Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabina

Opony zimowe

Polecane posty

Gość Sabina

Dzień dobry, poszukuję dobrych opon zimowych, w przyzwoitej cenie, zależy mi, aby opony na mokrej nawierzchni trzymały się drogi, może ktoś mi polecić jakąś markę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że kupisz opony ze średniej półki cenowej, firma nie ma znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no wiesz moim zdaniem ma bo ja akurat zakupiłem opony Uniroyal MS Plus 77 jest to marka należąca do koncernu Continental lidera w produkcji opon.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz
Dnia 12.11.2019 o 18:37, Gość gosc napisał:

no wiesz moim zdaniem ma bo ja akurat zakupiłem opony Uniroyal MS Plus 77 jest to marka należąca do koncernu Continental lidera w produkcji opon.

Marka to jedno , powiedz jak trzymają się drogi? Obecnie aura pogodowa jest tak zmienna że trudno nadążyć. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
w ofercie naszej marki znajdzie Pani oponę MS plus 77, która została opracowana specjalnie z myślą o mokrej nawierzchni zimą. Wyróżnia się jodełkowym bieżnikiem, z szerokimi, otwartymi kanałami – pozwala to na skuteczne odprowadzanie wody, co przekłada się na wzrost bezpieczeństwa. 
Pozdrawiam, 
Konsultant marki Uniroyal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

a jaka jest żywotność opon firmy Uniroyal ?zastanawiam się nad ich zakupem stąd moje pytanie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominik
Dnia 12.11.2019 o 18:37, Gość gosc napisał:
Dnia 11.12.2019 o 14:36, Gość gosc napisał:

 

a jaka jest żywotność opon firmy Uniroyal ?zastanawiam się nad ich zakupem stąd moje pytanie.
 

Przyłączam sie do pytania . jestem zainteresowany marka Uniroyal a tym MS77 plus brzmi na topie. 
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
żywotność opon zależy od wielu czynników. Koncentrujemy się na jakości przez cały proces produkcyjny, wykorzystując najlepsze komponenty i zaawansowane technologicznie materiały. W trakcie procesu rozwojowego monitorujemy i dokładnie testujemy każdy aspekt budowy naszych opon.
Testujemy nie tylko fizyczne osiągi naszych opon w różnych warunkach, ale także ich wytrzymałość i stan bieżnika na różnych etapach eksploatacji. Wytrzymałość opon stanowi o korzystnym stosunku ceny do jakości. Im dłużej opona zachowuje dobry stan, tym rzadziej trzeba ją wymieniać. I im bardziej równomierny rozkład ciśnienia, tym większa oszczędność paliwa.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Konsultant marki Uniroyal
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc


a tak zwana gwarancja przy zakupie opon Uniroyal ile wynosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×