Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Rozmowa o prace odpowiedz.

Polecane posty

Gość Gosc

Napisalam wczoraj do tego goscia jaka jest jego odp. Nic mi nie odpisal. Tak jakby mnie olal albo nie przeczytal. Nie mialam jeszcze takiej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Jak mu tak napisałaś:"jaka jest twoja odp." To nie dziwne że prostaczce nic nie odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Napisalam wczoraj do tego goscia jaka jest jego odp. Nic mi nie odpisal. Tak jakby mnie olal albo nie przeczytal. Nie mialam jeszcze takiej sytuacji. 

Moja rada - odpuść go sobie, będzie szansa na inną pracę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Moja rada - odpuść go sobie, będzie szansa na inną pracę 😉

Juz odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Hmmmm napisał:

Jak mu tak napisałaś:"jaka jest twoja odp." To nie dziwne że prostaczce nic nie odpisał.

Dēbilko napisalam inaczej co sie przypiēedalasz masz tak nieudane zycie ze sobie musisz odbic na kims obcym ? Idz sie leczyc! Napisalam ze bylam u oana na rozmowie w zeszly poniedzialek i do dzis nie dal mi lan odpowiedzi ! A ze to chäm i prostak to wyszlo juz na rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81

POWTARZAM ze nie bede sie uzeral z wami w tym miescie.Czy to jest zrozumiale???IDZCIE sobie plakaty porozklejac 😉 przeciwko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uggjj

Prostakiem to jesteś ty, bo nawet nie chce ci się porządnie napisać kilku zdań na forum, bez literówek i byków. Tak samo pewnie piszesz do ludzi. I nie dziwne że ci nie odpisał jak mu napisałaś smsa z bykami i literówkami. Ty nie szanujesz ludzi, czemu więc ktoś ma cię szanować. Pewnie tak mu napisałaś:" i jaka je odp.". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Uggjj napisał:

Prostakiem to jesteś ty, bo nawet nie chce ci się porządnie napisać kilku zdań na forum, bez literówek i byków. Tak samo pewnie piszesz do ludzi. I nie dziwne że ci nie odpisał jak mu napisałaś smsa z bykami i literówkami. Ty nie szanujesz ludzi, czemu więc ktoś ma cię szanować. Pewnie tak mu napisałaś:" i jaka je odp.". 

Ty szmäto zdēchnij kūrwo jēbana. Jakbym wiedziala gdzie mieszkasz to urwalabym ci ryj. Ale wiem ze masz ...olone zycie i tak co mnie baedzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Uggjj napisał:

Prostakiem to jesteś ty, bo nawet nie chce ci się porządnie napisać kilku zdań na forum, bez literówek i byków. Tak samo pewnie piszesz do ludzi. I nie dziwne że ci nie odpisał jak mu napisałaś smsa z bykami i literówkami. Ty nie szanujesz ludzi, czemu więc ktoś ma cię szanować. Pewnie tak mu napisałaś:" i jaka je odp.". 

Sama prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ty szmäto zdēchnij kūrwo jēbana. Jakbym wiedziala gdzie mieszkasz to urwalabym ci ryj. Ale wiem ze masz ...olone zycie i tak co mnie baedzo cieszy.

Życz a tobie będzie życzone. Amen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Same tu kūrwy gryziecie a potwm wymagacie od kogos kùltury. Goncie sie szmäty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×