Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

La rosa i wspólnicy

Polecane posty

Gość Gość

Ale lecą wątki 😂😂 bloga jeszcze nie zaatakował bo nie wie jak.

 

Co pisze mistrz po studiach kosmetologii?

" W ciągu miesiąca bardzo dużo się działo wokół mnie! 🙂

bardzo mnie to cieszy, dziś film z informacjami co się działo wraz z recenzją marki...

uważam, że trzeba wyjasnić kilka kwestii, które się zadziały ostatnio.

dozobaczenia "

 

pisowania oryginalna.

przyzna się? 😂😂😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale lecą wątki 😂😂 bloga jeszcze nie zaatakował bo nie wie jak.

 

Co pisze mistrz po studiach kosmetologii?

" W ciągu miesiąca bardzo dużo się działo wokół mnie! 🙂

bardzo mnie to cieszy, dziś film z informacjami co się działo wraz z recenzją marki...

uważam, że trzeba wyjasnić kilka kwestii, które się zadziały ostatnio.

dozobaczenia "

 

pisowania oryginalna.

przyzna się? 😂😂😂😂

 

Będą jaja jak się okaże, że ma dyplom i właśnie się obronił. Myślę, że albo jakaś współpraca albo własny sklep raczej. No chyba, że jesteśmy wszyscy już w plokulatze.

Jeżeli jakaś firma coś mu zaproponuje to stracę do niej cały szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nawet gdyby obronił sie dzis rano i tak nie dawąło mu to prawa do wystawianie recept kilka miesiecy temu i nadal mu tego prawa nie daje to raz a dwa on juz chwalił sie ze ''zdał studia'' i ze dyplom zaginał. Jego salon jest rozpadajaca sie kamienica , przykłądy mozna mnozyc...z reszta, o czym my wogole gadamy, jakie studia 😉 Ludzie z Gubina mowia z eon nawet matury z matmy nie ma.Kosmtolog ktory twierdzi ze skora oddycha, kwasny roztwor ma odczyn mocno zasadowy...dzizas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Może powie że jest szatanski blog 😂😂

Eee Chyba taki głupi nie jest chociaż kto wie.

 

Może w końcu ten filmik z lekarzem i jego dyplomami, certyfikatami 😂😂😂

Nie macie wrażenia że większość komentarzy pod filmami to on sobie pisze sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

NOWY WPIS NA BLOGU

h t t p s:// szatanz7 klasy. home.  blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On nawet nie potrafi kilku zdań z sensem napisać, a ja się zastanawiam czy on może jednak te studia skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Sa dwie mozliwe wersje, jak bedzie wygladac dzisiejsza produkcja :

1. Roztrzesiony, podniesionym, drzacym głosem - Nje dam sie dla Was, bo Was kocham, jestescje mojo rodzino.Firmom szkodze, opłacajo hejteruf i troluf tak sie mje bojo.MJE! Nie przelefki.Prokurator juz jezdzi po całej Polsce i stawia zarzuty, od domu do domu, mojim przecifnikom.Ja bede nagrywał, ja sie nie dam. Wszytkie dowody na mojom osobem to so nic nie warte, to jezd rozgryfanie zagryfkuf na mojom osobe.Prokurator jusz fje, niech wszycy fjedzo, czeka was hejteszy zakłat karny o zaostszonym rygosze.NA MNIE NIE WOLNO NIC MOWIC! Kazden jeden co cos powie bedzie miał do czynienia z mojim prokuratorem.Włonczcie myslenie, nie damy sie.To je wojna o PRAFDE ktora TYLKO ja moge fam dac, bo fas kofam!

2.Chlip, chlip, łęzki z oczkuf, mocne wciagniecie gluta z połknieciem. Co nastepuje: ''Czy ja jestem złym człowiekiem?'', oni mnie przesladujo,ja odejde z tego jutuba ale fam juz nikt nigy prawdy nie pofje.Pszynajmnjej nie mojej.Te wszykie łąchudry co na mnie piszo to so hejtery opłacone przez to meden truciciela i zbaujce Krisztjana Djora i jecho mafje.Chco nas , mje zniszczyc.Ja fas kocham, czy ja jestem słym człofjekiem, ja nie kałmie, to so fszysko pomownienia. Ziaja maczała f tym paluchy.No powieccie, czy ja jestem słym człofjekeim? Chlip,chlip,łezki kap ,kap, wciagneicie nosem, połkniecie gluta. A ten dyplom to naprafde zgubiłęm, ale mialem, ufjeszcje, ja nie jestem słym człofjekjem.Nje ma dofoduf, to jezd spiseg, mafja kosmetyczna, morujo, zobijajo nas! otchodzez jutubuf, jedyna nadzieja w uzywaniu sensum maruf i sombajmijuf- odchodze ale obicujem fam, moja jucjubofa rodzino- nastepny filmik bedze w lepsiejszej jakosci....ale ochodze a zafsze. Czy ja jestem słym człofjekiem, no poffjeccie sami.Kofam fas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Sa dwie mozliwe wersje, jak bedzie wygladac dzisiejsza produkcja :

1. Roztrzesiony, podniesionym, drzacym głosem - Nje dam sie dla Was, bo Was kocham, jestescje mojo rodzino.Firmom szkodze, opłacajo hejteruf i troluf tak sie mje bojo.MJE! Nie przelefki.Prokurator juz jezdzi po całej Polsce i stawia zarzuty, od domu do domu, mojim przecifnikom.Ja bede nagrywał, ja sie nie dam. Wszytkie dowody na mojom osobem to so nic nie warte, to jezd rozgryfanie zagryfkuf na mojom osobe.Prokurator jusz fje, niech wszycy fjedzo, czeka was hejteszy zakłat karny o zaostszonym rygosze.NA MNIE NIE WOLNO NIC MOWIC! Kazden jeden co cos powie bedzie miał do czynienia z mojim prokuratorem.Włonczcie myslenie, nie damy sie.To je wojna o PRAFDE ktora TYLKO ja moge fam dac, bo fas kofam!

2.Chlip, chlip, łęzki z oczkuf, mocne wciagniecie gluta z połknieciem. Co nastepuje: ''Czy ja jestem złym człowiekiem?'', oni mnie przesladujo,ja odejde z tego jutuba ale fam juz nikt nigy prawdy nie pofje.Pszynajmnjej nie mojej.Te wszykie łąchudry co na mnie piszo to so hejtery opłacone przez to meden truciciela i zbaujce Krisztjana Djora i jecho mafje.Chco nas , mje zniszczyc.Ja fas kocham, czy ja jestem słym człofjekiem, ja nie kałmie, to so fszysko pomownienia. Ziaja maczała f tym paluchy.No powieccie, czy ja jestem słym człofjekeim? Chlip,chlip,łezki kap ,kap, wciagneicie nosem, połkniecie gluta. A ten dyplom to naprafde zgubiłęm, ale mialem, ufjeszcje, ja nie jestem słym człofjekjem.Nje ma dofoduf, to jezd spiseg, mafja kosmetyczna, morujo, zobijajo nas! otchodzez jutubuf, jedyna nadzieja w uzywaniu sensum maruf i sombajmijuf- odchodze ale obicujem fam, moja jucjubofa rodzino- nastepny filmik bedze w lepsiejszej jakosci....ale ochodze a zafsze. Czy ja jestem słym człofjekiem, no poffjeccie sami.Kofam fas. 

Prawdopodobnie cos w tym stylu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahahaha

Jeblem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aż screena zrobię by zachować Twój komentarz dla potomności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Powiem Wam chociaz gonwo mnie to obchodzi, nie moge sie doczekac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja jakoś czuję, że nie będzie dramy z hejterami. Może będzie coś w styli, że przez ostatni miesiąc udało mu się zrobić projekt własnych kosmetyków i mała chwila nas dzieli od tego, że będziemy mogli korzystać z dobroci jego produktów. Dodatkowo został tak znany, że biją się o niego telewizyjne "śniadaniówki" 

Kanał Kacpra będzie jeszcze bardziej sławny i będzie jeszcze więcej filmów, o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

A ja jakoś czuję, że nie będzie dramy z hejterami. Może będzie coś w styli, że przez ostatni miesiąc udało mu się zrobić projekt własnych kosmetyków i mała chwila nas dzieli od tego, że będziemy mogli korzystać z dobroci jego produktów. Dodatkowo został tak znany, że biją się o niego telewizyjne "śniadaniówki" 

Kanał Kacpra będzie jeszcze bardziej sławny i będzie jeszcze więcej filmów, o.

No i daj Ci Panie. Moze w tej sniadaniowce opowie o klamstwach skoro dotad nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakolak
25 minut temu, Gość gosc napisał:

Sa dwie mozliwe wersje, jak bedzie wygladac dzisiejsza produkcja :

1. Roztrzesiony, podniesionym, drzacym głosem - Nje dam sie dla Was, bo Was kocham, jestescje mojo rodzino.Firmom szkodze, opłacajo hejteruf i troluf tak sie mje bojo.MJE! Nie przelefki.Prokurator juz jezdzi po całej Polsce i stawia zarzuty, od domu do domu, mojim przecifnikom.Ja bede nagrywał, ja sie nie dam. Wszytkie dowody na mojom osobem to so nic nie warte, to jezd rozgryfanie zagryfkuf na mojom osobe.Prokurator jusz fje, niech wszycy fjedzo, czeka was hejteszy zakłat karny o zaostszonym rygosze.NA MNIE NIE WOLNO NIC MOWIC! Kazden jeden co cos powie bedzie miał do czynienia z mojim prokuratorem.Włonczcie myslenie, nie damy sie.To je wojna o PRAFDE ktora TYLKO ja moge fam dac, bo fas kofam!

2.Chlip, chlip, łęzki z oczkuf, mocne wciagniecie gluta z połknieciem. Co nastepuje: ''Czy ja jestem złym człowiekiem?'', oni mnie przesladujo,ja odejde z tego jutuba ale fam juz nikt nigy prawdy nie pofje.Pszynajmnjej nie mojej.Te wszykie łąchudry co na mnie piszo to so hejtery opłacone przez to meden truciciela i zbaujce Krisztjana Djora i jecho mafje.Chco nas , mje zniszczyc.Ja fas kocham, czy ja jestem słym człofjekiem, ja nie kałmie, to so fszysko pomownienia. Ziaja maczała f tym paluchy.No powieccie, czy ja jestem słym człofjekeim? Chlip,chlip,łezki kap ,kap, wciagneicie nosem, połkniecie gluta. A ten dyplom to naprafde zgubiłęm, ale mialem, ufjeszcje, ja nie jestem słym człofjekjem.Nje ma dofoduf, to jezd spiseg, mafja kosmetyczna, morujo, zobijajo nas! otchodzez jutubuf, jedyna nadzieja w uzywaniu sensum maruf i sombajmijuf- odchodze ale obicujem fam, moja jucjubofa rodzino- nastepny filmik bedze w lepsiejszej jakosci....ale ochodze a zafsze. Czy ja jestem słym człofjekiem, no poffjeccie sami.Kofam fas. 

Zapomniales/as o NIE MA O CZYM GADAĆ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakolak
12 minut temu, Gość gość napisał:

A ja jakoś czuję, że nie będzie dramy z hejterami. Może będzie coś w styli, że przez ostatni miesiąc udało mu się zrobić projekt własnych kosmetyków i mała chwila nas dzieli od tego, że będziemy mogli korzystać z dobroci jego produktów. Dodatkowo został tak znany, że biją się o niego telewizyjne "śniadaniówki" 

Kanał Kacpra będzie jeszcze bardziej sławny i będzie jeszcze więcej filmów, o.

Eh racja. Coś dużo fanek poruszalo ten temat 😉 chcą jego linii kosmetyków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Zakolak napisał:

Zapomniales/as o NIE MA O CZYM GADAĆ 

Bosze, masz racje, jak mogłam! wiedziałam ze czegos mi tu brak, nastepnym razem sie poprawie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

z Hyde:

- ja sama jestem technologiem kosmetyków, składy układam niemal codziennie i sama nie jestem w stanie określić czy kosmetyk jest wart swojej ceny czy nie. Ale trzeba mieć jakąś wiedzę o surowcach i technologii, żeby się wypowiadać xD widać są mądrzejsi ode mnie.

-Bo Ty nie skończyłaś Uniwersytetu Kosmetologicznego, który upoważnia do wystawiania recept 😄

Kurde, tam mozna szczeznac ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg

jest film

 

jprdl, on mówi, że ten film z live o receptach ktoś przerobił, w sensie jego głos podrobił?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Zakolak napisał:

Eh racja. Coś dużo fanek poruszalo ten temat 😉 chcą jego linii kosmetyków 

I co w miesiąc lub dwa kosmetyki wymyślił?

To już chyba Grzelakowa twierdziła, że ponad rok tworzyła te pianki które teraz sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ten czlowiek jest chory, nie widze innego wytlumaczenia na to co on opie...rdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Boze, co on tam gada...ktos zmodyfikował jego głos i to nie on gadał ze moze wystawiac recepty! litosci.

Ale zobaczcie, wyglada jakby miał płąkac, głos mu drży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mysle ze tym filmikiem tylko sobie zaszkodził, a fragment o tym ze hejtery zmodyfikowały jego głos w progarmie i to nie z jego ust padło ze wystawia recepty to juz szczyt, sajens fikszyn.Zle zrobil, teraz ludzie zaoraja go po całosci, a szkoda, miał szanse. O wykształceniu oczywiscie ani słowa.

Faktcznie udaje ze jest spokojny ale widac ze sie gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W komentarzach nic się nie przeciśnie podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tonący brzytwy się chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Boze, co on tam gada...ktos zmodyfikował jego głos i to nie on gadał ze moze wystawiac recepty! litosci.

Ale zobaczcie, wyglada jakby miał płąkac, głos mu drży...

A ja uważam, że on jest naćpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a to biuro do nagrywek to miesci sie w tym samym budynku co gabinet? ze tak spytam... czy moze z Disseldorfach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zapomnial dodac, ze wlamali mu sie na yt i dodali z jego konta film, ze mowi o tych receptach 🤣 Co za tluk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Widac ze roztrzesiony,  gdyby mogł to rzuciłby czyms o podłoge, ledwo nad soba panuje  xd Biedaczynka, za to  wyjasnienie recept podrobionym głosem juz sie nie podniesie. Oczekuje commentary, jest po czym cisnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zapomnial dodac, ze wlamali mu sie na yt i dodali z jego konta film, ze mowi o tych receptach 🤣 Co za tluk

"jak mowi" mialo byc 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A moze to jest najwiekszy troll ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×