Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanda

Mąż sknera

Polecane posty

Gość Wanda

Moj maz jest strasznym sknera. Oszczedza na wszystkim  czym sie da a najgorsze jest to, ze oszczedza na jedzeniu. Nigdy nie kupuje warzyw, a wszelkoe produkty tylko z promocji w biedronce czy lidlu... 

Mamy dwojke dzieci, corka 3 lata i druga 4 miesiace. 

 

Maz wiecznie kupuje tylko ser i parowki dla niej... Czasem kielbase jak jest promocja

 

Napiszecie zaraz, ze dlaczego sama nie roboe zakupów, otoz dlatego ze do najblizszego sklepu mamy 20km a ja nie mam auta i siedze z córką w domu...

 

Jak mu mowie dlaczego nie kupiles masla.. 

To odpowoada, ze np dopiero od czwartku w promocji itp... 

Nic do niego nie dociera, jestem na skraju zalamanoa nerwowego bo tak sie zyc nie da... On uwaza, ze przeginam... 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

20 km do sklepu, to pewnie mieszkasz na wsi - nie masz możliwości kupować warzyw, jajek od rolników? Albo sama uprawiaj ogródek, wyjdzie tanio i zdrowo 🙂 współczuję męża, niestety mój jest taki sam i raczej się nie zmieni, na szczęście mieszkam w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
2 minuty temu, Gość Jaa napisał:

20 km do sklepu, to pewnie mieszkasz na wsi

Raczej na pustkowiu, w jakiejś głuszy chyba... Nawet w niewielkiej wiosce będzie przynajmniej jeden sklep wielobranożowy Grażynki i Janusza, z jakąś Kaśką za ladą.

A jak siedzisz z córką w domu, to faktycznie mogłabyś te 3 marchewki na krzyż sobie wsiać w ogródku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie możliwe żeby było 20 km do sklepu. Do duzego marketu to tak, ale małe spozywczaki na każdym zadupiu są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie możliwe żeby było 20 km do sklepu. Do duzego marketu to tak, ale małe spozywczaki na każdym zadupiu są.

 do blaszaka mam blizej jakies 5km ale ten sklep ma male zaopatrzenie, noe ma np miesa.. Taki bardziej monopol

20km mam do biedronki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bo ogolnie rzecz biorąc taki domek z dala od ludzi,cywilizacji,blisko przyrody to marzenie... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi

Dużo sił Ci życzę, wiem coś o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×