Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

W takich zyjemy czasach, ze nawet osoby na lozu smierci prosza o lajki

Polecane posty

Gość gosc

Wczoraj przez przypadek trafilam na vloga 22 letniej dziewczyny (Niemki), ktora niestety jest w fazie terminalnej raka i znajduje sie obecnie w hospicjum. Gdzies w polowie tego dramatycznego filmu (ktory naprawde zlamal mi serce) dziewczyna nagle zwraca sie z prosba do swoich widzow, ze ma nadzieje, ze rowniez po jej smierci zostana z nia na jej instagramie.....

Sluchajcie nie krytykuje jej czy cos, wiem ze takie video pamietniki moga pomoc takim osobom, no i dodatkowo uswiadamiaja zdrowych. No ale, serio ilosc followersow  na insta to chyba najmniejszy problem w takim momencie?

Zatkalo mnie troche, wiec moze wy macie jakies ciekawe przemyslenia w tym temacie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"No ale, serio ilosc followersow  na insta to chyba najmniejszy problem w takim momencie?"

Większa ilość fallowersów = większa świadomość ludzi na temat badania się, może akurat ktoś kto obejrzy prześle dalej i kogoś nakłoni do badania się.. Dziewczyna widocznie mimo trudnej sytuacji chce zrobić coś jeszcze dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Pomyślałam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc gość gosc

Jeżeli to pomaga w chorobie to czemu nie. Niech ma. Prosi o cos co nic nie kosztuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ag ag

Jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 godzin temu, Gość Ag ag napisał:

Jak się nazywa?

Lisa Wagenführ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×