Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

POWRÓT DO EX MĘŻA PO 15 LATACH

Polecane posty

Gość gosc

!5 lat temu rozwiodłam sie z ex mężem, powodem rozwodu była jego kochanka. Pomimo gróźb i próśb on nie chciał zakończyć tego romansu, w ostateczności wybrał ją, nie chciał rozwodu, a separację, ale ja kategorycznie chciałam rozwodu. Byliśmy wtedy młodzi, bo tylko 30 letni, a kochanka pojawiła się w trakcie naszego kryzysu- wciąż się kłóciliśmy. Po kilku latach latach kochanka przyprawiła mu rogi, ale znalazł drugą miłość, która wpędziła go w długi, aż stracił mnóstwo odkładanych latami pieniędzy. W końcu został sam i 5 lat temu nasze relacje znów się odrodziły, rozumiemy się jak nigdy dotąd, córka już jest dorosła, niebawem wychodzi za mąż, a my jesteśmy dla siebie teraz przyjaciółmi, choć przez lata bylismy wrogami nr 1. Myślę o powrocie do męża, jesteśmy starsi, dojrzali, on się wyszalał, ja od rozwodu nikogo nie miałam, bo praca i rozwój osobisty i córka bardzo mnie pochłonęły. Wiele osób mówi mi, że teraz może być to naprawdę fajny związek, bo facet docenia, co stracił, jest starszy, już sie wyszalał i ze związki po zdradach zazwyczaj stają sie lepsze, a właśnie zdrada była powodem naszego rozwodu. Co sądzicie, czy znacie takie pary, które po rozwodach i zdradach  sie zeszły w sposób udany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Nie bądź naiwna. Stracił kasę, szanse na znalezienie kolejnej d*py bliskie zera, nic dziwnego że chce wrócić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kochanka sie "pojawiła" w trakcie kryzysu". Hehehehehe.. Jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyy

Obawiam sie ze on widzi korxysc na stare lata. Wyszalal sie. Nie ma kasy. Wiekowo pewnie corqz trudnirj wyrwac panienke. A terwz przydałby sie ugotowany obiad, pranie itp....

Autorko nspisz jak i czy zabiega o Ciebie? Kwiaty? Kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doklasnie

Sluchaj on sie wyszalal kasy brak same niekorzysci przezyl z tymi swoimi milosciami. 

Wie co stracil pewnie ze chce wrocic bo gdzie mu bedzie najlepiej jak u ciebie ? 

Dlaczego chcesz go wziasc teraz golodupca ? 

Myslisz ze jak by mial kase to i by nowej niuni nie bylo ? Alez oczywiscie ze by byla i ty nia bys nie byla. 

Nie rozdrabniaj sie . Teraz corka wychodzi za maz dorosla teraz mozesz na siebie sie skupic wyjazdy inny partner poznac inne zycie .

Ale ja bym go nie brala . 

Bo co wyszalal sie ? Na stare lata wie ze mu u ciebie pod ciepla koldra bedzie dobrze . A pognaj hama pognaj w peezdu . 

Masz tylko i wylacznie sentyment do niego . Takie my to jestesmy niestety kobiety . Mezczyzni to nawet by nie rozwazali takiej opcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oj, nie bądź naiwna. Facet Cię zdradzal, zostawil samą z dzieckiem a kiedy to wszystko przeżyłas, ogarnęłas i masz spokój chce powrotu? Stracił kasę, już nie ma szans na młodą kochankę a gosposia potrzebna. Po co Ci teraz stary dziad po przejściach. Kiedy go potrzebowałas i błagałas on wybrał inną, teraz już za późno.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakagupiaty

aż tak dobrze ci dópeł lizał że go dopuścisz.Ale nic dziwnego jesteś pewnie brzydka że przez tyle lat nikt cię nie pukną to i kolo po przejściach będzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godc

Postaw jeszcze raz na „rozwoj osobisty”, bo cos Ci nie wyszło skoro masz takie glupie mysli.

Jestes teraz w koncu na „prostej”, a chcesz znowu wdepnac w gowno.

Jeszcze kogos poznasz. I nie zajmuj sie usprawiedliwianiem tego juz podstarzslego lowelasa. Taki typ bedzie zdradzac czy to po 40stce czy to po 60tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma ni kto gaci prać

Jeśli pozwolisz mu na powrót to znaczy że jesteś idjotkką !!!!!!!!

Zobaczysz dobrze to się nie skończy !!!!!!

Mówię ci to ja facet po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

On się wyszalał z kobietami i teraz łaskawie wróci. Nie ma kasy i widzi w tobie interes, a znajomi widzą że patrzysz na niego maślanymi oczkami czyli i  tak z nim będziesz to co ci mają mówić prawdę i wroga sobie robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasne, że łatwiej mu wrócić do starej żony.Z innymi mu nie wyszło a ciebie ma na zawołanie.Szuka wygodnego życia na starsze lata.Jak to nie prowo to masakra

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Kochana tu nikt Ci nie doradzi... 

Poszukaj forum sychar - jest to katolickie forum, pełno wlna nim małżeństw które zeszły się po wielu latach i żyją szczęśliwie tym razem naprawdę. 

Dobrze radzi się kiedy nas to nie dotyczy. Posłuchaj osób które przeszły to samo.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Myślę, ze z jego strony to jest szczere.  Robi dla mnie wszystko, bym mu na powrót pozwoliła, dostaję kwiaty, robi zakupy, wyremontował mi mieszkanie. Myślę, zę on się zmienił, ciagle powtarza wszystkim, ze najważniejsza w życiu jest rodzina. Myślę, zę on przejrzał na oczy, stracił kupe kasy, dziś zarabia 2500 i to cały jego dochód, jest schorowany- miażdżyca kończyn dolnych. Uczucia we mnie wybuchnęły ze zdwojoną siłą, gdy widzę, jak on się stara. Moi rodzice takze mi radzą, bym mu szansę dała, ze wydoroślał, doświadczenia go zmieniły i spokorniał, jest nadal bardzo przystojnym mężczyzną, brunet 190 cm wzrostu, niebieskie oczy, nawet jeszcze nie siwieje, nie łysieje, myślę, zę gdyby chciał, to wyrwałby każdą, bo powodzenie ma z tego, co wiem, od wspólnych znajomych, ale ponoć nie reaguje na podrywające go panie. Dostał od zycia w kość za swoje przewinienia i to sporo. Wiem, zę mnie kocha, nieustannie mi to teraz okazuje i powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupia jestes

Intak jeszcze schorowany 

A ty myslisz ze dobrze wyglada tak znajdzie sobie panienke ale jak panie ka dowie sie o chorobie o 2500 zarobku zero oszczednosci to on wie ze zaraz go kopnie w dupe . 

Dobrze ci tu kazdy radzi .

Zreszta go przyjmniesz a pozniej bedziesz plakac 

Myslisz ze jak z nim bedziesz o on np.wygra w lotka to myslisz ze z toba bedzie ? Myslisz ze z toba bedzie jak by wiecej kasy mial ? 

Myslisz ze fo ciebie by wrocil jak by mu sie inaczej finansowo badz zdrowotnie ukladalo  ? 

Idpowiedz brzmi NIE NIE WROCIL BY teraz tylko j estes jego ciepla opcja . 

I mowi ci to osoba ktora takie cos podobnego przezyla . Odzyl i znowu mnie zostawil . 

I tyle w temacie . ... zawsze bedzie nim . 

Nigdy wiecej   ale ty go przyjmniesz ale napisz nam tu pozniej jak sie toczy a zaloze sie ze cie znow zostawi . 

Myslisz ze moj sie nie staral ?? Ze nie bylo kolacji prezentow itp. ? Ha byly byly tylko.odzyl i znowu wyfrunal . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Go to bierz go naiwniaczko bez honoru. Od rozwodu nikogo nie miałaś jak potłuczona zamiast sobie życie układać. Nie chodzi o jakieś wielkie związków razu ale zwyczajnie mogłaś otworzyć się na świat, porządkować chociaż. Moja mama jakoś też miała pracę, studia podyplomowe, nas było dwoje i normalnie ułożyła sobie życie z innym mężczyzną. W życiu by ojca nie przyjęła. Ty jesteś zaburzona emocjonalnie i zakomeksiona. 

On też dobry - córka jest dorosła, wychodzi za mąż to teraz raptem "rodzina jest najwazniejsza" teraz się stara i skacze koło ciebie, bo mu się zagktowało. Pożył sobie, użył z babami, skrzywdził ciebie i córkę, a teraz w nagrodę będzie miał domowe ciepełko i żonę pod ręką na starość.  Rób co chcesz i tak Cię nie przekonamy więc nie wiem po kiego uja temat zakładasz? Ty wiesz swoje i granatem Cię od tego nie oderwą. Bez sensu temat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze ci tu mówią. Jesteś jego kołem zapasowym. Gdyby miał więcej kasy to w życiu by do Ciebie nie wrócił. Gdyby teraz wygrał parę baniek w toto lotku to tyle byś go widziała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro się zmienił i się lubicie to bądźcie przyjaciółmi, na starsze lata fajnie mieć kogoś bliskiego do rozmowy czy pomocy. On Ci remont zrobił, Ty na obiad go zaprosisz, to chyba wiele jak na Wasze przejścia. Po co wchodzić w głębszą relację? Ty byłaś wiele lat sama, uporalas się ze wszystkim bez niego, on poszalal, spowaznial i dobrze. Przyjaźń tak, związek absolutnie. Ja myślę, że Ty po prostu tęsknisz za bliskością, ale po tym co zrobił nie ma szans na szczęśliwe życie, on szuka ciepłej przystani i spokoju na starość i jakiekolwiek miałby teraz uczucia, trochę nie w czas. Wybacz jeśli potrafisz i cieszcie się przyjaźnią, ale nie bierz sobie problemu. Stary, schorowany facet po przejściach, golodupiec. Po co Ci to teraz, kiedy masz już spokój i czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze facet może się trochę podleczyc i panienki na koszt zony wyrywać. Czemu nie jak się naiwniafa godzi. 

Upierdze, u gotuję, da gdzie mieszkać, zdradę wybaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwe życie

Niestety musze sie zgodzić z powyższymi wypowiedziami. Gdyby zarabiał 25000 zl to by do żadnej starej zony nie chciał wrócić tylko szukałby kolejnej młodej d... Dojrzal, bo wie ze ksieciem nie jest, czas ucieka a fajnie obok siebie mieć cipke plus obiad za darmo. Żaden z niego pożytek. Zostawił cie sama z dzieckiem, w najlepszych latach twojego życia. Zamiast ułożyć sobie swoje życie, musiałaś wychowywac sama dziecko, jeszcze z poczuciem ze jego tatuś bawi sie z kochanica w najlepsze. Znam ten bol, bo również samotnie dziecko wychowuje. Nie po to wyrzuca sie smieci, żeby pozniej po nie sięgać. Zrobisz jak zechcesz, bo to twoje życie. Obyś później nie zalowala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Glupia jestes napisał:

I mowi ci to osoba ktora takie cos podobnego przezyla . Odzyl i znowu mnie zostawil . 

Też coś takiego przeżyłam. Mąż mnie zostawił po 2 latach małżeństwa. Nie mieliśmy dzieci. Strasznie cierpiałam, a on po roku stanął jak zbity pies pod moimi drzwiami. Bez kasy, bo go najpierw jedna, potem drugą kochanka oskubała. Ja serio myślałam że on dostał nauczkę, starał się jak nie wiem co. W końcu mu uwierzyłam. Przyjęłam do swojego mieszkania, do życia, załatwiłam dobrą pracę, kupiłam auto.

Ja powiem więcej! on na ten moment kiedy był przegrany może nawet sam w to uwierzył i to było szczere z jego strony ale jak tylko się podpasł to jego natura dała o sobie znać i co? po dwóch latach znów odszedł do innej...

Czułam się jak ostatnia ...ica! Ponad 5 lat na niego zmarnowałam, a ostatnie lata z nim na własne życzenie. Straciłam pierwszą młodość na kogoś kto nie był tego wart, a teraz żeby było śmieszniej to po 2 latach znów przyczłapał hahahaha! ale już wtedy miałam nowego faceta, byłam w ciąży i mieliśmy wyznaczoną datę ślubu. Desperatowi to jednak nie przeszkadzało i usiłował mimo wszystko hahahaha jaką to szują trzeba być żeby komuś po czymś takim dalej próbować mącić w głowie i rozwalać życie po raz kolejny dla własnej wygody kiedy się wie że i tak się z tą osobą nie będzie, a tylko rozwali jej się życie. 

W końcu po którymś nocnym telefonie mój narzeczony pojechał do niego, bo przegraniec mieszkał u swoich rodziców i przy rodzicach odbył z nim krótką męską rozmowę i zagroził interwencją policyjną, a to nie będzie trudne, bo on jest oficerem w policji. Dopiero wtedy odpuścił. Moja ex teściowa już całkiem się rozpłakała i załamała. On im też krwi napsuł.

Kobieto nie bądź głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dokładnie, facet się wybawił, kasę przehulał na inne kobiety, a do Ciebie wraca z niczym i to na starość. Młodość, pieniądze i zdrowie dał innym, a dla ciebie ma choróbska, miażdżycę i pusty portfel, a Ty zadowolona. Teraz kiedy możesz mieć spokój to będziesz jego pielęgniarką i służącą.

Możesz z nim randkować czy się przyjaźnić ale po co ci opieka nad schorowanym dziadem? spotkania, wyjścia, wyjazdy czy randki owszem ale po wszystkim każde wraca do siebie. Żadnego prania mu gaci i podcierania tyłka na starość. Przecież on tylko tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee

babo, ales ty glupia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam
10 minut temu, Gość gość napisał:

dokładnie, facet się wybawił, kasę przehulał na inne kobiety, a do Ciebie wraca z niczym i to na starość. Młodość, pieniądze i zdrowie dał innym, a dla ciebie ma choróbska, miażdżycę i pusty portfel, a Ty zadowolona. Teraz kiedy możesz mieć spokój to będziesz jego pielęgniarką i służącą.

Możesz z nim randkować czy się przyjaźnić ale po co ci opieka nad schorowanym dziadem? spotkania, wyjścia, wyjazdy czy randki owszem ale po wszystkim każde wraca do siebie. Żadnego prania mu gaci i podcierania tyłka na starość. Przecież on tylko tego chce.

Mam takie same zdanie. Po co ci teraz ślub? Jeśli będzie cię namawiał na ten krok nie zgadzaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kategorycznie nie. Tu była zdrada, kochanki, długi - nigdy bym do takiego gościa nie wróciła. Co innego, gdy związek nie układa się, bo brakuje zrozumienia, rozmowy, jest coraz więcej cichych dni i w efekcie drogi się rozchodzą, a co innego, gdy robi się takie świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

No faktycznie tylko go  brać bo jak miał młodość, zdrowie i pieniądze odłożone to autorkę miał gdzieś, porzucił dla pierwszej lepszej o nie myślał o uczuciach autorki. Jak go inne wykorzystały, okradły i zabrały najlepsze lata to on przypomniał sobie o autorce i powoli, z premedytacją i wyrachowaniem drążył  do niej ścieżkę.  Urocze jak naplucie w twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"Wiele osób mówi mi, że teraz może być to naprawdę fajny związek, bo facet docenia, co stracił, jest starszy, już sie wyszalał i ze związki po zdradach zazwyczaj stają sie lepsze, a właśnie zdrada była powodem naszego rozwodu. Co sądzicie, czy znacie takie pary, które po rozwodach i zdradach  sie zeszły w sposób udany?"

Jezeli tak uwazasz to zejdz sie z nim ponownie i go zdradz.  Wtedy wasz zwiazek bedzie trwaly jak diament....  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Jeśli chcesz, wiąż się z nim, sypiaj, ale ślubu nie bierz. Byś mogła go kopnąć w doopsko gdy znów zdradzi i nie płacić alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregoria

No to zrób „ testy” na jego nawrócenie. Stwórz pare sytuacji w których ( moim zdaniem ) szybko się przekonasz jaki jest daremny ( bo jest ). Np poinformuj go ze poznałaś fajnego faceta i święta chcesz spędzić z nim ( idź do córki i powiedz co i dlaczego kombinujesz ) potem poproś go aby przez jakiś czas nie kontaktował się z tobą bo chcesz dać sobie szanse z tym nowym i jak ci nie wyjdzie to się do niego sama odezwiesz, powiedz ze potrzebujesz kasę na kosmetyczkę oraz na kreacje sylwestrowa i czy on mogły pożyczyć od kogoś a ty przy okazji oddasz. Zrób mu pranie mózgu, rozlicz z przeszłości , dowiedz się do czego był zdolny byle mieć tamte kochanki. Zapytaj dlaczego kiedy nie wyszło mu z pierwsza, znalazł druga zamiast wrócić do ciebie bo rodzina najważniejsza. Taki ... bawił się świetnie a teraz będzie robił za ojca i w przyszłości dziadka który potrzebuje opieki. 

Masz deficyt towarzyski i emocjonalny i gdyby zamiast tego dupka nadskakiwały ci jakiś inny tez byś uznała ze to dobry człowiek . Sorry za brutalność ale na własne życzenie staniesz się znowu ofiarą. Mój ojciec jest takim gnojem dlatego wiem o czym pisze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro przez tyle lat, jak byłaś młodsza nikt Cie nie chciał ( bajeczki o rozwoju osobistym opowiadają wszystkie brzydsze kobiety, które są same, nie oszukuj sie, przecież mąż Cie zdradzał, bo  nie byłaś atrakcyjna dla niego ) to jest Twoja ostatnia szansa na związek ale pamiętaj, przy najbliższej okazji i tak Cie zdradzi, jedyna rada to wybierz mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

"Wiele osób mówi mi, że teraz może być to naprawdę fajny związek, bo facet docenia, co stracił, jest starszy, już sie wyszalał i ze związki po zdradach zazwyczaj stają sie lepsze, a właśnie zdrada była powodem naszego rozwodu. Co sądzicie, czy znacie takie pary, które po rozwodach i zdradach  sie zeszły w sposób udany?"

Jezeli tak uwazasz to zejdz sie z nim ponownie i go zdradz.  Wtedy wasz zwiazek bedzie trwaly jak diament....  

Ciekawe z kim, jak jej nikt nie chciał jak była młoda, teraz koło 50ki tylko płatny seks jej został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×