Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Matki niegrzecznych dzieci przypieprzają do cudzych grzecznych dzieci. Czy ktoś sie z czymś takim zetknął?nyc

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie czy ktoś sie z czymś takim zetknął bo ja już drugi raz natykam na takie coś, że matka albo babka jakiegoś dzieciaka,  w którego wychowanie słabo sie przykłada, a dzieciak jest rozpuszczony jak dziadowski bicz przypierdziela sie do mojego dziecka, że jest grzeczne. One są przyzwyczajone do jazgotu i do tego, że coś im biega cały czas dookoła to im sie wydaje wielce dziwne, że ktoś inny czegoś takiego nie ma i komentują to w ...yczny sposób, a tymczasem ja bym nie wytrzymała z takim ich skurczybykiem biegającym i jazgoczącym, pręcej czy później bym nie wytrzymała, ale nie przypieprzam sie do ich dzieciaka. Za one sie przypieprzają do mojego, bo uważają że to nienormalne, że dzieciak jest spokojny, bo każde dziecko powinno być jak ich własne. Myślą, że ich dzieciak wyznacza jakieś normy zachowań dla społeczenstwa. Długo nie siedziałam cicho, ale jak to sie jeszcze raz powtórzy to zaraz nie wytrzymam i wybuchnie awantura i polecą bluzgi na ich Wikusie i Anastazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O jeju, to doprawdy fascynujące!

podpisano: Pani Alutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×