Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniek

Czasami mam ochotę rzucić to wszystko, wyjechać w Bieszczady, hodować tam alpaki i szyć z nich czapki z pomponami, które nie zakrywają uszu.

Polecane posty

Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Po co Buka oznacza Ankę w relacji o tym, że Bajtek Bukę uderzył, bo tak cieszył się z ciąży Lewej. Serio? Kobieta ma teraz takie ważne chwile, radość z oczekiwania na dziecko, a jednocześnie stres przez media. A tu Buka oznacza ją i sugeruje, że przez jej ciążę biedna została uderzona. I co teraz. Anka ma zapomnieć o ciąży i przepraszać Bukę? Współczuć jej? Zaprosić na baby shower? Przesłać paczkę z prezentami? Buka, zero taktu, musisz jej ten czas psuć?

 

Inna sprawa, że średnio wierzę w te radość Bejtka. Który niby facet cieszy się na wieści o ciąży obcej kobiety? I to do tego stopnia, żeby histerycznie łapami wymachiwać i aż żonę dotkliwie uderzyć. No chyba wszyscy znamy Bejtka. On jest taki powściągliwy. Mało ekspresyjny. Zawsze tylko wywraca oczami na te rewelacje Buki o Sephorze i świecie celebrytów. A nagle skacze jak w euforii? Coś nie mogę w to uwierzyć. Może Buka dostała z innego powodu. Np. upojenia alkoholowego.

Jeśli by ją naprawdę uderzył to nie sądzę że nadawalaby na tym na story. Chyba że miałaby sinca na twarzy np i musiałaby się wytłumaczyć, no ale to już hardkor. Chociaż kurde z drugiej strony ona wszystko musi wrzucić do neta xd z Kołobrzegu też nadawała zaplakana i gadała że to przez papierosy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli by ją naprawdę uderzył to nie sądzę że nadawalaby na tym na story. Chyba że miałaby sinca na twarzy np i musiałaby się wytłumaczyć, no ale to już hardkor. Chociaż kurde z drugiej strony ona wszystko musi wrzucić do neta xd z Kołobrzegu też nadawała zaplakana i gadała że to przez papierosy 😕

Może chce go wytłumaczyć przed rodziną i znajomymi? Bo jeśli faktycznie coś się jej stało, no to pewnie bliscy o tym wiedzą, a takie insta story o radości Bejtka to niezłe alibi. Gdyby ją po pijaku nawet niechcący uderzył, to może Buka miałaby stracha, że ją do Podkowy zabiorą. A tak publicznie wszystko pod dywan zamiecione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No bo jak to niby wyglądało? Buka przegląda plotki, trafia na info o ciąży Lewej, mówi do Bejtka, że Anka w ciąży, a on nagle skacze z radości jak szalony, krzyczy, płacze ze szczęścia, z emocji traci kontrolę nad sobą i tak macha rękami, że Bukę uderza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nawet jeśli, to po co o tym publicznie pitolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No dokładnie, to jest bardzo dziwne. Czemu miałby niby się aż tak cieszyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość gosc napisał:

No bo jak to niby wyglądało? Buka przegląda plotki, trafia na info o ciąży Lewej, mówi do Bejtka, że Anka w ciąży, a on nagle skacze z radości jak szalony, krzyczy, płacze ze szczęścia, z emocji traci kontrolę nad sobą i tak macha rękami, że Bukę uderza?

Na kafe już we wrześniu było o tym info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Na kafe już we wrześniu było o tym info.

Cios z opóźnionym działaniem, jak u Bruce'a Lee? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Na kafe już we wrześniu było o tym info.

Cios z opóźnionym działaniem, jak u Bruce'a Lee? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Cios z opóźnionym działaniem, jak u Bruce'a Lee? 😉 

Nie bez powodu mówią, ze berni i Buka to dwa ułomki m. Poza tym - ona Kafe nie czyta 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Gość gość napisał:

Nawet jeśli, to po co o tym publicznie pitolić?

no przecież przed rodziną i znajomymi nie ukryje, że coś się stało. Musi Bejtka wybielić, żeby jej nie deportowali z Warszawy do Podkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😢😢😢

Bartek to jednak groźny brutal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

no przecież przed rodziną i znajomymi nie ukryje, że coś się stało. Musi Bejtka wybielić, żeby jej nie deportowali z Warszawy do Podkowy.

Niepełnosprawna czy nie, nie jest ubezwłasnowolniona i może przebywać gdzie chce. Rodzina jej za fraki nie wyciągnie i nie zamknie, bo mąż coś odwala. Musi sama podjąć decyzje. To jest toksyczny związek, a weźcie pod uwagę, że zdrowe kobiety często tkwią latami z błahych powodów przy takich partnerach. Dla Buki mimo wszystko tak jest łatwiej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onion

Uprawiają za ostry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dla Buki mimo wszystko tak jest łatwiej żyć.

W Podcovie nie ma syfory i sushi? 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

W Podcovie nie ma syfory i sushi? 😢

Raczej byłoby znowu kontrolowanie, trakowanie jak małe dziecko i mówienie, że nie da rady. Każdy normalny człowiek ucieka z domu rodzinnego na swoje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🦖🧩🔍

A co jeśli smakija i pudelija to jedna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kreska I czerwona szminka. Buka, jak Ty mnie teraz zainspirowałaś! Nigdy w życiu nie wpadłabym na taki makijaż! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość 🦖🧩🔍 napisał:

A co jeśli smakija i pudelija to jedna osoba?

kto to smakija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

No bo jak to niby wyglądało? Buka przegląda plotki, trafia na info o ciąży Lewej, mówi do Bejtka, że Anka w ciąży, a on nagle skacze z radości jak szalony, krzyczy, płacze ze szczęścia, z emocji traci kontrolę nad sobą i tak macha rękami, że Bukę uderza?

Wlasnie tak to sobie wyobrazilam😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😂😂😂
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

kto to smakija?

Buki stary - lawendowy las 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

kto to smakija?

Smak kija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek
6 godzin temu, Gość gosc napisał:

No bo jak to niby wyglądało? Buka przegląda plotki, trafia na info o ciąży Lewej, mówi do Bejtka, że Anka w ciąży, a on nagle skacze z radości jak szalony, krzyczy, płacze ze szczęścia, z emocji traci kontrolę nad sobą i tak macha rękami, że Bukę uderza?

Nieeee... Mylicie się i to bardzo 🙂 Bogüsia powiedziała, że chce zrobić trójkącik. Podjarałem się, bo od dawna marzę o puknięciu seksownej laski. Już widziałem się w objęciach mojej Amouranth, już czułem jej amezing boobs w swoich ustach i pomiędzy udami jak masuje mi nimi... MMMMMM... No, ale za chwilę ta podła Jabba sprowadziła mnie na ziemię i powiedziała, że chce na dwa baty. No to musiałem jej przyłożyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Maniek napisał:

Nieeee... Mylicie się i to bardzo 🙂 Bogüsia powiedziała, że chce zrobić trójkącik. Podjarałem się, bo od dawna marzę o puknięciu seksownej laski. Już widziałem się w objęciach mojej Amouranth, już czułem jej amezing boobs w swoich ustach i pomiędzy udami jak masuje mi nimi... MMMMMM... No, ale za chwilę ta podła Jabba sprowadziła mnie na ziemię i powiedziała, że chce na dwa baty. No to musiałem jej przyłożyć. 

w lawendowym lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buka jakie rady przedświąteczne 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czepek wypi3rdalaj sz.mato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Buka jakie rady przedświąteczne 🙈

 Ciekawe czy sie do nich zastosuje. Bo przeciez w tych dniach z nami z grudnia tez jezdzila na zakupy, nie? Ogolnie no fajnie, ze mowi o tym, ze w swietach chodzi o drugiego czlowieka, ale ciekawe czy to tylko czcze gadanie? Znajac Buke owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia z Redy

To był tylko kuksaniec z łokcia, ona jest po prostu bardzo delikatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jabba koszulki nocne od mamy ginekolog kupuje. I mieści się w eLeczki 😜 uwierzycie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po prostu bejtkowi z podekscytowania pyton stanął na baczność, a że jest długi i potężny jak dorodna anakonda to niespodziewanie sięgnął do Bogumiły i ją szturchnął... ale nie ma o co dramy robić, bo Bebunia lubi takie szturchańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jabba koszulki nocne od mamy ginekolog kupuje. I mieści się w eLeczki 😜 uwierzycie? 

I co z nimi robi, skraca u krawca? Przeciez te koszule moglyby jej sluzyc za spiwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×