Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego teraz tak duzo kobiet dziewczyn w wieku 18-24 lata jest tak butnych i pustych?

Polecane posty

Gość Gosc

Sa tak puste ze nawet nie da sie z nimi rozmawiac. I posze to jako kobieta 30letnia. Kiedys moze tez taka bylam. Teraz w wieku 30 lat na tyle znam swoja wartosc ze nie musze nia emanowac na zewnatrz. A mam wrazenie ze niektore na tych zdjeciach albo na zywo oczy by wydrapaly. Trzeba jej tylko chwalic i wielbic a nie ma za bardzo o co. Jak powiem cos krytycznego to zaraz jest takie zdziwienie jak to ty mnie krytykujesz ? To tu jestes gorsza ja jestem boginia. Troszke mnie to smieszy bo podobno osobowosci narcystyczne sa uznane jako choroba. Wiec te dziewczyny sa zaburzone ? Z czego u nich wychodzi ten narcyzm ? Ja zawsze bylam nauczona ze zeby sie rzucac to musze byc najpierw kims. Bez powodu nie. A moje kolezanki tez kiedys byly takie butne ale teraz jak maja prace na glowie i dzieci i wyszlo.jacy sa ich partnerzy to im to przeszlo. Sa zlosliwe to fakt ale nie butne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Brak wpiërdül

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

[...] Wiec te dziewczyny sa zaburzone ? Z czego u nich wychodzi ten narcyzm ? [...]

Może nie tyle zaburzone, ile zwyczajnie egocentryczne i zakompleksione w gruncie rzeczy. Niska samoocena może nadąć ego dla zachowania stabilności emocjonalnej danej jednostki, mechanizm obronny. Stąd buta i nieuzasadnione poczucie wyższości. Kwestia czasów; zmiany systemu, metod wychowawczych, szkolnictwa. Zabrakło podstawowego wyraźnego przekazu takiego, że wartość człowieka nie wynika z tego, że się jest, ale z tego, jakim się jest i jakie umiejętności posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Królowa Juciuba napisał:

Takie są czasy. Nawkładali feminizmów do głów, że im sie wszystko należy i mają ego wywalone w kosmos. 

Tak jest. Unikasz takich osob czy sie z nich smiejesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby gluota ale tego jest teraz taka plaga ze mnie to meczy po prostu. One pewnie sobie mysla ze ja im wszystkiego zazdroszcze 😘😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Małe wpiërdül raz  na jakiś czas to zbawienna rzecz.

Niestety zasada stosowana jest przeważnie do tych których całe życie to jeden wielki wpiërdul.

Słabo na to reagują z przyzwyczajenia.

Świadomość mozliwosci bycia obitym to wielka mądrość, której wielu brakuje mimo, że sami często biją.

 Coś tak jakoś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Chciałem powiedzieć, że " zaburzenia" nie są po to, żeby je wytykać i hejtowac.

To samo "kompleksy" "niskie poczucie wartości" i osteoporoza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Jakie to zaburzenie charakteryzujące się wytykaniem komuś zaburzeń?

To błędne psrudo psychologiczne brednie.

A jaki jest w orzec do którego porównuje się zanurzonych aby na podstawie różnic stwierdzić zaburzenie?

Ni ma. Wszyscy są zaburzeni.

Jepäć taką przychodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Albo "mechanizm obronny"

Nie wiem czy mechanizm obronny to jakieś zaburzenie jest.

Może przeciwciała to infekcja?

Takie licytowanie się kto ma więcej słabosci. 

No przez po co to jest?

Żeby wystraszyć.

Przy czym wszystko na zasadzie:

"Wiesz...masz nos.

A w nos można dostać.

Ręką się obronisz ale rękę można złamać. Możesz zawsze kopnąć zanim dostaniesz w nos ale to mechanizm obronny wynikający z poczucia niższości"

I na chooj komu takie rozkminy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

A w ogóle to ze mną nie dyskutuje bo to świadczy o braku wiary we własne zdanie i kompensacji samotnosci dodatkowo projektujesz co świadczy o niezrealizowanych ambicjach architektonicznych.

KO przez zaintelektualuzowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

No i w ogóle jesteś samotny

Czyt.: Sam

A jak ktoś jest sam to go można fajnie w kółeczku skopać.

No przecież bycie samemu nikomu nie robi krzywdy to po co się tego czepiać?

A no po to że można koorfa

Spróbujcie się czepić kiboli w drodze na mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie dlaczego 30latka odczuea potrzebe krytylowania 20latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie dlaczego 30latka odczuea potrzebe krytylowania 20latki

O widze ze kogos cos zabolalo. Bo mam ochote ? Bo cos zauwazylam? Tobie tez sie pewnie wydaje ze ci wszyscy zazdroszcza bo jestes  prozna a tak naprawde zakomoleksiona i sfrustrowana. Czy to moja wina ? Nie nawet sie nie znamy. Osoba dojrzala zastanowilaby sie co jest z nia nie tak. To bardzo slabe tlumaczyc sobie swoje niepowodzenia zazdrosciom innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Pewnie ma syndrom niespokojnych tipsów.

Po prostu czuje się zagrożona co oczywiście może świadczyć o dowolnej innej słabości.

Np o tej że się boi.

Bo przecież są ludzie którzy niczego się nie boją nawet że dostaną baty dlatego nie reagują jak się ich bije.

Szuka sojuszników.

To też koorfa zaburzenie bo człowiek doskonały radzi sobie sam.

Z tym że samotność też wynika z zaburzeń i tak w koło Macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

To tak nie działa..

Pewne rzeczy ludzie po prostu robią bez powodu i nie ma żadnego dlaczego.

A dlaczego chcesz wiedzieć dlaczego?

Tak jest i tyle.

Reszta to reakcja taka lub inna w nadziei na mniej lub bardziej uświadomione efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Wkoorza mnie załozenie o tym, że jak się cokolwiek robi to że slabosci albo na skutek zaburzeń i kompleksów.

Jesteś głodna to szukasz żarcia pewnie jest to jakiś deficyt psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo

Plus kompleks niższości, niedowartościowanie zazdrość i w ogóle jak ktoś jest głodny to jest słaby = moralnie skompromitowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Rambo napisał:

Plus kompleks niższości, niedowartościowanie zazdrość i w ogóle jak ktoś jest głodny to jest słaby = moralnie skompromitowany

Rambo idz do psychiatry. Serio kafeteria tylko poglebia twoja schizofrenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Sa tak puste ze nawet nie da sie z nimi rozmawiac. I posze to jako kobieta 30letnia. Kiedys moze tez taka bylam. Teraz w wieku 30 lat na tyle znam swoja wartosc ze nie musze nia emanowac na zewnatrz. A mam wrazenie ze niektore na tych zdjeciach albo na zywo oczy by wydrapaly. Trzeba jej tylko chwalic i wielbic a nie ma za bardzo o co. Jak powiem cos krytycznego to zaraz jest takie zdziwienie jak to ty mnie krytykujesz ? To tu jestes gorsza ja jestem boginia. Troszke mnie to smieszy bo podobno osobowosci narcystyczne sa uznane jako choroba. Wiec te dziewczyny sa zaburzone ? Z czego u nich wychodzi ten narcyzm ? Ja zawsze bylam nauczona ze zeby sie rzucac to musze byc najpierw kims. Bez powodu nie. A moje kolezanki tez kiedys byly takie butne ale teraz jak maja prace na glowie i dzieci i wyszlo.jacy sa ich partnerzy to im to przeszlo. Sa zlosliwe to fakt ale nie butne.

Chyba słabo z twoim poczuciem własnej wartości skoro przejmujesz się jakimiś siksami i takie zachowanie wyprowadza cię z równowagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chyba słabo z twoim poczuciem własnej wartości skoro przejmujesz się jakimiś siksami i takie zachowanie wyprowadza cię z równowagi. 

Tak bo ty wiesz lepiej z czym ja mam problem jak wszyscy naokolo wszyscy wiedza najleppiej ode mnie. I co wpadlas tu tylko po to zeby mi to napisac  ? Wyleczylas juz swoj kompleks ? 😅 Jezeli tu jestes taka pewna siebie to an pewno bys tu nie siedziala na hejterksim watku kafe. Po to jest forum zeby zadawac pytania i dzielic sie spostrzezeniami. Chyba ze mam sie jeszcze ciebie putac o zgode ? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×