Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koneser

Nic mnie tak nie odpycha jak tatuaż u kobiety

Polecane posty

Gość Kat

Ps. i dokładnie - tylko desperatki będą chciały się podobać wszystkim i dostosować do każdego faceta - ja mam to... zgadnijcie gdzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Masz tatuaż na pupie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajny, subtelny tatuaż jest spoko. Gorzej jak sobie laska robi cały rękaw, okropnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajny, subtelny tatuaż jest spoko. Gorzej jak sobie laska robi cały rękaw, okropnie to wygląda.

Oj tam, jak lubi się bzykać to co za różnica z tatoo czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fajny, subtelny tatuaż jest spoko. Gorzej jak sobie laska robi cały rękaw, okropnie to wygląda.

A gorzej bo...? Bo tobie sie nie podoba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat
55 minut temu, Gość Misio napisał:

Masz tatuaż na pupie? 🙂

Nie zdradze gdzie - tylko niektorzy zobacza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość Gość napisał:

A gorzej bo...? Bo tobie sie nie podoba? 😄

Bo wygląda mniej kobieco, tylko tak wulgarnie i "męsko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo wygląda mniej kobieco, tylko tak wulgarnie i "męsko".

Twoim zdaniem. Dla ciebie gorzej, a dla innego lepiej, a jeszcze innemu nie zrobi to roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Twoim zdaniem. Dla ciebie gorzej, a dla innego lepiej, a jeszcze innemu nie zrobi to roznicy

Nie tylko moim, to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor

Niedawno poznałem całkiem ładną i jak się wydawało sympatyczną dziewczynę.

Jakież było moje zdziwienie gdy ubrała koszulkę z krótkim rękawkiem i moim oczom ukazał się gigantyczny czarny tatuaż pokrywający całe ramię. No po prostu całe ramię czarne. Tatuaż jak u jakiegoś ciężkiego kryminalisty, totalnie niekobiece.

Obleśne. Myślałem może żeby do niej wystartować ale po tym co zobaczyłem totalnie mi przeszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie tylko moim, to pewne.

No i co z tego? Jak jest tylu facetow ktorym sie to podoba. Dlaczego dla wytatuowanych kobiet mialoby by gorzej, ze akutat ty czy twoj kumpel jej nie chcecie?

9 godzin temu, Gość Profesor napisał:

Niedawno poznałem całkiem ładną i jak się wydawało sympatyczną dziewczynę.

Jakież było moje zdziwienie gdy ubrała koszulkę z krótkim rękawkiem i moim oczom ukazał się gigantyczny czarny tatuaż pokrywający całe ramię. No po prostu całe ramię czarne. Tatuaż jak u jakiegoś ciężkiego kryminalisty, totalnie niekobiece.

Obleśne. Myślałem może żeby do niej wystartować ale po tym co zobaczyłem totalnie mi przeszło. 

Ma dziewczyna szczeszcie, ze ten tatuaz zrobila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

No i co z tego? Jak jest tylu facetow ktorym sie to podoba. Dlaczego dla wytatuowanych kobiet mialoby by gorzej, ze akutat ty czy twoj kumpel jej nie chcecie?

Jest naprawdę niewielu facetów, którym podobają się wytatuowane na całych rękach czy całych plecach kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jest naprawdę niewielu facetów, którym podobają się wytatuowane na całych rękach czy całych plecach kobiety.

Jako wytatuowana kobieta zapewniam cie, ze jest takich wiecej niz przecietna kobieta moze potrzebowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, bella napisał:

Widzialam wystarczajaco wielu takich ktorym imponuja wydziarane dziunie ale na zone chcieliby grzeczna myszke. 

Takich to zawsze bylo duzo, tylko zadna kobieta nie powinna takiego chciec. Ja znam takich ktorzy sa w stalych zwiazkach z wytatuowanymi kobietami. Nie sadze, zeby ktorys z nich w ogole sie nad tym zastanawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gur

Każdy tatuaż, bez względu na rozmiar, czy to u kobiety czy faceta = patologia = zryta psychika = problemy psychiczne = śmieć do omijania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozprawa

wytatuowani niech się dobierają razem bo są na równi yebnięci, więc powinni do siebie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gur napisał:

Każdy tatuaż, bez względu na rozmiar, czy to u kobiety czy faceta = patologia = zryta psychika = problemy psychiczne = śmieć do omijania 

Mialam cos sensownego odpisac, ale ten ciag logiki jest tak beznadziejnie napisany, ze sam sie dostatecznie skompromitowales :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość rozprawa napisał:

wytatuowani niech się dobierają razem bo są na równi yebnięci, więc powinni do siebie pasować

Musze powiedziec mezowi zeby sie zaczal tatuowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, bella napisał:

Jeśli ich wytatuowane partnerki im się podobają to w porządku, dla mnie wku*r*wia*jąca jest tylko rozbieżność między tym kogo chciałoby się ru*chać a kogo na żonę. 

Masz racje, to denerwujace, ale dotyczy nie tylko tatuazy. Tacy faceci wiedza, ze so g... warci. Nie zwiarza sie z kobieta ktora w ich oczach jest atrakcyjniejsza, madrzejsza, bardziej towarzyska itd. Oni o takiej beda marzyc, ale na zone (czyli robota kuchennego i krowe rozplodowa) wezma sobie 'bezpieczna' opcje. Przynajmniej tak by chcieli, ale malo jest kobiet ktore na cos takiego pojda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Cóż, pewnie jesteś z jakies dziury gdzie psy dupami szczekają i jesteś zwyczajnie zacofany. Otwórz się na świat człowieku bo się udusisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tylko powiem, ze od kiedy mam tatuaze to przestali sie mna interesowac faceci ktorych zainteresowania nigdy bym nie chciala. Takie ziutki, co to chca stawiac drinka kazdej ktora ma spory biust. Cwaniaczki ktorzy maja jeden szablon na podryw i mysla, ze kobieta jest im winna zainteresowanie. O, i faceci ktorzy byli dla mnie za starzy nawet gdybym byla wolna. Wiec nie sadze, zebym cos stracila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Panowie z patologii probuja zmienic definicje patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×