Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna gosciowa

Zaczynam tracic wiare w ludzi :(

Polecane posty

Gość smutna gosciowa

Mialam przyjaciela. Znalismy sie ponad 8 lat. Moglam na niego liczyc, umial pomoc mi w trudnych chwilach, milo spedzalismy razem czas... Tydzien temu nagle przestal odpisywac na sms-y, nie odbiera telefonu. Nie poklocilismy sie ani nic z tych rzeczy. Martwilam sie, ze moze cos mu sie stalo, ale nie gdyz ostatnio widzialam go w samochodzie... Stracilam wiare w ludzi i ich nie rozumiem. To przykre, gdy osoba, ktora byla Ci bliska tak postapi. Pytanie co robic i jak wymazac go z pamieci? Nie moge przestac o nim myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

takie czasy,chory swiat,chorzy ludzie...jak tez tak zostalam potraktowana ( NIE RAZ ) .....pozostalo olać...bo co innego?........kazdy dzis patrzy swojego zadku...niestety...ja osobiście nie ufam nikomu i trzymam ogromny dystans do ludzi....kiedys bylam inna....to ludzie i ich zachowania zmusiły mnie do tego ,że teraz jestem  niebywale samotna....mialam znajomą dla ktorej bylam na kazde zawołanie...poznala chłopa i zapomniala o moim istnieniu....o facetach nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

takie czasy,chory swiat,chorzy ludzie...jak tez tak zostalam potraktowana ( NIE RAZ ) .....pozostalo olać...bo co innego?........kazdy dzis patrzy swojego zadku...niestety...ja osobiście nie ufam nikomu i trzymam ogromny dystans do ludzi....kiedys bylam inna....to ludzie i ich zachowania zmusiły mnie do tego ,że teraz jestem  niebywale samotna....mialam znajomą dla ktorej bylam na kazde zawołanie...poznala chłopa i zapomniala o moim istnieniu....o facetach nie wspomne

No właśnie...Byłaś na każde zawołanie. A to błąd, bo ludzie nie doceniają tego przeważnie. Warto traktować ludzi, tak jak oni ciebie traktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×