Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lila

Rozstępy w ciąży

Polecane posty

Gość Lila

Ostatnio kupiłam w rossmanie krem na rozstępy w ciąży marki babydrem był tani za 10zl po przecenie wiec się skusiłam i teraz żałuje 😣 Nie da się tego szybko rozprowadzić bez maziania po skórze, a posmarowania zajmuje mi chyba z 20 min. 
Mam zamiar kupić coś innego w rossmanie bo nie mam zamiaru przepłacać a wiem ze tam najtaniej wiec pomóżcie 

moze któraś z was ma sprawdzony krem albo olejek którzy szybko się wchłania i ładnie pachnie ? 
podajcie swoje ulubione marki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz na nawet olejem rzepakowym się smarować. 

Smarowidla nic nie dają. Zależy jakie geny oddziedziczylas. Smarowidła jedynie mogą pomoc Ci w tym, że nie będzie swedzialo. Ja mam takie kokosowe z rosmana dla matek, zapomniałam nazwy, białe opakowanie z pompką. Nawilża skórę i nie czuję ciągnięcia. Rozstępów jesCze nie widze, ale to dopiero 26 tc, więc chyba nie czas na nie. Ale nie spodziewam się, żeby tej krem mnie od nich uchronił. Zobaczymy jakie mam geny :) oby dobre :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alldona

podobno psie sadło czyni cuda ale ciężko dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13trzynascie

Smarowałam się bio oilem za większą kasę cała ciążę i mam bordowe rozstępy na udach i brzuchu jak bym chorowała na zespół cushinga. Wiec te smarowidła czy to za stowe czy dychę nic nie dają, jeśli masz predyspozycje to bardzo mi przykro. Postaw nawilżenie skóry jakimś dobrym balsamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W pierwszej ciąży elancyl, w drugiej mustela. W obu żadnych rozstępów. Ale jak dziewczyny wyżej pisały, nie wiem na ile to zasługa predyspozycji. Moja siostra miała wywalone w całej ciąży na jakiekolwiek smarowanie i też nie ma żadnych rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarantula

W pierwszej ciąży smarowalam się bio oil i mustelą (dość drogie rzeczy) i zero rozstępów. W drugiej sporadycznie zwykłym balsamem - może raz na tydzień serio - i też nic. Myślę że to geny. 

 

Z kolei używam najlepszych kremów do buzi i w okolicę oczu i mam ogromne problemy z cerą i opadajacymi powiekami. Też geny! (Plus słodycze;))

 

Smaruj się tym co się dobrze wchłania. fajny jest palmers ale specyficznie  pachnie. I Garnier ma taki duży czerwony balsam ale nie pamiętam nazwy - super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Perfecta mama plus krem z pompka ? Od niedawana stosuje jest fajny bo się szybko wchłania na razie nie mam rozstępów ale jak słyszałam mogą się pojawić zawsze i to sprawka genów 

No ale coś smarować trzeba bo skóra swędzi jak się nic nie robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja od siebie polecam na pewno peeling kawowy, oliwkę dla dzieci, balsam brazilian bum bum i suplementację kolagenu. Rozstępy mogą pojawić się w każdym momencie, ja cieszyłam się że przez całą ciążę prawie nic a tu nagle w 37 tc pojawiły się na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całą ciążę stosowałam kosmetyki Mustela i moja skóra świetnie wygląda. 😉 Myślę, że produkty na rozstępy mogą pomóc, nawet jeśli ma się skłonność do powstawania rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×