Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Siwa ślicznotka ulepiła z gliny kotka

Polecane posty

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Teściowa ścierwo,  teść alfons. 😂😂😂😂😂

Ale, jeżeli po studiach, to nie patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ale to musi być za je bi sta grupa. Zdjęcia z podstawówki i uwaga.....lew z papierosem. Jaaaaaaaaaaa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale to musi być za je bi sta grupa. Zdjęcia z podstawówki i uwaga.....lew z papierosem. Jaaaaaaaaaaa.  

Ja tam bym wolała pooglądać zdjęcia alfonsów-adwokatów mamusi. Może teściowa ma jakiś album? Niech no mąż udostępni. I poda adres burdelu, w którym mamusia pracowała.  Znajdziemy na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ja tam bym wolała pooglądać zdjęcia alfonsów-adwokatów mamusi. Może teściowa ma jakiś album? Niech no mąż udostępni. I poda adres burdelu, w którym mamusia pracowała.  Znajdziemy na mapie.

No może jakiegoś wyrwiesz, doopą zakrecisz i się ustawisz, nie będziesz siedziała w takim rynsztoku jak teraz. Tylko wyszoruj ten parch na ciele, bo mało seksi to jest 😉😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No wlanie o teściowej napisała,  a o teściu ani słowa.  Czyli tatuś męża NN. Ups.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No może jakiegoś wyrwiesz, doopą zakrecisz i się ustawisz, nie będziesz siedziała w takim rynsztoku jak teraz. Tylko wyszoruj ten parch na ciele, bo mało seksi to jest 😉😘😘😘

Spoko, spoko stara kwoko. Jakbym miała się ustawić tak, jak ty, to musiałabym zrobić więcej lodów niż algida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja tam bym wolała pooglądać zdjęcia alfonsów-adwokatów mamusi. Może teściowa ma jakiś album? Niech no mąż udostępni. I poda adres burdelu, w którym mamusia pracowała.  Znajdziemy na mapie.

Ale to ta gdańska dziedziczka od szafy z kornikami ma takiego małżonka z wyższych sfer? No bo skoro teściowa-ścierwo parzyła się jak zwierzę z tabunem alfonsów-adwokatów, to taka prawie arystokracja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Siwej znów nikt nie wysłał kalendarzy adwentowych, zamiast darmoszek, sama musi płacić, pewnie ją ściska w dołku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No wlanie o teściowej napisała,  a o teściu ani słowa.  Czyli tatuś męża NN. Ups.

To jednak tłumaczy, dlatego mężuś kwiczy z zachwytu na widok patery kanapek z koprem i makrelą. Za dzieciaka nie miał, skoro matka (nie patologia) zajmowała się coraz nowymi alfonsami. Tylko to doprowadzanie do kwiczenia przez naszą damę również kolegów mężusia w tym rodzinnym kontekście nabiera całkiem nowego znaczenia. 😛 Ale jeśli koledzy po studiach, to nawet jeśli kwiczą z tego samego powodu co alfonsi teściowej, to patologia to nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Siwej znów nikt nie wysłał kalendarzy adwentowych, zamiast darmoszek, sama musi płacić, pewnie ją ściska w dołku 😂

W zeszłym roku tez sama kupowała, babki podostawały kalendarzy, paczek PR, ona nic, chyba z Tesco sweterki i jakieś łakocie. Ale od tamtego czasu używa tylko Szarlot Tilbri, nasza dama, dziedziczka Szambowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSC

SUchajCe, DZiSaj tak Ceplutko było, ze nawet Cenki sweterek mnie nie ogrzał, bo było jednak Zimno. W crok poCe DZiS znowu CaSto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Spoko, spoko stara kwoko. Jakbym miała się ustawić tak, jak ty, to musiałabym zrobić więcej lodów niż algida.

Dasz radę 🍆🍑 wierze w ciebie całym sercem 💖💖💖💖❤❤❤❤💋💋👄👄👄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość GoSC napisał:

SUchajCe, DZiSaj tak Ceplutko było, ze nawet Cenki sweterek mnie nie ogrzał, bo było jednak Zimno. W crok poCe DZiS znowu CaSto

WeCe, mnie Cągle nosi, tzn drapie w nosie... Koza choC czas se wydoiC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość gość napisał:

To jednak tłumaczy, dlatego mężuś kwiczy z zachwytu na widok patery kanapek z koprem i makrelą. Za dzieciaka nie miał, skoro matka (nie patologia) zajmowała się coraz nowymi alfonsami. Tylko to doprowadzanie do kwiczenia przez naszą damę również kolegów mężusia w tym rodzinnym kontekście nabiera całkiem nowego znaczenia. 😛 Ale jeśli koledzy po studiach, to nawet jeśli kwiczą z tego samego powodu co alfonsi teściowej, to patologia to nie jest. 

😂😂😂😂😂😂 Wydaje się,  że z tego towarzystwa największą i JEDYNĄ patologią jest makrela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widziałyście u Andzi, kanapkowa d o p I e r da la się co kanapek, które kupili na drogę.  Za drogie, trzeba było samemu zrobić,  itd, itd. Gdzieś to już czytalam😂😂😂

Ona uwaza, że kanapka za 10 zł,  jest bardzo droga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Widziałyście u Andzi, kanapkowa d o p I e r da la się co kanapek, które kupili na drogę.  Za drogie, trzeba było samemu zrobić,  itd, itd. Gdzieś to już czytalam😂😂😂

Ona uwaza, że kanapka za 10 zł,  jest bardzo droga!!!!

Najwyraźniej teściowa dawała doopy adwokatom pro bono i u kanapkowej w domu sie nie przelewa. Nie wyszła bogato za mąż.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Widziałyście u Andzi, kanapkowa d o p I e r da la się co kanapek, które kupili na drogę.  Za drogie, trzeba było samemu zrobić,  itd, itd. Gdzieś to już czytalam😂😂😂

Ona uwaza, że kanapka za 10 zł,  jest bardzo droga!!!!

Co tam, że droga. Ona jest NIESTERYLNA. A osoba, która ją robiła na pewno nie myła rąk i chwilę wcześniej grzebała sobie palcem w uchu. Myślicie, że to z powodu przeszłości teściowej kanapkowa ma taki uraz do nieczystości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

WeCe, mnie Cągle nosi, tzn drapie w nosie... Koza choC czas se wydoiC.

Swoją Koza to straszny knypek jest. Początek vloga i jak zawsze, mama i synek. Masakra taki karzełek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Najwyraźniej teściowa dawała doopy adwokatom pro bono i u kanapkowej w domu sie nie przelewa. Nie wyszła bogato za mąż.  

Kwiczę jak mąż kanapkowej na widok makreli. Hmmm... może ta makrela z koprem to taki symbol? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy Szusz tego sosiku z koperkiem nie kupiła? Ostatnio pokazywała i opakowanie tez sklepowe? Gdyby robiła to chyba nie w plastiku po czyms?

Wydaje mi się ze pokazywała ze kupiła ten sos? Koniec vloga, znowu się chyba ostrzykiwala? Twarz jak dynia nadmuchana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Słyszałyście? Aparat będzie DZalaC, ona jest yebnięta na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Słyszałyście? Aparat będzie DZalaC, ona jest yebnięta na maxa

TrzymajCe Se Ceplo...,, matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babka
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czy Szusz tego sosiku z koperkiem nie kupiła? Ostatnio pokazywała i opakowanie tez sklepowe? Gdyby robiła to chyba nie w plastiku po czyms?

Wydaje mi się ze pokazywała ze kupiła ten sos? Koniec vloga, znowu się chyba ostrzykiwala? Twarz jak dynia nadmuchana....

Dokładnie. Mi też od razu ten sos wyglądał na gotowy kupiony i ten pojemnik. Nie wiem czemu ona tak kłamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Swoją Koza to straszny knypek jest. Początek vloga i jak zawsze, mama i synek. Masakra taki karzełek 😉

Też mam takie same spostrzeżenia. Jak mamusia i synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"ciągle mnie gdzieś nosi" nasza kosmitka!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość .... napisał:

Ona kobieca???Zero kobiecości...Wyglada jak drwal z dłuszymi włosami. Zero seksapilu.No nie jest brzydka, jest ohydna. Niestety natura ja urodą nie obdarowała. Ma duzo cech męskich

Ma meska urode, jakas taka grubokoscista.  Profil fatalny,  przez plaskoglowie,  nos i liczne brody.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szusz nie ma 20 lat jak wy, a zapewne niejeden mors tu siedzi i pisze, także uspokojcie skolatane nerwy. Lew zas to zadna wydumana przez was koza, tylko zwykly, przeciętny facet. Macie fantazję z powodu nadmiernie nudnej codziennosci. Oj macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

Szusz nie ma 20 lat jak wy, a zapewne niejeden mors tu siedzi i pisze, także uspokojcie skolatane nerwy. Lew zas to zadna wydumana przez was koza, tylko zwykly, przeciętny facet. Macie fantazję z powodu nadmiernie nudnej codziennosci. Oj macie.

o kur... nie, nie ma 20 lat, ale ma czas i możliwości wyglądania młodziej niż teraz jak bezębna staruszka z fatalnymi ustami, owalem i cerą nastolatki. Chodzi na zabiegi, ma więcej czasu niż przeciętna kobieta, wysypia się. Wszystko zaprzepaściła i uwierz, znam kobiety przed 40 i żadna nie ma tak fatalnego, paskudnego owalu twarzy i mimiki postrzykiwanej na ślepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajne małżeństwo bardzo ich lubię ,szusz pięknieje , super się ubiera ,ten komplet chyba zamówie ,ma dziewczyna talent,chyba po rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajne małżeństwo bardzo ich lubię ,szusz pięknieje , super się ubiera ,ten komplet chyba zamówie ,ma dziewczyna talent,chyba po rodzicach

powinnaś też w ramach swojej terapii iść ulepić gó**no 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×