Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Problemy pierwszego świata :D

Polecane posty

Gość Gość

Czy wy tez macie na fb znajomych, którzy W ciągu dnia lajkuja setkę madrych myśli, cytatów lub matki postujace caly czas o macierzyństwie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie mam Facebooka.

ja długo tez nie mialam,ale musiałam zalozyc ze względu na prace. Musiałam miec profile na stronach społecznosciowych do reklamy firmy i pozyskiwania klientow.Fb mam od kilku miesiecy, uzbierało sie troche znajomych i jakos rzucila mi sie w oczy ilosc ludzi, ktorzy udostepniaja takie bzdurne wielkie hasła... tez czasem cos fajnego przeczytam,ale nie wstawiam wszystkiego jak leci na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mam Facebooka.

Ja rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedna osobę która lubi wszystkie cytaty i życiowe mądrości oraz sama je prostuje. Niestety w prawdziwym życiu ta kobieta to dno, porażka i chodząca głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Niebieska_Panda napisał:

Mam jedna osobę która lubi wszystkie cytaty i życiowe mądrości oraz sama je prostuje. Niestety w prawdziwym życiu ta kobieta to dno, porażka i chodząca głupota.

Ja zauważyłam że ludzie postujacy np o dwulicowosci sami tacy są. Mam jedną znajoma, która jest roszczeniowa i do wszystkich ma pretensje, a w postach to okazuje się że wszyscy wokół są źli, tylko ona cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja zauważyłam że ludzie postujacy np o dwulicowosci sami tacy są. Mam jedną znajoma, która jest roszczeniowa i do wszystkich ma pretensje, a w postach to okazuje się że wszyscy wokół są źli, tylko ona cacy

Oj skąd ja to znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie rozwala że Ci ludzie się tak dowartosciowuja i myślą że są przez to ciekawsi a dla mnie to oni są śmieszni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

ja długo tez nie mialam,ale musiałam zalozyc ze względu na prace. Musiałam miec profile na stronach społecznosciowych do reklamy firmy i pozyskiwania klientow.Fb mam od kilku miesiecy, uzbierało sie troche znajomych i jakos rzucila mi sie w oczy ilosc ludzi, ktorzy udostepniaja takie bzdurne wielkie hasła... tez czasem cos fajnego przeczytam,ale nie wstawiam wszystkiego jak leci na fb.

To złóż czysto zawodowy profil bez dodawania niepotrzebnych znajomych. Inna kwestia, że zawsze możesz ukryć posty poszczególnych osób, jeżeli tak bardzo Cię to drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może nie setkę, ale mam takich, co wstawiają rozmaite cytaty, sugerujące np. że źle w związku się dzieje. Po co to? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

To złóż czysto zawodowy profil bez dodawania niepotrzebnych znajomych. Inna kwestia, że zawsze możesz ukryć posty poszczególnych osób, jeżeli tak bardzo Cię to drażni.

No właśnie o to chodzi by mieć wielu potrzebnych i nie potrzebnych znajomych 😄 wiem,że mogę ukryć, pytam tylko czy wy tez macie takich znajomych. Bo przyznam,że mnie zdziwiło ile filozofow siedzi na fb 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Największa głupota, to założenie konta na takich portalach społecznościowych. Setkom ludzi pokazuje się swoje życie. Trzeba się jakoś dowartościować. Mam na myśli chwalenie się wycieczkami, spędzaniem wolnego czasu, urodzinami, komuniami, chrzcinami, nowym samochodem, facetem, fryzurą, itp. A te gotowe myśli są żenujące. Zazwyczaj ci, którzy je wstawiają są zakłamani na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×