Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martyna

Czy któraś z was brała Augmentin w ciąży?

Polecane posty

Gość martyna

Dostałam go dziś od lekarza rodzinnego jako lek podobno bezpieczny w ciąży. Mam zapalenie krtani i podejrzenie zapalenia oskrzeli. Czuję, że bez  antybiotyku nic mi nie przejdzie bo męczę się juz drugi tydzień. Mam jednak obawy, czy ktoś z was brał ten antybiotyk i wszystko było ok? Jestem w 31 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja brałam. Miałam zapalenie oskrzeli. Hmm lepiej brać antybiotyk niż dostać skurczy od kaszlu i poronić lub mieć powikłania... Może przerodzić się w zapalenie płuc...

Dziecko zdrowe 😉 amoksiklav inaczej auqumentin to jedyny antybiotyk, który można w ciąży 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie brałam ale to bezpieczny antybiotyk w ciąży. Brała koleżanka po invitro i siostra w ciąży naturalnej. Obydwie mają zdrowych synów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna

Dzięki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jest bezpieczny w ciąży antybiotyk. Ale przynajmniej dla mnie nieskuteczny i do tego wysypka po wybraniu. Ogólnie to jeden z gorszych antybiotyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ten antybiotyk jest bezpieczny. Zreszta podaje sie go malym dzieciom. Nie zaszkodzisz ani sobie ani dziecku. 

Ja dostawalam antybiotyk w ciazy i wszystko bylo dobrze. Nie martw sie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Brałam, miałam zapalenie zęba. Dziecko zdrowe, dziś ma 3 lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To jest bezpieczny w ciąży antybiotyk. Ale przynajmniej dla mnie nieskuteczny i do tego wysypka po wybraniu. Ogólnie to jeden z gorszych antybiotyków

Na mnie zawsze działa i na wszelkie choroby, czego nie mogę powiedzieć o innych silniejszych antybiotykach, zależy jaki organizm i pewnie jakie bakterie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jest penicilina. Bralam jakos tak w 13 tyg bo angina paskudna mnie dopadla. Wszystko z dzieckiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×