Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy same body i pajace wystarczą noworodkowi?

Polecane posty

Gość Gość

Czy muszę mieć jeszcze jakieś sweterki i grubsze spodnie? Rodze w grudniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro rodzisz w grudniu to logiczne, ze musisz mieć grubsze spodnie... A jak będziesz miała same body to co ubierzesz na to? Będzie mieć gole nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro rodzisz w grudniu to logiczne, ze musisz mieć grubsze spodnie... A jak będziesz miała same body to co ubierzesz na to? Będzie mieć gole nogi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ISkoro rodzisz w grudniu to logiczne, ze musisz mieć grubsze spodnie... A jak będziesz miała same body to co ubierzesz na to? Będzie mieć gole nogi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933

A co założysz dziecku oprócz tych bodow? Gołe nogi? A na dwór to co sam pajac założysz i w kombinezon? Oczywiście, że musisz mieć jakiś sweterek, śpiochy, rajstopki, spodenki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie kombinezon ma 😛 w bodach by jej dziecka ze szpitala nie wypuścili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rajstopki raczej niemowlakowi sie nie przydadza. Spodenki takie z szerokim pasem polecam, z jeden sweterek na guziczki bez kaptura, skarpety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radomek

Ja rodzilam w listopadzie i uzywlama tylko pajacow do 3 miesiaca do tego kombinezon polarowy na spacer lub puchowy przy mrozie.

Pajacow tak po 12 w rozmiarze 50 do 68 mialam nic wiecej .

Wygodne i szybkie do przebrania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kurde... Dzięki, kombinezon mam ale muszę dokupić jeszcze grubsze spodnie, sweterki i pewnie czapkę grubszą bo te co kupiłam w zestawach to takie zwykłe bawełniaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

O kurde... Dzięki, kombinezon mam ale muszę dokupić jeszcze grubsze spodnie, sweterki i pewnie czapkę grubszą bo te co kupiłam w zestawach to takie zwykłe bawełniaki. 

Oczywiście czapkę gruba 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja spodenek nie uzywalam. Na body pajac i już. Jeżeli zimno w domu to sweterek, na spacer w kombinezon. Dokup sweterek, skarpetki i kombinezony i czapeczki. W wózku jeszcze kocem okryjesz. Po co te spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja spodenek nie uzywalam. Na body pajac i już. Jeżeli zimno w domu to sweterek, na spacer w kombinezon. Dokup sweterek, skarpetki i kombinezony i czapeczki. W wózku jeszcze kocem okryjesz. Po co te spodnie?

A po co na body zakładać pajaca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Ja spodenek nie uzywalam. Na body pajac i już. Jeżeli zimno w domu to sweterek, na spacer w kombinezon. Dokup sweterek, skarpetki i kombinezony i czapeczki. W wózku jeszcze kocem okryjesz. Po co te spodnie?

Do wózka na spacer, myślę żeby na body z długim rękawem zakładać i na to jeszcze sweterek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie lubie pajacyków, do szału doprowadzały mnie napy. Spodenki, body z dł rekawem i czasem bluzeczka rozpinana - kaftanik. Pajace miałąm ale tylko polarowe na zamek, jak było bardzo zimno w mieszkaniu. Rajstopy miałam 62 najmniejsze i przydały się bo mój syn to był grubas - z tych pierwszych skarpetek wyrósł bardzo szybki (uciskały) Przy córce pajacyki służyły tylko do spania, po 3mc. W zimie maluchy spały w samych bodach  i w spiworkach, do 3mc,gdy pieluche trzebabyło zmieniać czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak dla mnie body plus śpiochy. 

Kombinezon zimowy

Kombinezon polarowy 

Kilka pajacyjow

Czapki rękawiczki, kocyki

Spiworek

 

Za to dla mjie porażka to sweterki dla niemowląt czy kaftaniki, nigdy tego nie użyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iua

Ja też rodziłam w grudniu i te rzeczy, które wypisałaś, w zupełności wystarcza dla niemowlęcia. Na spacery ubierałam grubą czapkę i wkładałam w śpiwór do wózka wełniany, w domu mala spala w rożku, więc też bylo jej cieplutko w takim stroju. Nie ma sensu kupowac sweterków, spodni takiemu maluchowi, bo trudno się go ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×