Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna

Prostytucja

Polecane posty

Gość Joanna

Zamierzam zająć się zawodowo prostytucją. Proszę o informację jak to wygląda od kuchni (najlepiej kobiet i mężczyzn mających z tym kontakt) Jestem mężatką i matką mam 36 lat szczupła z bardzo dużym biustem. Do chwili obecnej jedynym mojm partnerem był mąż. Czy duży biust pomaga,pytam bo czytałam różne opinie. Gdzie lepiej agencja czy roksa lub coś innego? Na co uważać? Czytałam że bywają klienci ze specjalnymi zachciankami, jakimi? Jakie realne zarobki? Czy zostanie utrzymanką jest lepszym rozwiązaniem? 

Jeśli masz pisać o HIV i prawic morały to szkoda twojego cennego czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

Zarobki zależą od miasta, wyglądu, umiejętności nawiązania kontaktu z drugą osobą, umiejętności seksualnych, od zdjęć, od opisu, zakresu usług, więc bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta

Podbija pytanie autorki bardzo duży biust pomaga czy nie koniecznie w tej pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak to wygląda w agencjach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie są te zachcianki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Dużo ciekawych pytań, niestety na tym forum zdecydowana większość to teoretycy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćzWarszawa Jeziorki
51 minut temu, Gość Joanna napisał:

Zamierzam zająć się zawodowo prostytucją. Proszę o informację jak to wygląda od kuchni (najlepiej kobiet i mężczyzn mających z tym kontakt) Jestem mężatką i matką mam 36 lat szczupła z bardzo dużym biustem. Do chwili obecnej jedynym mojm partnerem był mąż. Czy duży biust pomaga,pytam bo czytałam różne opinie. Gdzie lepiej agencja czy roksa lub coś innego? Na co uważać? Czytałam że bywają klienci ze specjalnymi zachciankami, jakimi? Jakie realne zarobki? Czy zostanie utrzymanką jest lepszym rozwiązaniem? 

Jeśli masz pisać o HIV i prawic morały to szkoda twojego cennego czasu 

Joanno a z jakiego miasta  jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
1 minutę temu, Gość GośćzWarszawa Jeziorki napisał:

Joanno a z jakiego miasta  jesteś?

Miejscowość przygraniczna z Czechami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Joanna napisał:

Miejscowość przygraniczna z Czechami 

Przy granicy można zwykle zarobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Przy granicy można zwykle zarobić:)

Rozwiń proszę tą genialną myśl?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mąż wie o twoich zamiarach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mąż wie o twoich zamiarach? 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Joanna napisał:

Rozwiń proszę tą genialną myśl?? 

Duży ruch jest przy trasach międzynarodowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Joanna napisał:

Tak

Intrygujące. Twoje plany mają podłoże ekonomiczne czy jest to rodzaj Waszej wspólnej fantazji/fetyszu?

Skoro masz świadomość zagrożeń to warto też pamiętać, że tą sferą rządzą przestępcy, prędzej czy później dadzą o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyk

Droga Joanno, z moich kontaktów z prostytutkami (nie tylko jako klient, ale także kolega kilku), mogę powiedzieć tak:

1. Duży biust - czy pomaga? To różnie, bo są gusta i guściki. Będą klienci, dla których to będzie atut, a będą i tacy, którzy wolą mniejsze. Ale, generalnie, każda kobieta, niezależnie od wyglądu, ma w tym zawodzie szansę, o ile jest otwarta i łatwo nawiązuje kontakty, skraca dystans. Już nawet umiejętności są drugorzędne.

2. Na co uważać? Na niebezpiecznych klientów, oraz różnych obwiesiów, którzy, gdy się dowiedzą, mogą chcieć wymuszać haracz. O ochronę zadbaj bezwzględnie. Agencja zapewnia ochronę, ale bierze też sporą część Twojego dochodu. Koleżanki twierdzą, że najlepiej działa silny zaufany kolega, znający techniki samoobrony, któremu płaci się "w naturze" (i pracujesz na własny rachunek).

3. Zachcianki... Właściwie, co tylko sobie wyobrazisz, na to na pewno znajdzie się amator. Im dziwniejsza zachcianka, tym możesz zarobić więcej. Ale, oczywiście, Ty decydujesz, czy spełnisz daną zachciankę, czy nie.

Czasem warto zastanowić się nad "wyspecjalizowaniem się" w spełnianiu pewnych zachcianek, np. fetysz stóp (udostępniasz swoje stopy do pieszczot). Jest to dobra opcja dla osób, które niepewnie się czują, uprawiając pełen seks z obcą osobą. Tutaj mam o tyle doświadczenie, ze istnieją miłosnicy i damskich, i męskich stóp, więc sam również trochę dorabiam, dając swoje stopy do lizania (jakieś 100 do nawet 300 PLN za godzinę).

 

Pozdrawiam, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
8 minut temu, Chamski napisał:

Intrygujące. Twoje plany mają podłoże ekonomiczne czy jest to rodzaj Waszej wspólnej fantazji/fetyszu?

Skoro masz świadomość zagrożeń to warto też pamiętać, że tą sferą rządzą przestępcy, prędzej czy później dadzą o sobie znać.

Podłoże jest ekonomiczne jak i również fetysz męża, o którym dowiedziałam się ostatnio i przypadkowo. Dochodzi jeszcze inna kwestia. Nie ukrywam że chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o tym zajęciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
7 minut temu, Gość Praktyk napisał:

Droga Joanno, z moich kontaktów z prostytutkami (nie tylko jako klient, ale także kolega kilku), mogę powiedzieć tak:

1. Duży biust - czy pomaga? To różnie, bo są gusta i guściki. Będą klienci, dla których to będzie atut, a będą i tacy, którzy wolą mniejsze. Ale, generalnie, każda kobieta, niezależnie od wyglądu, ma w tym zawodzie szansę, o ile jest otwarta i łatwo nawiązuje kontakty, skraca dystans. Już nawet umiejętności są drugorzędne.

2. Na co uważać? Na niebezpiecznych klientów, oraz różnych obwiesiów, którzy, gdy się dowiedzą, mogą chcieć wymuszać haracz. O ochronę zadbaj bezwzględnie. Agencja zapewnia ochronę, ale bierze też sporą część Twojego dochodu. Koleżanki twierdzą, że najlepiej działa silny zaufany kolega, znający techniki samoobrony, któremu płaci się "w naturze" (i pracujesz na własny rachunek).

3. Zachcianki... Właściwie, co tylko sobie wyobrazisz, na to na pewno znajdzie się amator. Im dziwniejsza zachcianka, tym możesz zarobić więcej. Ale, oczywiście, Ty decydujesz, czy spełnisz daną zachciankę, czy nie.

Czasem warto zastanowić się nad "wyspecjalizowaniem się" w spełnianiu pewnych zachcianek, np. fetysz stóp (udostępniasz swoje stopy do pieszczot). Jest to dobra opcja dla osób, które niepewnie się czują, uprawiając pełen seks z obcą osobą. Tutaj mam o tyle doświadczenie, ze istnieją miłosnicy i damskich, i męskich stóp, więc sam również trochę dorabiam, dając swoje stopy do lizania (jakieś 100 do nawet 300 PLN za godzinę).

 

Pozdrawiam, powodzenia!

Serdecznie dziękuję za odpowiedź, i nie ukrywam że liczę na podobne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkagruba

Okropne, dziewczyno nie niszcz siebie i dzieci. Nie ukryjesz przed światem jak pracujesz i będziesz tego żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
10 minut temu, Gość Kaśkagruba napisał:

Okropne, dziewczyno nie niszcz siebie i dzieci. Nie ukryjesz przed światem jak pracujesz i będziesz tego żałować

Dziękuję za wypowiedź, życzę miłego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jak to wygląda w agencjach? 

Też jestem ciekawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Może któraś z was pracowała i chce się podzielić informacjami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Co w tym zawodzie znaczy "trudny klient"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

To taki co posiada palke 20 cm na 16 obwodu i narzarl sie przed godziną viagry . I chce we wszystkie otforki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Weronika napisał:

To taki co posiada palke 20 cm na 16 obwodu i narzarl sie przed godziną viagry . I chce we wszystkie otforki

sprawdziłaś na sobie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan

nie wiem czy serio pytacie jak jest w agencjach czy na prywatkach bo przeciez dziewczyna moze przyjmowac prywatnie. Moze zaczne od podstaw - ma być czysto zarówno w łazience, pokoju i na lóżku, czyste reczniki, pani rowniez czysta :-) bo jak sa kocmołuchy albo syf to wychodze od razu, druga rzecz - duzy biust - to kwestia gustu, ja akurat lubie, ale duzy nie oznacza obwisły. Pani ktora przyjmuje musi dbac o siebie - ładnie wygladac, byc umalowana, wyperfumowana, umyta, miec czyste wlosy, fajna erotyczna bielizne, szpilki - wierzcie ze to nie łatwe dobrze wygladac gdy przychodzi np 8 klient, no i najwazniejsze byc mila zarowno podczas rozmowy telefonicznej jak i na zywo, kolejna sprawa - serwis - im lepszy tym wiecej klientów, taka prawda, im na wiecej sie zgodzisz i im wiecej oferujesz tym wiecej bedzie chetnych, no i ekonomia czyli kwestia kasy - to musisz sama siebie wycenić, od tego tez duzo zalezy, czy wolisz tzw pewny zarobek ale duzy przemiał, czy zarobek nie pewny ale raczej beda przychodzili ludzie zamozni i z klasa, choć oczywiscie moze byc trudny klient ktory zarzyczy sobie np zebys byla jego narzeczona Mariolka ktora ma mowic to i to i robic to i to, albo taki ktory powie ze przyszedl tylko na 10 min i chce zebys zrobila mu piss w usta, no rozni sa ludzie i ich potrzeby :-) ale zarobic mozna naprawde godnie - policz 5 dni w tygodniu po 5 klientow dziennie, po 150 zł ....a to stawka niewygorowana i przemial rowniez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan

...z ciekawostek podam ze w warszawie co kilka dni obchodzil ze bardziej znane agencje jegomosc kolo 40stki ubrany w elegancki garnitur z walizeczka w rece, pukal, grzecznie wchodzil i proponował skup zużytych kondomów najlepiej z zawartością po 10 zł od sztuki, oczywiscie dostawal o co prosil, pakowal do walizki, grzecznie sie żegnal i odchodzil.....takze mysle ze musisz byc przygotowana ze nic co ludzkie nie jest mi obce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemoniadowy Joe
Dnia 7.11.2019 o 12:39, Gość Joanna napisał:

 

Rozwiń proszę tą genialną myśl?? 

Joanno najpierw spróbuj zrobić to za kasę raz, zobaczysz czy Ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal
Dnia 7.11.2019 o 11:37, Gość Joanna napisał:

Zamierzam zająć się zawodowo prostytucją. Proszę o informację jak to wygląda od kuchni (najlepiej kobiet i mężczyzn mających z tym kontakt) Jestem mężatką i matką mam 36 lat szczupła z bardzo dużym biustem. Do chwili obecnej jedynym mojm partnerem był mąż. Czy duży biust pomaga,pytam bo czytałam różne opinie. Gdzie lepiej agencja czy roksa lub coś innego? Na co uważać? Czytałam że bywają klienci ze specjalnymi zachciankami, jakimi? Jakie realne zarobki? Czy zostanie utrzymanką jest lepszym rozwiązaniem? 

Jeśli masz pisać o HIV i prawic morały to szkoda twojego cennego czasu 

"Czy zostanie utrzymanką jest lepszym rozwiązaniem?"

Seks to jedno, zaspokajanie czyichs potrzeb to drugie - a kiedy mowimy o wielu partnerach, to jakbys nie lubila seksu i mezczyzn bedzie to mialo na ciebie negatywny wplyw. Chocby z tego wzgledu utrzymanka wyglada sensowniej.

Rozumiem ze macie problemy z seksem i pieniedzmi - ale zakladanie, ze prostytucja jest rozwiazaniem dwoch problemow w jednym moze nie byc najlepszym pomyslem bo moze sie okazac, ze nie bedzie ani seksu (rozczarowania/urazy) ani pieniedzy (zdrowie).
Moze problem z seksem lepiej rozwiazac z kochankiem czy nowym partnerem a o pieniadze postarac sie gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeti

Które kobiety mają większe wzięcie z dużym czy małym/średnim biustem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan

ze srednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×