Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy są tu mamy, które pracują z domu mając male dziecko i udaje im sie cos zrobić?

Polecane posty

Gość Ktos
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Da rade, jak sie ma wystraczajaco fantazji 😄 3 i 5 latek w szkole? Maz wraca o 6 i na 9 odwozi dzieci do szkoły? 😄 co jeszcze?

Jak sie w szkole spalo to teraz ludzi dziwi, ze ktos mial szanse podstosowac prace pod siebie a nie wszystko pod prace.

I nie moga uwierzyc, ze wszytsko mozna sobie dobrze poskladac. Heh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Gosc Gosc napisał:

Ten maz kierowca to po nocce za kierownica widze ze spac nie musi. Bajkopisarka 🙂

2 h po.pracy i od 9 do 14 to malo? 

Przy takiej pracy jaka on ma to wystarczajaco. 😉 pojedzie cysterna 2h jedna stone, poczeka na rozladunek, wroci 2 h , pokreci sie na placu, umyje samochod i do domu 😉 praca marzenie. 

Mozna? Mozna 😉 jak sie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość ... napisał:

A no to przepraszam, szanowni panstwo to z tych co dziecku przy temperaturze 20 stopni pewnie czapeczke na dwor zakladaja, deszcz fe, brud fe, jesien fe. 

No to kobieto jak tak sobie zycie ulozylas, ze nic nie pasuje i nie gra to kogo to wina?  😉 napewno nie nasza. 

ale ja nie narzekam, tylko pisze ze kiedy jest ciemno i pada, jest zimno i plucha,to nie bede meza z domu wyrzucac, bo co za frajda. Nie mohe dzieci zachuchane nie sa,ale w taka pogode sama nie lubie sie moczyc.Tak,mam DZIECI, starszy juz w gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Ktos napisał:

Jak sie w szkole spalo to teraz ludzi dziwi, ze ktos mial szanse podstosowac prace pod siebie a nie wszystko pod prace.

I nie moga uwierzyc, ze wszytsko mozna sobie dobrze poskladac. Heh. 

o jakiej szkole ty piszesz, jak twoj maz jezdzi tirem? poza tym gdzie on tym tirem jezdzi,ze o 22 idzie dopiero do pracy,a o 6 juz jest w domu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość ... napisał:

2 h po.pracy i od 9 do 14 to malo? 

Przy takiej pracy jaka on ma to wystarczajaco. 😉 pojedzie cysterna 2h jedna stone, poczeka na rozladunek, wroci 2 h , pokreci sie na placu, umyje samochod i do domu 😉 praca marzenie. 

Mozna? Mozna 😉 jak sie chce. 

ty chyba serio nie wiesz co to praca marzen 😄 ile on na tym zarabia? 1500? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
32 minuty temu, Gość gosc napisał:

Da rade, jak sie ma wystraczajaco fantazji 😄 3 i 5 latek w szkole? Maz wraca o 6 i na 9 odwozi dzieci do szkoły? 😄 co jeszcze?

To kochaniutka , ze autorka  tego wpisu nie mieszka w PL 🙂

Czaisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kiedy moj starszy syb był maly,to tez pracowalismy na zmiany. Maz na ranki,ja wieczory i nocki,bo praca mi na to pozwalala,. Tak,dało sie ogarnąc wszystko. Pozniej sie przekwalifikowałam, zmienilam prace i jak to w urzedach jest pracowałam na ranki z opcją wziecia pracy do domu gdy np starszy miał ferie i potrzebował opieki. Pracuje juz w tej firmie od 7 lat, wiec teraz po macierzynskim udało mi sie wygrac opcje pracy w domu i staram sie to jakos zastosowac w zyciu. Tak, zgadzam sie ze wszystko mozna,ale czas ma duze znaczenie, bo jesli wychodzisz na 8h do pracy,to ja wykonujesz.A w domu to ząglerka. Nie wiem czy dam rade,w razie wu bede szukac niani,by przyszła na kilka godzin dziennie, bo tez chciałabym troche pobyc z rodzina,a nie wyrzucac sie z domu,bo mama na w...ie pracuje, czy warczec na dzieci zeby były ciszej, zaniednywac młodszego teraz,bo on domaga sie uwagi,a ja mam prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak się dziwicie, że widać, że za granicą w życiu nie bylyscie 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
11 minut temu, Gość gosc napisał:

ty chyba serio nie wiesz co to praca marzen 😄 ile on na tym zarabia? 1500? 😄

Funtow tygodniowo nie byloby wcale zle,kochana 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość poza PL napisał:

To kochaniutka , ze autorka  tego wpisu nie mieszka w PL 🙂

Czaisz ?

ja tez nie mieszkam w polsce i szkoła nadal jest od 4 i pol roku 😄 w przedszkole bym uwierzyła.Autorko tego postu,co sie sama broni,bajki trzeba umiec pisac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość poza PL napisał:

Funtow tygodniowo nie byloby wcale zle,kochana 😉 

chyba w przeliczeniu na złotowki... wiem ile kierowca w uk zarabia 😄 a jesli o uk, to masz 3h przedszkola dziennie. Kto odbiera młodsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem skąd w ogóle pomysł pracy z domu kiedy jest w nim małe dziecko. Albo nie pracujesz i zajmujesz się dzieckiem albo pracujesz i oddajesz do żłobka chociaż na trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak się dziwicie, że widać, że za granicą w życiu nie bylyscie 🤦‍♀️

ja tylko na wakacjach 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ja tylko na wakacjach 😘

To nie jest powód, żeby zakładać, że wszyscy mieszkają tam gdzie wy 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
14 minut temu, Gość gosc napisał:

ty chyba serio nie wiesz co to praca marzen 😄 ile on na tym zarabia? 1500? 😄

Maz ukonczyl awf, ale zrobil prawo jazdy na tiry, wozi materialy niebezpieczne w tej chwili , tak pracuje malo godzin bo sa ograniczenia co do czasu pracy przy takich rzeczach 😉 zarabia 2000f przy 40h pracy w tygodniu. Czyli bardzo uczciwie.

Ja skonczylan polibude, teraz pracuje w firmie, ktora zajmuje sie projektowaniem systemow wentylacyjnych dla duzych obiektow jak centra handlowe, wiezowce itp. 

Ja rozumiem, ze jak komus w zyciu gorzej to zazdrosc zzera ale w takim razie jak bardzo zle wy musicie miec, ze nie wierzycie w taki uklad zycia jaki mam ja? Tez nie mam zlotego palacu zebyscie robili z tego cos niemozliwego heh. Szkoda mi was. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
8 minut temu, Gość gosc napisał:

ja tez nie mieszkam w polsce i szkoła nadal jest od 4 i pol roku 😄 w przedszkole bym uwierzyła.Autorko tego postu,co sie sama broni,bajki trzeba umiec pisac 😄

No napjsalam, starszy 1 klasa a mala przedszkole. W tym samym budynku bo to szkola katolicka wiec jak mam pisac? Szkola to szkola. Cos jeszcze zazdrosny niedowiarku? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
8 minut temu, Gość gosc napisał:

chyba w przeliczeniu na złotowki... wiem ile kierowca w uk zarabia 😄 a jesli o uk, to masz 3h przedszkola dziennie. Kto odbiera młodsze dziecko?

Jesli dwojka pracuje w naszej szkole przexszkole moze byc 6 h. 😉 pani wszechwiedzaca heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Maz ukonczyl awf, ale zrobil prawo jazdy na tiry, wozi materialy niebezpieczne w tej chwili , tak pracuje malo godzin bo sa ograniczenia co do czasu pracy przy takich rzeczach 😉 zarabia 2000f przy 40h pracy w tygodniu. Czyli bardzo uczciwie.

Ja skonczylan polibude, teraz pracuje w firmie, ktora zajmuje sie projektowaniem systemow wentylacyjnych dla duzych obiektow jak centra handlowe, wiezowce itp. 

Ja rozumiem, ze jak komus w zyciu gorzej to zazdrosc zzera ale w takim razie jak bardzo zle wy musicie miec, ze nie wierzycie w taki uklad zycia jaki mam ja? Tez nie mam zlotego palacu zebyscie robili z tego cos niemozliwego heh. Szkoda mi was. 😉

awf... 😄 mnie ciebie tez szkoda,ze malujesz sobie zycie w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Jesli dwojka pracuje w naszej szkole przexszkole moze byc 6 h. 😉 pani wszechwiedzaca heheheh

tak, ale nie przez cały tydzien 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
13 minut temu, Gość gosc napisał:

chyba w przeliczeniu na złotowki... wiem ile kierowca w uk zarabia 😄 a jesli o uk, to masz 3h przedszkola dziennie. Kto odbiera młodsze dziecko?

No to jesli wiesz, nie powinna cie dziwic stawka mojego meza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

tak, ale nie przez cały tydzien 😄 

Owszem, caly tydzie  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

tak, ale nie przez cały tydzien 😄 

Jeśli dziecko skończyło 3 lata to państwo dofinansowuje opiekę nad nim 15 h tygodniowo na pracującego rodzica, czyli jeśli pracują oboje jest to 30 h. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

awf... 😄 mnie ciebie tez szkoda,ze malujesz sobie zycie w internecie

O losie.  A ty co jaka zawistna? W biedronce na kasie siedzisz czy w osiedlowym wystawiasz browary? Nie rozumiem twojej irutacji czyims dobrym zyciem. Sama sobie na to zapracowalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jeśli dziecko skończyło 3 lata to państwo dofinansowuje opiekę nad nim 15 h tygodniowo na pracującego rodzica, czyli jeśli pracują oboje jest to 30 h. 

Czyli wychodzi 6x5=30h, czego nie rozumiecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jeśli dziecko skończyło 3 lata to państwo dofinansowuje opiekę nad nim 15 h tygodniowo na pracującego rodzica, czyli jeśli pracują oboje jest to 30 h. 

"Good morning lower foundation families, we are currently considering offering 30 hour provision in our nursery setting after these month.  If you feel this is something you would be interested in and are also eligible for please can you reply yes to this message.  If you require any further information please contact the school office.  Kind regards"

To wiadomosc ze szkoly z poczatku roku. Dalejnie wierzysz? Uboga w rozum istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
1 godzinę temu, Gość ... napisał:

Czasem nie rozumiem innych mam takich jak ty. Ja mam 5 i 3 latka w domu, pracuje,maz pracuje, wymieniamy sie opieka nad dziecmi wiec niepotrzebne nianki itp i nigdy nie mielismy takicb problemow typu nie daje rady, nie mam czasu, itp. Na wszytsko jest czas, dom posprzatany, dzieciaki zajecia dodatkowe, mlodsze raz w tygodniu taniec, starszy 2 razy w tyg pilka nozna, zawsze ugotowane, czas razem tez spedzamy. Maz trenuje 5 razy w tyg, ja 3 razy w tyg wychodze na silownie. Kazdy ma czas dla siebie. A jestesmy sami, nikogo do pomocy.

To ja juz nie wiem czy wy z innej planety jestescie, ze na nic czasu nie ma czy co? Wiekszosc ludzi ma dzieci i ma czas na wszytsko, potrafi sobie zorganizowac zycie. A trafia sie takie, ktore 1 dziecka nie ogarniaja i nie potrafia sobie nawet planu dnia ulozyc... 

W jakich godzinach pracujesz Ty i Twój mąż, bo chyba Ciebie poniosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie wiem co za mozgi tu siedza ale az szok jak glupim mozna byc z zawisci. Udlaw sie swoim poczuciem nizszosci bo inaczej tego zrozumiec nie mozna. A swoje kompleksy idz przegadac z psychologiem jesli masz proble. Z tgm, ze ktos ma w zyciu fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość Ewa napisał:

W jakich godzinach pracujesz Ty i Twój mąż, bo chyba Ciebie poniosło...

Ja 8-15.30

Maz 22-6 

Jaki problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość ... napisał:

Nie wiem co za mozgi tu siedza ale az szok jak glupim mozna byc z zawisci. Udlaw sie swoim poczuciem nizszosci bo inaczej tego zrozumiec nie mozna. A swoje kompleksy idz przegadac z psychologiem jesli masz proble. Z tgm, ze ktos ma w zyciu fajnie. 

zaradna, madra,ładna zapewne, ma idealne zycia,...a taka złosliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Ja 8-15.30

Maz 22-6 

Jaki problem? 

juz wiem dlaczego tak sie tutaj wyżywasz... seksu w nocy nie ma 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×