Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wesele jak się ubrac

Polecane posty

Gość Gość

Dziewczyny co w dxiesiejszych czasach wypada założyć na wesele 40 letniej kobiecie? Czy długa ...enka byłaby ok czy raczej są zarezerwowane dla druhien itp... A jeśli tak to czy wypada w niej pójść już do kosciola czy raczej dopiero wieczorem założyć? Ostatnie wesele zaliczyłam 15 lat temu i nie nam pojęcia co teraz jest na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość weselny  ;)
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziewczyny co w dxiesiejszych czasach wypada założyć na wesele 40 letniej kobiecie? Czy długa ...enka byłaby ok czy raczej są zarezerwowane dla druhien itp... A jeśli tak to czy wypada w niej pójść już do kosciola czy raczej dopiero wieczorem założyć? Ostatnie wesele zaliczyłam 15 lat temu i nie nam pojęcia co teraz jest na topie

Na weselach od jakiegoś czasu raczej panują ...enki koktajlowe, w stylu balowym nie spotyka juz (przynajmniej na takich "zwyklych" weselach "zwyklych" ludzi  😉 ).

Jaka jest ta Twoja ...enka?

Na weselu byłam ostatnio w zeszłym roku i u pań  przeważały lekkie ...enki letnie (czerwiec) lub elegantsze np. z koronki.

Ja miałam na sobie elegancką jedwabną bluzkę i do tego spódnicę 3/4  (typowo wieczorowa) i oczywiście szpilki. Dodam, ze jestem Twoją rownolatką   🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Raczej do kolan, bedzie wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

...enka koktajlowa (czyli maks do pół łydki), krój w jakim się czujesz i wyglądasz dobrze (może być ołówkowa blisko ciała, rozkloszowana, o kroju empire etc.). Może też być eleganckie spodnium ewentualnie. Długa suknia dla gościa na wesele zaczynające się po południu to faux pas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×