Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Siwa ślicznotka ulepiła z gliny kotka

Polecane posty

Gość gość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Bez tego miśka nawet mi się podobała.

Autfit na włamywacza superb 👌😂😂

Widzę z gustem kafetarianek słabiutko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Dokładnie, z mieszkania chojrakuje a na ukicę sama nie wyjdzie w obawie zeby  płaskiego na moordę od kogos mogła zaliczyc choćby od tej z Tesco co jej swetra nie chcieli reklamować czy id innych WIELBIcELEK. Nie lubię bardzo tej vlogerki.

🤣🤣👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chodzi o cały czarny strój, ale do tego j3bnąć czarną, ciasną, kondoniastą czapę. W dodatku męską jak sama o tym wspomniała w przedostatnim vlogu. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na instastory wjechało jak to rozdętą i flakowatą twarz pielęgnuje, efekt na tydzień? Ma oczy niczym ropucha takie wybałuszone i bezbarwne i uśmiech ustami bezzębnej babci. Czy nikt nie umie zrobic jej ust zeby nareszcie je miała?

Lezy na zabiegu i rozlewa się w każdą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość gość napisał:

Na instastory wjechało jak to rozdętą i flakowatą twarz pielęgnuje, efekt na tydzień? Ma oczy niczym ropucha takie wybałuszone i bezbarwne i uśmiech ustami bezzębnej babci. Czy nikt nie umie zrobic jej ust zeby nareszcie je miała?

Lezy na zabiegu i rozlewa się w każdą stronę

Aż się dziwię tej klinice, że nie wstydzà się takiej reklamy, jej twarz jest cała w krostach, taka purchawa, i ten dzyndzel na brodzie, martwe oczy, ANTYREKLAMA( hej idę na zabiegi, juhuuu, chcę wyglàdać jak siwa🐸🐘)

sprzedajemy wszystko, szkoda ze depilacji upy🍑nie pokazała

sprzedajna krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość gość napisał:

Nie chodzi o cały czarny strój, ale do tego j3bnąć czarną, ciasną, kondoniastą czapę. W dodatku męską jak sama o tym wspomniała w przedostatnim vlogu. 😏

Za chwilę wjadą czarne lateksy, chyba, że w tym roku je odpuści na rzecz tych poszarpancow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Aż się dziwię tej klinice, że nie wstydzà się takiej reklamy, jej twarz jest cała w krostach, taka purchawa, i ten dzyndzel na brodzie, martwe oczy, ANTYREKLAMA( hej idę na zabiegi, juhuuu, chcę wyglàdać jak siwa🐸🐘)

sprzedajemy wszystko, szkoda ze depilacji upy🍑nie pokazała

sprzedajna krowa

Baba bez klasy, honoru i charakteru. Sprzeda wszystko i wszystkich. Wyglada odstręczająco, wstydziłabym się tską twarz wrzucać i promować kogokolwiek.

juz wymusza na małym wyjazd na Mazury, chociaż on nie chce. Widzialyscie we vlogu jej zacięta gębę? Wymusza na nim wszystko, pozbawia w imię kasy. W koncu to kontrakt i warunki dyktuje ten kto ma forsę, a ona jeszcze resztki ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość gość napisał:

Na instastory wjechało jak to rozdętą i flakowatą twarz pielęgnuje, efekt na tydzień? Ma oczy niczym ropucha takie wybałuszone i bezbarwne i uśmiech ustami bezzębnej babci. Czy nikt nie umie zrobic jej ust zeby nareszcie je miała?

Lezy na zabiegu i rozlewa się w każdą stronę

Mały jak zwykle grzecznie czekał w samochodzie

wg mnie przypomina alfonsa, który przywiózł panienkę do klienta i czeka aż ta wróci z kasą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

twarz ma w strasznym stanie, tyle zabiegów i drogich kosmetyków, a efektu żadnego :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

twarz ma w strasznym stanie, tyle zabiegów i drogich kosmetyków, a efektu żadnego :classic_sad:

a nogi jak parówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość gośćgość napisał:

a Ty nawet zawodówki nie skończyłaś z tymi przecinkami od 10 tematów się nie nauczyłaś

Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musi iść na rzęsy, jedno oko👁 to dramat🤦‍♀️

A po zabiegu filtr z kwiatkami, o taka jestem ładna🤗i dziubki do kamerki, wrrau sexi💋

i zaraz zostanę zawieziona przez mojego osobistego szofera, który czeka na mnie pod klinikà do Sephory po kalendrze adwentowe, te najdroższe, bo jestem taka znudzona, muszę coś kupić!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

paczkowane wędliny, pączki, zupki chińskie, czekolada, naleśniki z paczki i kawa ze słoika oraz mrożona pizza...

 

W sumie im zazdroszcze tej beztroski

Bo ja slecze nad kazdym skladem i nic niezdrowego nie dotkne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja się dziwię, że ona ma taka figurę jedzac bułki, pączki, sery, słodycze i alko to ja bym się juz toczyła. Ma szczęście. Zdrowie to dopiero po 40 albo i później zaczyna fiksować. Dajmy im czas.

Dokladnie 🙂

to juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie zastanawia jedno,czy jakaś dorosła kobieta nosi ich czapki bez zażenowania?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dokladnie 🙂

to juz niedlugo

Przecież to wszystko co ona je widać na jej twarzy.I nie jest to piękny widok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Na instastory wjechało jak to rozdętą i flakowatą twarz pielęgnuje, efekt na tydzień? Ma oczy niczym ropucha takie wybałuszone i bezbarwne i uśmiech ustami bezzębnej babci. Czy nikt nie umie zrobic jej ust zeby nareszcie je miała?

Lezy na zabiegu i rozlewa się w każdą stronę

Widać że jest zachwycona swoją niebiańską urodą. Tymczasem ja widzę rozlaną babcię, tłuszcz się jej wylewa wszędzie. Te ramiona, szyja, gęba takie wielkie i rozlazłe. Nawet te szwaje jak parówy. Bleee..A karzeł zachwycony by chciał odlew jej cycków z których by jadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotica

ale jaja, w tym wątku nie da się wkleić parodii jaką zrobił na Szusz Mirabout,
dziwne bo w innych wątkach wklejałam i jest ok, a tutaj od razu leci do postów ukrytych 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość kotica napisał:

ale jaja, w tym wątku nie da się wkleić parodii jaką zrobił na Szusz Mirabout,
dziwne bo w innych wątkach wklejałam i jest ok, a tutaj od razu leci do postów ukrytych 😞

Chyba wszyscy widzieli...

A jeśli nie , to co za problem wpisać na juciubie nazwę kanału😉

ale MOIM ZDANIEM napiszę że trochę za długie i z przewijaniem można obejrzeć, po 10 minutach męczy🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Haha napisał:

Widać że jest zachwycona swoją niebiańską urodą. Tymczasem ja widzę rozlaną babcię, tłuszcz się jej wylewa wszędzie. Te ramiona, szyja, gęba takie wielkie i rozlazłe. Nawet te szwaje jak parówy. Bleee..A karzeł zachwycony by chciał odlew jej cycków z których by jadł.

a ja uważam, że fajnie wygląda, nie podobają mi się suche kobiety wyglądają jak pijaczki albo chore, a do grubasa to jej daleko, co do jedzenia to ma ogromne szczęście, że zajada takie słodko i tłusto i dobrze wygląda. buzia tak samo fajnie na 38 lat, znam wiele babaczek co się mocno posypało po 35tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znam wiele po 40stce które wyglądają młodziej od Busz.W dodatku nie wydając połowy tego na kosmetyki co wydaje ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bez tego miśka nawet mi się podobała.

Ona zawsze dobrze wygląda jak podświetli się ringiem.Potem nagrywając na ulicy czar pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja znam wiele po 40stce które wyglądają młodziej od Busz.W dodatku nie wydając połowy tego na kosmetyki co wydaje ona.

dobrze dobrane komsetyki to połowa sukcesu, oczywiście, że nie muszą być niebiańsko drogie, można znaleźć rzeczy za 30 zł i niezłe. na tle kobiet które znam ona wygląda bardzo dobrze dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja znam wiele po 40stce które wyglądają młodziej od Busz.W dodatku nie wydając połowy tego na kosmetyki co wydaje ona.

dobrze dobrane komsetyki to połowa sukcesu, oczywiście, że nie muszą być niebiańsko drogie, można znaleźć rzeczy za 30 zł i niezłe. na tle kobiet które znam ona wygląda bardzo dobrze dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hehe chude kobiety nie są ładne takie średnie są najfajnieszcze, a takie chude to podobają się innym krytycznym kobietom albo estetom podziwiającym ubrania czyli zazwyczaj gejom :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Z tym zaawansowanym alkoholizmem to pojechałaś trochę za daleko,ale na pewno ma ku temu skłonności.

Pytanie kiedy ona ostatnio nie piła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też uważam, że wygląda na swój wiek czyli pod 40 tkę. Figura też nie taka zła, jak na to co je. Tomek ten brzuszek mógłby zrzucić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Też uważam, że wygląda na swój wiek czyli pod 40 tkę. Figura też nie taka zła, jak na to co je. Tomek ten brzuszek mógłby zrzucić. 

widać, że ma gorszy metoblizm niż jego partnerka, ona ma naprawdę ogromne szczęście, że wygląda jak wygląda, przy tym jak je i niewiele się rusza, wiele kobiet musi się katować żeby tak mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Też uważam, że wygląda na swój wiek czyli pod 40 tkę. Figura też nie taka zła, jak na to co je. Tomek ten brzuszek mógłby zrzucić. 

widać, że ma gorszy metoblizm niż jego partnerka, ona ma naprawdę ogromne szczęście, że wygląda jak wygląda, przy tym jak je i niewiele się rusza, wiele kobiet musi się katować żeby tak mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
55 minut temu, Gość Gość napisał:

Mnie zastanawia jedno,czy jakaś dorosła kobieta nosi ich czapki bez zażenowania?🤔

Raczej nie, bo czapki, swetry i inny plastik z tego sklepu dedykowane są absolwentkom byłych gimnazjów i szkół zawodowych. Żadna kobieta na poziomie nie ubierze tej masowej tandety o chamskim splocie i składzie. Pytałam siostrzenicy czy chciałaby czapkę, zaczęła się śmiać. Największą klientką sklepu szmatex jest jego właścicielka i mimo, ze rozsyła to na lewo i prawo nikt tego nie nosi. Byłam ostatnio kilka razy w Manu, nikt ubrany przez szmateks nie rzucił się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×