Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XXXXXXXXX gosc

Stojący członek czy tak jest zawsze i taka reakcja już jest że tak się dzieje ?

Polecane posty

Gość XXXXXXXXX gosc

Czy jak penis staje do góry i robi się twardy bo widzę atrakcyjną i seksowną dziewczynę /kobietę to tak jest już zawsze że z podniecenia się tak robi ? czy to się daje zahamować i jakoś zaradzić ? bo przykładowo miałem tak już że na zajęciach w szkole zawodowej jak byłem to obok mnie siadła koleżanka z grupy i miała spódnicę taką do kolan i była w rajstopach czarnych i jakoś tak nogi ułożyła w ten sposób że było jej widać białe majtki no i ja to zauważyłem i zerkałem z ukosa i od razu mnie członek stanął na baczność i zrobił się twardy .Czy tak jest zawsze jak się widzi takie widoki że coś podniecającego i penis stoi na baczność ? Kiedyś w bibliotece jak byłem to bibliotekarka młoda też w ...ence była i miała jakieś rajstopy na sobie i klęknęła koło mnie szukając na półce dolnej książki i patrzyłem na jej nogi to mnie to podnieciło  i od razu członek stał mnie na baczność .Tak więc czy tak zawsze się dzieje że taka reakcja jest i że tak działa penis że stoi mnie jak widzę ładną atrakcyjną kobietę i mnie twardo się robi w spodniach ? 

Jak to odczuwają kobiety bo one chyba mają inaczej że mają mokro w majtkach czy jakoś z krocza im cieknie jakiś płyn ? bo takie podniecenie jest chyba u obu płci że widzi się kogoś atrakcyjnego co wygląda uwodzicielsko i się robi coś tam z organem płciowym że mężczyźnie staje i robi się twardy a kobieta ma wyciek płynów z łechtaczki ? jak to jest tak zawsze że to już jest taka reakcja organizmu i narządów płciowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja-kob

Pewnie prawiczek z Ciebie. A odnośnie ,,płynu,, z krocza to lekcje bilologii się kłaniają 😛. A to że ci staje to zdrowy objaw. Nie przejmuj się. Tylko pewnie sytuacja czasem dla ciebie jest niezreczna. Bzykniesz raz, drugi i pójdzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolego

 

Cytat

...wyciek płynów z łechtaczki...

:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor z budowy

Tak, wtedy człowiek ogólnie przecieka. A z łechtaczki, ło panie, to dopiero wycieki lecą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej 88

Ja mam zawsze ranny wzwód jak się budzę i wstaję z łóżka jak większość facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×