Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wacław_

Podnieca mnie mama kolegi

Polecane posty

Witam mam kłopot mam straszną ochotę na mamę mojego kolegi jest w średnim wieku szczupła ma krótkie włosy fajny tyłek chciałbym ją przelecieć ale nie wiem jak się za to zabrać tylko proszę bez głupich odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy młody mężczyzna przechodzi czas fascynacji dojrzałymi kobietami ale jedyne co można mądrego powiedzieć to abyś nic z tym nie robił, po pierwsze to niebezpieczne - ta kobieta na 99,9% jest niezainteresowana a jeśli nawet by była to na 99,9% nic z tym nie zrobi ponieważ ma męża, ponieważ jesteś młodszy, ponieważ JESTEŚ KOLEGĄ JEJ SYNA. Również w Twoim interesie jest aby Twój kolega nie zorientował się że podoba Ci się jego matka gdyż w najlepszym przypadku zakończy to Wasza przyjaźń. Radzilbym odreagować w inny sposób, jeśli podobają Ci się dojrzałe to poszukaj takiej z którą relacja nie odbije się tak negatywnie jak podbijanie do matki kolegi. To na prawdę bardzo grząski grunt, ale uwierz, każdy młody facet przez to przechodził, pewnie to naprawdę fajna laska ale mimo to nie próbuj nic. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moze ona ma ochote na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×