Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bbbbb

Zachowanie mojej córki

Polecane posty

Gość Bbbbb

Hej nie wiem co myśleć o zachowaniu mojej córki . Jeśli coś jej nie wyjdzie , czegoś nie dostanie czy zwróci jej się uwagę płacz . Za każdym razem na zakupach musi coś kupić nawet na sile jak nie to histerie . Co o tym myślicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kazde dziecko tak sie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbb

Jest bardzo niecierpliwa , musi mieć wszystko od raZu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Bbbb napisał:

Jest bardzo niecierpliwa , musi mieć wszystko od raZu 

A powiedz kogo to obchodzi ? To twoje dziecko ? Ty urodzilas ja mam sie martwic dlaczego takie jest ? A co ty myslalas ze jak zabawke w kat postawisz i bedziesz miec spokoj ? Idz do psychologa dzieciecego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
11 minut temu, Gość Bbbbb napisał:

Hej nie wiem co myśleć o zachowaniu mojej córki . Jeśli coś jej nie wyjdzie , czegoś nie dostanie czy zwróci jej się uwagę płacz . Za każdym razem na zakupach musi coś kupić nawet na sile jak nie to histerie . Co o tym myślicie ? 

Ile córka ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbbbb
8 minut temu, Gość Ewa napisał:

Ile córka ma lat?

Prawie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymuszanie wszystkiego na rodzicu płaczem, najgorsze co może być. Jak raz się ulegnie, to potem dziecko będzie tak robiło zawsze. Po prostu musisz to olać - prędzej czy później się uspokoi jak zobaczy, że jej metody nie przynoszą skutku 🙂 A jak to nie pomoże, to tak jak ktoś tu wcześniej wspomniał, idź z dzieckiem do specjalisty 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbbb
3 minuty temu, Mizo napisał:

Wymuszanie wszystkiego na rodzicu płaczem, najgorsze co może być. Jak raz się ulegnie, to potem dziecko będzie tak robiło zawsze. Po prostu musisz to olać - prędzej czy później się uspokoi jak zobaczy, że jej metody nie przynoszą skutku 🙂 A jak to nie pomoże, to tak jak ktoś tu wcześniej wspomniał, idź z dzieckiem do specjalisty 🙂  

Nie raz już tak robiliśmy ale to Tak jest tylko na chwile . Co może o tym świadczyć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Bbbbb napisał:

Hej nie wiem co myśleć o zachowaniu mojej córki . Jeśli coś jej nie wyjdzie , czegoś nie dostanie czy zwróci jej się uwagę płacz . Za każdym razem na zakupach musi coś kupić nawet na sile jak nie to histerie . Co o tym myślicie ? 

Tak nauczyłaś, to teraz tak masz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kupiłaś raz, drugi, trzeci i się tak nauczyła. Wie, że płaczem wszystko wymusi. 5latka to już duże dziecko, dużo idzie wytłumaczyć. Przed wejściem do sklepu możesz powiedzieć że kupuje jedną rzecz (zabawka, bądź słodycz) a jak nie to zostaje w samochodzie. Gdy nie posłucha i wyje w sklepie tata zabiera do samochodu i tam niech płacze. Raz drugi i się nauczy. Zobaczysz. Myśmy tak robili jak biegały po całym sklepie i teraz chodzą za mami jak kaczuszki, tylko ja mam mniejsze dzieci 2,5 roku i 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Bbbbb napisał:

Hej nie wiem co myśleć o zachowaniu mojej córki . Jeśli coś jej nie wyjdzie , czegoś nie dostanie czy zwróci jej się uwagę płacz . Za każdym razem na zakupach musi coś kupić nawet na sile jak nie to histerie . Co o tym myślicie ? 

jest rozpieszczonym dzieciakiem i skoro jej na to pozwalasz, to to wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×