Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc

Zdrowa wizja związku między kobietą a mężczyzną. Zapraszam do dyskusji zwłaszcza drogie panie.

Polecane posty

Gość Prawda
3 minuty temu, Gość Nieprawda napisał:

Mam prawo wtracic sie w te bzdury ktore smarujesz tutaj, a obcy ludzie niezmiernie cie intetesuja np autor:) myslisz ze lepiej sie poczujesz jak poszastasz tu tylkiem, masz charakter z ktorym nie wytrzyma zaden normalny czlowiek, ale widocznie gowniara z ciebie I jeszcze tego nie sprawdzalas:)

Każda młoda kobieta ma uczulenie na roszczeniowego starego dziada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

mężczyzny z dużym mózgiem? Kochającego i czulego?

To akurat dla was nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

Jesteście chorzy na głowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessi

hahah znowu stary gruby palacz sweter mąci, żeby się odstresować po nieudanych podrywach w korpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden

dziwia mnie ci, co zjechali autora

to faktycznie zdrowa wizja zwiazku osob, ktore sie kochaja, wspieraja sie wzajemnie i nie potrzebuja wyjazdu na Malediwy ani Rodoz, by wstawic zdjecie na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pasje, pasje.. czytam i az mnie mdli

poza tym, czemu pasje, a nie tradycyjnie: hobby?

w PRL wiekszosc ludzi nie miala pasji/hobby, oprocz ksiazki, filmu czy ewentualnie podrozy po Polsce

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

pasje, pasje.. czytam i az mnie mdli

poza tym, czemu pasje, a nie tradycyjnie: hobby?

w PRL wiekszosc ludzi nie miala pasji/hobby, oprocz ksiazki, filmu czy ewentualnie podrozy po Polsce

 

Pewnie chodzi o szewska pasję 🤣 wspólne pasje są przereklamowane i wcale dobrze nie robią ludziom. Każdy powinien mieć swoje zainteresowania i coś wspólnego. Takie mam zdanie ale kogo ono obchodzi oprócz mnie? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.12.2019 o 10:34, Gość taki jeden napisał:

dziwia mnie ci, co zjechali autora

to faktycznie zdrowa wizja zwiazku osob, ktore sie kochaja, wspieraja sie wzajemnie i nie potrzebuja wyjazdu na Malediwy ani Rodoz, by wstawic zdjecie na insta

dziekuje za wsparcie w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.11.2019 o 16:32, Gość gosc napisał:

mężczyzna - wygląd 6/10, misiowata postura, dobry, spokojny charakter, wiek ok 40. Wyksztalcenie wyzsze, praca jako starszy specjalista lub manager sredniego szczebla,. zarobki 4000-5500 netto.

kobieta - wygląd 7/10, drobna szczupla postura, seksowny ubior, duze zadbanie, wiek ok 25 lat. Wyksztalcenie od zawodowego po wyższe humanistyczne. Zarobki 2000-3000 netto.

Mieszkanie - wynajete mieszkanie ok 60 metrow w bloku z lat 90tych.

Sposob spedzania wolnego czasu - telewizja/netflix, byczenie sie w domu, seks, wyjscie do kina, wyjscie na burgera, na pizze, raz w tygodniu posiadówa ze znajomymi na balkonie.

Budzet - czesciowo wspolny, czesciowo osobny. Mezczyzna wspiera finansowa swoja partnerke, kupuje jej buty, torebki. Ona jest wtedy zadowolona.

On mowi do niej : kotku,  ona do niego : misiu. Chodza ulica trzymajac sie za reke.

Ona gotuje i sprzata. On ogarnia naprawy samochodow.

Wakacje - tydzien w polskich gorach w zimie, dwa tygodnie nad polskim morzem latem.

w garazu : on - 6 letnie VW Polo, ona 10 letnia Fiesta

Ogolnie taki slow life, bez zbytnich stresow, zycie z dnia na dzien. Po 3 -4 latach takiego zycia mozna zalozyc rodzine i wtedy oczywiscie model relacji nieco sie zmieni. 🙂😛

Pytanie jest jednak takie, czy takie zycie dzisiaj kobietom wystarczy? Czy tez wychowane we wzajemnym wyscigu fejsbukowo-instagramowym, beda chcialy zyc bardziej intensywnie?

może w tym roku nowe użytkowniczki się wypowiedzą, co myślą o takim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autor ma realistyczne podejście do dojrzałego związku dwojga dorosłych osób, którzy czerpią radość z wzajemnej obecności, a nie lansowania się na imprezach

niestety dzisiaj takie czasy, iż dużo Księżniczek jest zmanierowanych i pragną co chwilę nowych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azonips napisał:

realistyczne

Każdy ma inną wizję życia i nie możesz nikogo obrażać  tylko dlatego, że odbiega swoją wizją od Twojej. Dwa samochody i dwa razy w roku urlop jest naprawdę fajnym scenariuszem dla mnie, jeśli dla kogoś to nudne życie to nic mi do tego. Pomyłka jest dla mnie tylko wynajem. Odstępne i czynsz to prawie rata małej hipoteki. Pomyślałabym o czymś swoim na ich miejscu.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×