Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Formaldehyd z YT

Polecane posty

Gość Gosx
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ważny, nie ważny, w większości firm ktoś kto coś puścił w swiat dostałby przynajmniej o p i e r d o l. Ja nawet jak wysyłam coś do innej jednostki wewnętrznej to muszę mieć potwierdzenie, że mogę to przekazać dalej. A co dopiero wysłać coś na zewnątrz lub umieścić na własnym instagramie. Bo nawet z nieważnego dokumentu może wyjść niezła afera. 

Ten dokument krążył po necie na wielu profilach.

Pismo do firm które są członkami.

Mało osób pracuje w tych 180 czy 190 firmach które go dostały? 

 

Wiecie jak to jest, ... śmierdzi i się go nie tyka.

Może nie chcą sobie nim głowy zawracać.

Po co mają afery kręcić skoro jego filmy ogląda 10-15tys ludzi. Przy kilkunastu milionach to o tak nic.

Gorzej jak się okaże że któraś z tych firm go podjudzala. 

Coś tam jednak poleca. Przypadek?

W końcu przyjdzie kryska na matyska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosx napisał:

Ten dokument krążył po necie na wielu profilach.

Pismo do firm które są członkami.

Mało osób pracuje w tych 180 czy 190 firmach które go dostały? 

 

Wiecie jak to jest, ... śmierdzi i się go nie tyka.

Może nie chcą sobie nim głowy zawracać.

Po co mają afery kręcić skoro jego filmy ogląda 10-15tys ludzi. Przy kilkunastu milionach to o tak nic.

Gorzej jak się okaże że któraś z tych firm go podjudzala. 

Coś tam jednak poleca. Przypadek?

W końcu przyjdzie kryska na matyska. 

On był chyba pracownikiem firm kosmetycznych. Tak przynajmniej wychodzi z jego CV. Tutaj śmierdzi czymś innym i nie chodzi tylko o kłamstwa tego pajaca. On właśnie ma być popularny, aby więcej osób i urzędów przyjrzało się tej sprawie. Po co Związek Kosmetologów wysyłał wewnętrznie takie pismo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W jaki sposób pismo ze Związku Kosmetologów w którym jest mowa o "Kosmetologu" znalazło się na instagramie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

W jaki sposób pismo ze Związku Kosmetologów w którym jest mowa o "Kosmetologu" znalazło się na instagramie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc

Jeden wstawił, podesłal dalej, kolejny dalej..  za chwilę było co ba drugim kosmetycznym profilu.

Co to mało ludzi się z nim nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Godc napisał:

Jeden wstawił, podesłal dalej, kolejny dalej..  za chwilę było co ba drugim kosmetycznym profilu.

Co to mało ludzi się z nim nie zgadza?

W jakim celu Związek to pismo stworzył? W jakim celu ktoś podał to dalej? Bo obie strony mają coś na sumieniu? A może ktoś się z kimś poróżnił? A może Kosmitolog został wyhu jany i w ramach zemsty pragnie wojny? A może mamy do czynienia z praktykami dotyczącymi nieuczciwej konkurencji? Może ktoś był przekupny i za bardzo nakombinował, aż się w tym pogubił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

W jaki sposób pismo ze Związku Kosmetologów w którym jest mowa o "Kosmetologu" znalazło się na instagramie. 

Chyba jedna pani kosmetolog to wrzucila na swój instagram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A zdajecie sobie sprawę, że dopóki nie ma ustawy o zawiedzie kosmetologa, to ten cały zwiazek jest po prostu towarzystwem wzajemnej adoracji, które próbuje się samo regulowac? W wypadku konfliktu przed sądem jest podmiotem równorzednym do youtubera, a nie żadna nadrzedną i normotwórczą organizacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gosc napisał:

A zdajecie sobie sprawę, że dopóki nie ma ustawy o zawiedzie kosmetologa, to ten cały zwiazek jest po prostu towarzystwem wzajemnej adoracji, które próbuje się samo regulowac? W wypadku konfliktu przed sądem jest podmiotem równorzednym do youtubera, a nie żadna nadrzedną i normotwórczą organizacja. 

Ale to nie jest żaden związek kosmetologów tylko związek przemysłu kosmetycznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biotherm to według Kacpra zabójcy. Jego słowa. Posmarujesz się i umierasz.

Za każdym razem jak ktoś pochwali jego powiedzonka, on zaczyna ich nadużywać i robi się to mega żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Biotherm to według Kacpra zabójcy. Jego słowa. Posmarujesz się i umierasz.

Za każdym razem jak ktoś pochwali jego powiedzonka, on zaczyna ich nadużywać i robi się to mega żenujące.

"Nie ma o czym gadać" 🤮 tego się nie da słuchać. 50 razy w jednym filmie. Jak ktoś ma mały zasób słów, to tak to właśnie wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie w sumie to niezły pomysł na biznes. Możesz mówić na youtube co chcesz. Udajesz osobę z dyplomem i robisz z siebie wojownika o PRAWDĘ (koniecznie zapisaną dużymi literami) która jest na wojnie że złymi koncernami. Ludzie i tak są za głupi by sprawdzić czy mówisz z sensem, bo po co? Masz tytuł (szkoda tylko, że narysowany kredkami I jednym prawie wyschniętym flamastrem).

Na końcu jak się wyda to znajdą się przydupasy którzy stwierdzą, że ten dyplom to niepotrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiecie w sumie to niezły pomysł na biznes. Możesz mówić na youtube co chcesz. Udajesz osobę z dyplomem i robisz z siebie wojownika o PRAWDĘ (koniecznie zapisaną dużymi literami) która jest na wojnie że złymi koncernami. Ludzie i tak są za głupi by sprawdzić czy mówisz z sensem, bo po co? Masz tytuł (szkoda tylko, że narysowany kredkami I jednym prawie wyschniętym flamastrem).

Na końcu jak się wyda to znajdą się przydupasy którzy stwierdzą, że ten dyplom to niepotrzebny...

ale on przecież robi to wszystko za darmo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ale on przecież robi to wszystko za darmo 🙂

Z głębi swojego szczerego uczciwego serca. W imię miłości do siebie i ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Z głębi swojego szczerego uczciwego serca. W imię miłości do siebie i ludzi. 

I z reklamami co 2 minuty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Patologiczne Kłamanie + Patologiczny Fanatyzm = Katastrofa.

On wcześniej czy później na pewno odj ebie jakiś ostry numer. Wiecej niż pewne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

I z reklamami co 2 minuty 

W końcu to kanał gdzie 23 latek czyta matkom i babkom etykiety, bo chyba na okulary je nie stać albo czytać nie nauczyły się. Łysiejący Cygan czyta Cygankom nalepki. Ciekawe czy podpisać się potrafią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiecie w sumie to niezły pomysł na biznes. Możesz mówić na youtube co chcesz. Udajesz osobę z dyplomem i robisz z siebie wojownika o PRAWDĘ (koniecznie zapisaną dużymi literami) która jest na wojnie że złymi koncernami. Ludzie i tak są za głupi by sprawdzić czy mówisz z sensem, bo po co? Masz tytuł (szkoda tylko, że narysowany kredkami I jednym prawie wyschniętym flamastrem).

Na końcu jak się wyda to znajdą się przydupasy którzy stwierdzą, że ten dyplom to niepotrzebny...

No ja jestem tego zdania, że do prowadzenia kanału beauty rzeczywiście dyplom nie jest potrzebny i bankowo będzie tak, że większość widzów oleje to, że on tego dyplomu nie miał/nie ma/zgubił itp.? 

Jednak jeżeli on nie skończył takiego kierunku studiów, a w filmie o sobie z sierpnia 2019 roku mówi, że "oczywiście studia zdał" to ten, kanał przestaje być wiarygodny. W mojej ocenie zdrowo myślący człowiek powinien się zastanowić, czy w tej sytuacji słuchać takiego kogoś i mu ufać kiedy cokolwiek doradza lub odradza.

I to nie chodzi o walkę z koncernami, chodzi o szacunek wobec widza, bo w końcu zapewnia, że kanał buduje na "szczerości".

Ja przez chwilę nawet miałam subskrypcję, ale po tych "receptach" nie jestem w stanie oglądać filmów i nie mieć wrażenia, że ktoś robi sobie ze mnie jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość gość napisał:

No ja jestem tego zdania, że do prowadzenia kanału beauty rzeczywiście dyplom nie jest potrzebny i bankowo będzie tak, że większość widzów oleje to, że on tego dyplomu nie miał/nie ma/zgubił itp.? 

Jednak jeżeli on nie skończył takiego kierunku studiów, a w filmie o sobie z sierpnia 2019 roku mówi, że "oczywiście studia zdał" to ten, kanał przestaje być wiarygodny. W mojej ocenie zdrowo myślący człowiek powinien się zastanowić, czy w tej sytuacji słuchać takiego kogoś i mu ufać kiedy cokolwiek doradza lub odradza.

I to nie chodzi o walkę z koncernami, chodzi o szacunek wobec widza, bo w końcu zapewnia, że kanał buduje na "szczerości".

Ja przez chwilę nawet miałam subskrypcję, ale po tych "receptach" nie jestem w stanie oglądać filmów i nie mieć wrażenia, że ktoś robi sobie ze mnie jaja.

Przecież większość kanałów na YT to jest jakaś tam kreacja, trzeba być strasznie naiwnym, żeby myśleć, że youtuberzy są szczerzy. Co do polecania, doradzania i odradzania to przecież wiadomo, że za tym stoi jakaś reklama. Nikt dzisiaj ze szczerego serca nic nie poleca. Ja te wszystkie kanały traktuje raczej na zasadzie informacji, że jest jakiś nowy kosmetyk, bo nie ma czasu siedzieć pół dnia w Douglas, jak mnie coś zainteresuje to sama sobie doczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość gość napisał:

No ja jestem tego zdania, że do prowadzenia kanału beauty rzeczywiście dyplom nie jest potrzebny i bankowo będzie tak, że większość widzów oleje to, że on tego dyplomu nie miał/nie ma/zgubił itp.? 

Jednak jeżeli on nie skończył takiego kierunku studiów, a w filmie o sobie z sierpnia 2019 roku mówi, że "oczywiście studia zdał" to ten, kanał przestaje być wiarygodny. W mojej ocenie zdrowo myślący człowiek powinien się zastanowić, czy w tej sytuacji słuchać takiego kogoś i mu ufać kiedy cokolwiek doradza lub odradza.

I to nie chodzi o walkę z koncernami, chodzi o szacunek wobec widza, bo w końcu zapewnia, że kanał buduje na "szczerości".

Ja przez chwilę nawet miałam subskrypcję, ale po tych "receptach" nie jestem w stanie oglądać filmów i nie mieć wrażenia, że ktoś robi sobie ze mnie jaja.

Ja tam myślę, że jakby odpuściłby sobie to kosmetologowanie to by mu i widzom na zdrowie wyszło. Ale on musi gadać z pozycji eksperta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie co jest ciekawe?

Nawet jego fanatyczki które przychodzą popyskować tutaj już nawet się nie upierają, że on ten dyplom ma. 

Chyba do tej pory wszyscy wiedzą, że on z tym dyplomem to chyba żartował.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

NOWY WPIS NA BLOGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiecie co jest ciekawe?

Nawet jego fanatyczki które przychodzą popyskować tutaj już nawet się nie upierają, że on ten dyplom ma. 

Chyba do tej pory wszyscy wiedzą, że on z tym dyplomem to chyba żartował.

 

Do prowadzenia kanału na YT dyplom mu niepotrzebny, nawet do założenia gabinetu kosmetycznego. To nic nie wnosi. Kwaśniewski też kłamał w kwestii studiów o dyplomu a na prezydenta go wybrali. Więc mnie to jakoś nie dziwi, że ludziom to zwisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Do prowadzenia kanału na YT dyplom mu niepotrzebny, nawet do założenia gabinetu kosmetycznego. To nic nie wnosi. Kwaśniewski też kłamał w kwestii studiów o dyplomu a na prezydenta go wybrali. Więc mnie to jakoś nie dziwi, że ludziom to zwisa.

Nie uważasz, że to śmieszne iż osoba, która walczy o prawdę, wszystkich demaskuje, itp... sama ciągle kłamie? Jak dla mnie to hipokryzja. Sam okłamuje swoich widzów, a zarzuca to firmom. Buduje czyjeś zaufanie na tym, że jest kosmetologiem, który siedzi w swoim gabinecie w Niemczech i robi ludziom zabiegi. A jednocześnie zarzuca firmom, że wciskają ludziom kit a nie prawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O kim piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

O kim piszecie?

idz na

h t t p s:// szatanz7 klasy. home. blog

tam masz potwierdzenie tego o czym mówią dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie uważasz, że to śmieszne iż osoba, która walczy o prawdę, wszystkich demaskuje, itp... sama ciągle kłamie? Jak dla mnie to hipokryzja. Sam okłamuje swoich widzów, a zarzuca to firmom. Buduje czyjeś zaufanie na tym, że jest kosmetologiem, który siedzi w swoim gabinecie w Niemczech i robi ludziom zabiegi. A jednocześnie zarzuca firmom, że wciskają ludziom kit a nie prawdę. 

Ale praktycznie cały YT, Instagram itd tak wyglądają. To nie jest prawdziwe życie i tam nic nie jest prawdziwe. To jest śmieszne, ale jakoś mnie to już nie rusza, mam swój rozum i potrafię ocenić to racjonalnie i wyciągnąć dla siebie to co uważam za słuszne. Tego kolesia nie oglądam, bo nic wartościowego nie wnosi do mojej wiedzy o kosmetykach, do drogerii nie chodzę po kosmetyki od lat, na L'Oreal, ziaje, Vichy itd nie patrzę wcale,więc to co on mówi mnie jakoś nie szokuje i nie jest dla mnie odkrywcze. Te filmy są wręcz męczące, on cały czas powtarza tylko "nie ma o czym gadać", zero innych argumentów. Szczerze to wolałabym, żeby ktoś mi polecał dobre kosmetyki, jakieś wartościowe zamienniki drogich kremów (z uzasadnieniem dlaczego te kosmetyki są super, zamiast ze stwierdzeniem "nie ma o czym gadać"), informował o niszowych firmach produkujących kosmetyki naturalne niż krytykował znane marki, bo to dla bardziej świadomych konsumentów jest raczej oczywiste,że kosmetyki tych firm lepiej omijać szerokim łukiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

3 godziny temu, Gość gość napisał:

Jednak jeżeli on nie skończył takiego kierunku studiów, a w filmie o sobie z sierpnia 2019 roku mówi, że "oczywiście studia zdał" to ten, kanał przestaje być wiarygodny. W mojej ocenie zdrowo myślący człowiek powinien się zastanowić, czy w tej sytuacji słuchać takiego kogoś i mu ufać kiedy cokolwiek doradza lub odradza.

dla mnie przestał być wiarygodny od momentu otworzenia ust. Mam poważne wątpliwości co do zdolności intelektualnych osoby, która tak się wysławia lub , co gorsza, pisze.

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że wiadomo, że nikt nie poleca ze szczerego serca, a kanały na YT głównie służą do zarabiania mniejszych lub większych kwot. 

Tyle, że Kacper ma do swoich widzów taki przekaz: nie nawiązuje żadnych współprac, nie chcę od Was pieniędzy za porady, kanał buduję na szczerej dawce wiedzy kosmetologa bo studia zdałem i walczę dla Was z okrutnymi koncernami bo nas konsumentów okradają i oszukują.

Ale kosmetyków produkowanych przez koncerny ani żadnych innych nie trzeba używać, nie jest to obowiązkowe, więc jaki problem, po co ta walka? Nie używasz i już, nie musisz walczyć. To jest tylko takie bicie piany, za którym nic nie stoi i nic nie idzie. Skoro tak oszukują i okradaja to czemu nie idzie do UOKiKu np, albo do Komisji Europejskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dynia

Wiecie, że ja też go zasubskrybowalam, bo wydawało mi się że w końcu ktoś mówi prawdę? I teraz jak widze jego film na głównej to się powaznie zastanawiam, czy wejść bo jak widzę jego twarz na miniaturce to źle mu się już z oczu patrzy... 

z tym wysławianiem się to jest prawda. Osoba chyba po takich studiach zna więcej słów niż „nie ma o czym gadać”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsnxjsjs
18 minut temu, Gość Dynia napisał:

Wiecie, że ja też go zasubskrybowalam, bo wydawało mi się że w końcu ktoś mówi prawdę? I teraz jak widze jego film na głównej to się powaznie zastanawiam, czy wejść bo jak widzę jego twarz na miniaturce to źle mu się już z oczu patrzy... 

z tym wysławianiem się to jest prawda. Osoba chyba po takich studiach zna więcej słów niż „nie ma o czym gadać”.

Zawsze mnie zastanawia, dlaczego ktoś, kto mówi źle na jakiś temat, jest często brany za kogoś "kto w końcu mówi prawdę". Serio, jak ktoś się na czymś nie zna, to niech nie gada bzdur, bo później wychodzi taki Kacperek, bo wie, że na tym sensacje zrobi. Jest mnóstwo na prawdę wartościowych treści popartych badaniami naukowymi wyjasnionymi w klarowny sposób, ale i tak taki Kacperek będzie miał większy posluch, bo OSZUKUJO, OKRADAJO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×