Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koneser

Nic mnie tak nie odpycha jak tatuaż u kobiety

Polecane posty

Gość Koneser

Nawet jeśli kobieta jest obiektywnie atrakcyjna to jak tylko zobaczę u niej tatuaż to od razu daje sobie z nią spokój

W życiu nie związał bym się z kobietą z tatuażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugdxjhbknm

siedziales ze masz wstret do tatuazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 3.11.2019 o 17:16, Gość Koneser napisał:

Nawet jeśli kobieta jest obiektywnie atrakcyjna to jak tylko zobaczę u niej tatuaż to od razu daje sobie z nią spokój

W życiu nie związał bym się z kobietą z tatuażem

No i? Jak bylam panna i widzialam, ze facet jest lysy to dawalam sobie z nim spokoj. Co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odrzucanie z powodu

łysienia jest puste. Na to facet nie ma wpływu, ale już kobieta na tatuaż ma wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Odrzucanie z powodu napisał:

łysienia jest puste. Na to facet nie ma wpływu, ale już kobieta na tatuaż ma wpływ.

To tylko wyglad. Jedno i drugie odnosi sie do tego, ze czyjs wyglad ci sie nie podoba. Nie obchodzi mnie czy facet wylysial czy ogolil glowe. Nie podoba mi sie i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość B

Kiedyś byłem jakiś czas z kobietą co miała tatuaże. Jeden to (gwiazdki na ledzwiach) a drugi to (przepięknie wytatulowane piórko) które zachodzilo na piczke. Zajefajne mnie to krecilo tym bardziej ze wspaniały był z nią sex i dodatkowo miala wspaniale cialo jak na 35latke. To był super czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J gość J
Dnia 3.11.2019 o 18:16, Gość Koneser napisał:

Nawet jeśli kobieta jest obiektywnie atrakcyjna to jak tylko zobaczę u niej tatuaż to od razu daje sobie z nią spokój

W życiu nie związał bym się z kobietą z tatuażem

Artysta 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość  gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

No i? Jak bylam panna i widzialam, ze facet jest lysy to dawalam sobie z nim spokoj. Co z tego?

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja tez tego nienawidzę, a najbardziej na karku. Kurrrwa bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z drugiej strony sa tacy ktorych to bardzo kreci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście
Dnia 3.11.2019 o 18:18, Gość ugdxjhbknm napisał:

siedziales ze masz wstret do tatuazy?

coś w tym jest 😄 tylko pustostany umysłowe oceniają osobę po tatuażu - masz katalog tatuaży poszczególnych grup społecznych? do której zaliczają się kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
2 minuty temu, Gość burza w mieście napisał:

coś w tym jest 😄 tylko pustostany umysłowe oceniają osobę po tatuażu - masz katalog tatuaży poszczególnych grup społecznych? do której zaliczają się kwiatki?

Kwiatki nie dajom owocuf wienc to chwasty...🤣Co innego kwiaty,czasem owocujom na raty...😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Baby z tatuażem mają zryte berety i poważne zaburzenia psychiczne bo normalny człowiek się nie dziara.

Trzeba od takich psycholek trzymać się z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście
6 minut temu, Gość Realista napisał:

Baby z tatuażem mają zryte berety i poważne zaburzenia psychiczne bo normalny człowiek się nie dziara.

Trzeba od takich psycholek trzymać się z daleka

takkkkk? musiałbyś trafić na mnie, to zmieniłbyś zdanie szybko. Nie ma to jak Czarny Piar normalny człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała MI
Dnia 9.11.2019 o 09:53, Gość Odrzucanie z powodu napisał:

łysienia jest puste. Na to facet nie ma wpływu, ale już kobieta na tatuaż ma wpływ.

Umówiłbyś się z osobą z cechą hermafrodytyzmu? Nie, to tzn. że jesteś pusty! Przecież TO NIE ZALEŻAŁO OD TEJ OSOBY. Może jeśli sami mamy preferencje odnośnie wyglądu dajmy innym mieć własne?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość mała MI napisał:

Umówiłbyś się z osobą z cechą hermafrodytyzmu? Nie, to tzn. że jesteś pusty! Przecież TO NIE ZALEŻAŁO OD TEJ OSOBY. Może jeśli sami mamy preferencje odnośnie wyglądu dajmy innym mieć własne?

 

Założę się,  że gostek do ktòrego pisałaś nie wie nawet co to hermafrodytyzm :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegol
Dnia 3.11.2019 o 11:16, Gość Koneser napisał:

Nawet jeśli kobieta jest obiektywnie atrakcyjna to jak tylko zobaczę u niej tatuaż to od razu daje sobie z nią spokój

W życiu nie związał bym się z kobietą z tatuażem

mam identycznie, jak jakaś ma tatuaż to od razu widać że ma problemy natury psychicznej i odpada, dobrze że się tak zaznaczają to nie trzeba na nie tracić czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trent
2 godziny temu, Gość burza w mieście napisał:

takkkkk? musiałbyś trafić na mnie, to zmieniłbyś zdanie szybko. Nie ma to jak Czarny Piar normalny człowieku

jesteś psycholką, niestety o tym nie wiesz, ale inni to już wiedzą, nie musisz im mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert P

jeśli widze ciekawą laske to mnie interesuje poznanie jej, ale jak zauważe tatuaż zostaje skreślona, bo od razu wiem że ma coś nie tak z głową, nie interesuje mnie CO ma nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat

A ja mam jeden tatuaż i nie obchodzi mnie co mówią jakieś typki z kafe 😄 Mnie się nie podobają pewne rzeczy u faceta i tyle, nie lubię - nie spotykam się. Komuś przeszkadza mój tatuaż - nie mój problem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renig
Przed chwilą, Gość Kat napisał:

A ja mam jeden tatuaż i nie obchodzi mnie co mówią jakieś typki z kafe 😄 Mnie się nie podobają pewne rzeczy u faceta i tyle, nie lubię - nie spotykam się. Komuś przeszkadza mój tatuaż - nie mój problem 😛

no i hooj ci w duupe, wytatułuj se cały ryj głupia ...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x na czole
2 minuty temu, Gość Kat napisał:

A ja mam jeden tatuaż i nie obchodzi mnie co mówią jakieś typki z kafe 😄 Mnie się nie podobają pewne rzeczy u faceta i tyle, nie lubię - nie spotykam się. Komuś przeszkadza mój tatuaż - nie mój problem 😛

jesteś odpadem z problemem psychicznym, robisz facetom przysługe będąc zaznaczona jako psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat

Odpadem to są tacy panowie jak się wypowiadają powyżej. Jak napisałam - nie mój problem 🙂 A na brak facetów nie narzekam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tacy faceci maja wyraznie cos nie tak z glowa. Jeszcze rozumiem, ze cos sie wizualnie moze nie podobac, ale oni cale historie do tego dopisuja...widac, ze maja jakies zaburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas
4 godziny temu, Gość Kat napisał:

Odpadem to są tacy panowie jak się wypowiadają powyżej. Jak napisałam - nie mój problem 🙂 A na brak facetów nie narzekam 😄

patologie każda przyciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luko
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Tacy faceci maja wyraznie cos nie tak z glowa. Jeszcze rozumiem, ze cos sie wizualnie moze nie podobac, ale oni cale historie do tego dopisuja...widac, ze maja jakies zaburzenia

kto normalny bierze panne która ma tak zryty beret że szpeci swoje własne ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość luko napisał:

kto normalny bierze panne która ma tak zryty beret że szpeci swoje własne ciało?

Taki ktoremu sie to podoba i nie doszukuje sie drugiego dna tam gdzie go nie ma. Inna sprawa, ze trzeba byc strasznym prostakiem zeby w 21 wieku o domniemanych zaburzeniach psychicznych mowic 'zryty beret'. Widac, ze wypowiadaja sie prosci, niewyksztalceni 'chlopcy'. Pewnie nawet nie wiecie dokladnie co sami macie na mysli mowiac o zrytym berecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Baby to atencjuszki a masowe tatuowanie się to tylko kolejny dowód

Co ciekawe te durne owce myślą że po wydziaraniu się są takie zayebiste i sexi, a nie zdają sobie sprawy jak mocno zawęża się przez te tatuaże grono ich potencjalnych partnerów

Takich facetów co odpuszczają laskę przez tatuaże jest całe multum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Profesor napisał:

Baby to atencjuszki a masowe tatuowanie się to tylko kolejny dowód

Co ciekawe te durne owce myślą że po wydziaraniu się są takie zayebiste i sexi, a nie zdają sobie sprawy jak mocno zawęża się przez te tatuaże grono ich potencjalnych partnerów

Takich facetów co odpuszczają laskę przez tatuaże jest całe multum

Tak jal takich ktorym tatuaze nie sprzeszkadzaja lub wrecz bardzo sie podobaja. Jednemu nie spodoba sie tatuaz, innemu kolor wlosow. Trzeba byc strasznie zakompleksiona desperatka zeby chciec sie podobac wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat

Mój tatuaż jest ukryty i nawet w letniej ...ence go nie widać 🙂 Powtarzam po raz setny - nie mój problem co tam jeden se z drugim myśli przed kompem. Zluzujcie majty panowie i miłego wieczoru 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×