Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

84Michal84

co zrobic jesli kolezanka z pracy chce odwiedzic moja zone?

Polecane posty

co zrobic jesli kolezanka z pracy -moja zona jej nie lubi- chce ja odwiedzic i zapytac jak znosi ciaze i jej pogratulowac, one praktycznie wogole sie nie znaja, tzn moja zona wie kim ona jest i wie ze chodzilem z nia na imprezy, ona jej nie lubi wrecz uwaza ze tamta na mnie leci - co jest raczej nieprawda - ale w kazdym razie ta kolezanka chce ja odwiedzic i tym sposobem, zachecic aby zona razem ze mna i znajomymi z pracy poszla na impreze lub dwie w tym tygodniu, wlasnie przed chwilka tak mi kolezanka powiedziala gdy powiedzialem ze zona mnie nigdzie nie pusci w piatek ani w sobote, jak zareagowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najgorsze co może być, sprowadzać ludzi z pracy do domu, powiedz, to wprost i tyle. a jak nie umiecie być szczerzy to coś wymyśl byle tylko nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dopiero był taki wątek na macierzyńskim tylko niby ta koleżanka z pracy pisała. Ale wam się nudzi wymyślać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dopiero był taki wątek na macierzyńskim tylko niby ta koleżanka z pracy pisała. Ale wam się nudzi wymyślać 

nie wchodze na macierzynski tylko tutaj, przed chwilka kolezanka sie mnie o to zapytala

 

11 minut temu, Gość gość napisał:

najgorsze co może być, sprowadzać ludzi z pracy do domu, powiedz, to wprost i tyle. a jak nie umiecie być szczerzy to coś wymyśl byle tylko nie przyszła.

wiem, ale nie chce robic jakiegos kwasu w stylu ze jestem niegrzeczny albo cos takiego, a zonie nie chce o tym wspominac raczej bedzie wkurzona

 

18 minut temu, marawstala napisał:

Może dobrze na te odwiedziny zareaguje... kto wie

male szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sejsul

Podziękuj serdecznie, ale powiedz, że żona nie czuje się teraz i to nie najlepszy czas na odwiedziny. Z tego tytułu też nie pójdziesz na imprezę, bo chcesz być z nią. Jak będzie nalegac to utnij to stanowczo, ale grzecznie, powiedz że decyzja jest ostateczna i masz plany na wieczór z żoną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Sejsul napisał:

Podziękuj serdecznie, ale powiedz, że żona nie czuje się teraz i to nie najlepszy czas na odwiedziny. Z tego tytułu też nie pójdziesz na imprezę, bo chcesz być z nią. Jak będzie nalegac to utnij to stanowczo, ale grzecznie, powiedz że decyzja jest ostateczna i masz plany na wieczór z żoną. 

Najchetniej bym jej powiedzial zeby spadala, ale wiesz jak to jest w pracy, pozatym ogolnie jest dla mnie mila, wiec zachowam sie jak osobnik niezrowonowazony jesli tak powiem.

Zona jest przewrazliwiona i wszystko jest dla niej podejrzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakaś totalna głupota,  z tą twoją koleżanką jest coś nie tak. 

Przecież sam możesz z żona porozmawiać, czy chce iść z na jakąś imprezę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co

ale co niby ona ma do tego gdzie Ty chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ta twoja koleżaneczka to nie powinna sobie niezajętego faceta poszukać w końcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

wlasnie przed chwilka tak mi kolezanka powiedziala gdy powiedzialem ze zona mnie nigdzie nie pusci w piatek ani w sobote, jak zareagowac?

No jak tak ci koleżanka powiedziała to się jej słuchaj- przecież to twoja wyrocznia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

co zrobic jesli kolezanka z pracy -moja zona jej nie lubi- chce ja odwiedzic i zapytac jak znosi ciaze i jej pogratulowac, one praktycznie wogole sie nie znaja, tzn moja zona wie kim ona jest i wie ze chodzilem z nia na imprezy, ona jej nie lubi wrecz uwaza ze tamta na mnie leci - co jest raczej nieprawda - ale w kazdym razie ta kolezanka chce ja odwiedzic i tym sposobem, zachecic aby zona razem ze mna i znajomymi z pracy poszla na impreze lub dwie w tym tygodniu, wlasnie przed chwilka tak mi kolezanka powiedziala gdy powiedzialem ze zona mnie nigdzie nie pusci w piatek ani w sobote, jak zareagowac?

wg mnie jesteś ch&jem 😜 że masz żone w ciąży która się denerwuje kocha i zazdrości ci. a Ty masz koleżankę? po ch&j ci ona? masz żone.... z żona siedz.. a nie biedna żona w ciązy musi w domu siedzieć a Ty będziesz latał po dyskotekach bóg wie po co i bóg wie z kim... ja bym chyba oszalała zza zdrosci.. i zabiła jak byś poszedł na impreze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Najchetniej bym jej powiedzial zeby spadala, ale wiesz jak to jest w pracy, pozatym ogolnie jest dla mnie mila, wiec zachowam sie jak osobnik niezrowonowazony jesli tak powiem.

Zona jest przewrazliwiona i wszystko jest dla niej podejrzanie

zgadzam się z żoną. po co facetowi koleżanka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84Michal84

.cuz to dlatego ze jestem gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość 84Michal84 napisał:

.cuz to dlatego ze jestem gejem

no i po co sie podszywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ania napisał:

wg mnie jesteś ch&jem 😜 że masz żone w ciąży która się denerwuje kocha i zazdrości ci. a Ty masz koleżankę? po ch&j ci ona? masz żone.... z żona siedz.. a nie biedna żona w ciązy musi w domu siedzieć a Ty będziesz latał po dyskotekach bóg wie po co i bóg wie z kim... ja bym chyba oszalała zza zdrosci.. i zabiła jak byś poszedł na impreze 

wybacz ale nie jest tak jak mowisz, jestem naprawde bardzo fajny staram sie jak moge, czy posiadanie zony jest rownoznaczne z zerwaniem wszelkich innych kontaktow miedzyludzkich, bo chyba nie.... jak to sobie wyobrazasz ze mam cale zycie spedzic siedzac w domu?

to nie jest zadna dyskoteka tylko ekskluzywny klub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahha

jestes pipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Jesteś mało asertywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza w mieście

Jak `84 to twój rok urodzenia to jesteś ... że tutaj piszesz i że masz taki problem. Nie rozumiem takich ludzi z pracy co myślą że mają jakieś uprawnienia do kolegi czy koleżanki- jak ktoś jest w związku to oczywiste że to ta druga osoba jest najważniejsza a nie współpracownicy. Utnij stanowczo temat, niech wiedzą że są tylko tłem w twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaj
18 godzin temu, Gość burza w mieście napisał:

Jak `84 to twój rok urodzenia to jesteś ... że tutaj piszesz i że masz taki problem. Nie rozumiem takich ludzi z pracy co myślą że mają jakieś uprawnienia do kolegi czy koleżanki- jak ktoś jest w związku to oczywiste że to ta druga osoba jest najważniejsza a nie współpracownicy. Utnij stanowczo temat, niech wiedzą że są tylko tłem w twoim życiu.

Bo w n jest niedorozwiniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koleżanka wybitnie nietaktowna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuop

O nie moge:) juz to sobie wyobrazam, kolega z pracy mowi mi ze wpadnie do mnie pogadac z moim:) to by uslyszal ze chyba go przegrzalo:) wszystko co ta kolezanka moze to zaprosic was na neutralny grunt, I grzecznie oczekiwac na odmowe bo zone boli glowa:) a ty sie cykasz jakby to byla cesarzowa, pindusia sie wprasza, zero kultury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Dpmladnie niektórzy są bezczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×