki kit posylany z ambony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Za co nagroda? Niebo to konkurs na największego męczennika? A co jak nieba nie ma? Poza tym idąc twoim tokiem myślenia, osoby poświęcone Bogu, które na 100 % będą w niebie powinny sie mnożyć na potęgę, bo to klucz do bram Piotrowych

 

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jaka nagroda? Modlitwy przez wieczność i bycie białą mgiełką? 

Podejrzewam, że en post był ironiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Maz chcial drugie dziecko bo sam jest jedynakiem. Dzieci urodzone przed programem 500+ i to nas nie zacheca zeby miec kolejne. Ja bym moze chciala trzecie ale minusow tej decyzji byloby wiecej niz plusow. Poza tym trzeba zostawic sobie kolo zapasowe bo kto wie czy kiedys nie zaliczy sie wpadki? Zycie nas zaskakuje, takze poki co mam moja parke i jest dobrze.

U nas tak samo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×