Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ocochodzi

Czy wy też wydajecie tyle na jedzenie ?

Polecane posty

Gość Ocochodzi

Z chłopakiem mieszkamy od roku razem, miesiecznie wydajemy na jedzenie razem ok 1300-1400 PLN, ale nic nie wyrzucamy ,  zywimy sie w dyskontach i nie jadamy kolacji , a ja w dodatku staram sie jesc mało bo z tych wiecznie odchudzajacych sie.

Czy wy tez tyle wydajecie? rok temu znalazłam wątek w którym pare osob pisalo ze wydaje po 800 PLN w parze, pytam sie jakim cudem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wza

Mam podobnie jak ty. Na samo jedzenie wydaje 1400 zł miesięcznie na 2 osoby i niestety .... kwota ta rośnie ponieważ ceny rosną w zastraszającym tempie, a przeciez sa tez stale oplaty no i nie samym chlebem czlowiek zyje. Kino, teatr, opera, koncerty, wczasy ... to dla nas jest luksus 😞 A mialo byc lepiej 😞😞😞  😞  😞  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie. Ja jak mieszkałam sama wydawałam 600zł, teraz ostatnio ok. 450zł na osobę (900 na parę). Jemy głównie sery Brie, Camembert, Parmezan, szynkę ok. 100% mięsa, pomidory malinowe, wino różowe i białe, xylitol zamiast cukru, krewetki, jabłka, pijemy soki 100%. Może dlatego, że niewiele jemy, może dlatego, że sami robimy słodycze, poza tym też większość rzeczy kupujemy w dyskontach (czasem z mięsem jest inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Chleb kupujemy tylko żytni, pełnoziarnisty. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Makarony też tylko razowe itd. Ale potrafimy zjeść makaron ze szpinakiem i mozzarellą tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj, dużo więcej wydajemy o bardzo dużo wyrzucamy, kiedyś to zmienię, ale teraz nie mam do tego głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Ocochodzi napisał:

Z chłopakiem mieszkamy od roku razem, miesiecznie wydajemy na jedzenie razem ok 1300-1400 PLN, ale nic nie wyrzucamy ,  zywimy sie w dyskontach i nie jadamy kolacji , a ja w dodatku staram sie jesc mało bo z tych wiecznie odchudzajacych sie.

Czy wy tez tyle wydajecie? rok temu znalazłam wątek w którym pare osob pisalo ze wydaje po 800 PLN w parze, pytam sie jakim cudem ?

Tak, jedzenie bardzo podrożało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na 3 osoby wydaje 3 tyś,  ja się odchudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjd

500 zł jedne zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjd

500 zł jedne zakupy jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjd

ja tu pisze o jedzeniu z wyższej półki chyba że robisz zakupy menela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaa

Nie wiem co wy jecie ale ja wydaje 400 zł jakoś na żarcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Nie jem jak menel, a średnio wydaję ok 300 zł na 2 osoby miesięcznie. Aczkolwiek pierwsze zbieranie paragonów i wpisywanie wydatków było dla mnie szokiem bo sięgała 2000 zł. Ale jedzenie w restauracjach i nie patrzenie na cenę i jakość produktów robiło swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
26 minut temu, Gość fghjd napisał:

ja tu pisze o jedzeniu z wyższej półki chyba że robisz zakupy menela 

A z wyższej pôlki to jakie? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha
16 minut temu, Gość Kiss napisał:

A z wyższej pôlki to jakie? 😅

 Odpowiem za niego. Takie, które stoją wyżej i mogą spaść na głowę  tym, którzy po nie sięgają 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cgh

U mnie w rodzinie to 3500 miesięcznie i rodzina 4 osobowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gddvvfo

Co wy piszecie ? 400zl miesięcznie na jedzenie ? To chyba jesz bułkę z pasztem codziennie na sniadanie i makaron z ketchupem na obiad.

nie ma opcji zejsc poniżej 25zl dziennie za żywienie na 2 osoby 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem można tak mało wydawać na jedzenie. Nie chodzę do restauracji, ale do kawiarni już tak i to codziennie prawie na kawę. Do tego zdrowe jedzenie w domu. I tak na oko oceniam wydatki na to wszystko na jakieś 1800 na mnie, na 1 osobę. Nie jem chleba, itp zapychaczy. Naturalnie do tej kwoty można pewnie doliczyć jakieś 2-3 stówki, gdy czegoś zabraknie i kupuję przez neta, gdzie można kupić wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×