Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czcccc

Warszawa to prowincjonalne miasto złożone ze słojów

Polecane posty

Gość czcccc

i te słoje mając kompleks prowincji naśladują wszelakie głupoty z zachodu myśląc że w ten sposób są nowocześni i cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ty autor to z prowincji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcccc

nie ważne skąd jest autor, ważne skąd mieszkańcy warszawy a to po prostu napływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość czcccc napisał:

nie ważne skąd jest autor, ważne skąd mieszkańcy warszawy a to po prostu napływ

Ważne jest skąd autor tematu jesteś bo tam gdzie mieszkasz nie nauczyli ciebie jeszcze pisać, przeczytaj to powyżej i napisz poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcccc

czepiasz się jakichś głupot jak się nie masz czego doczepić, forum to mowa potoczna a nie klub literacki warszawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość czcccc napisał:

czepiasz się jakichś głupot jak się nie masz czego doczepić, forum to mowa potoczna a nie klub literacki warszawo

Nie chodzi mi o język literacki ale o to by zdanie było sensowne, już dzieci w podstawowej szkole uczą poprawnej pisowni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcccc

co tam nie jest sensownego, masz jakieś kłopoty umysłowe że nie potrafisz zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość czcccc napisał:

co tam nie jest sensownego, masz jakieś kłopoty umysłowe że nie potrafisz zrozumieć?

 

22 minuty temu, Gość czcccc napisał:

nie ważne skąd jest autor, ważne skąd mieszkańcy warszawy a to po prostu napływ

Nie sądzę żebyś w szkole przerabiał taki przedmiot jak logika ale chyba podstawówkę zaliczyłeś, może jak jeszcze raz przeczytasz to powyżej to może złapiesz o co chodzi albo jednak nie załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcccc

logiku tam nie ma nic nielogicznego, to ty masz kłopoty z myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiedziałam że nie załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czcccc

to mnie wyprowadź z błędu bo ja tępy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Ważne jest skąd autor tematu jesteś bo tam gdzie mieszkasz nie nauczyli ciebie jeszcze pisać, przeczytaj to powyżej i napisz poprawnie.

Przestań się wywyższać chamski pseudo - warszawiaczku, ja jestem z miasta wojewódzkiego (Opole) i nie jestem z żadnej prowincji wieśniaku i ja urodziłem się w Opolu a ty pewnie na jakiejś zapyziałej wsi o której nikt nie słyszał gdzieś na ścianie wschodniej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem od urodzenia z Warszawy wiec nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ AKOZA

TO PRAWDA ZA PRZESIEDLENIA JEST ODPOWIEDZIALNY PIS KTORY AUTOKARAMI PRZED KAZDYMI WYBORAMI ZWOZI PODLUDZI Z POLUDNIA I ICH MELDUJE W DUZYCH MIASTACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem gumę rozpuszczalną

Zgadzam się, mieszkam w Warszawie od 12 lat, przeprowadziłam się tu z Wrocławia. Jest tu wiele bufonów i chamów. Całe szczęście nie korzystam z komunikacji miejskiej, tylko do pracy chodzę spacerem, unikam ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bufon
8 minut temu, Gość gość napisał:

Przestań się wywyższać chamski pseudo - warszawiaczku, ja jestem z miasta wojewódzkiego (Opole) i nie jestem z żadnej prowincji wieśniaku i ja urodziłem się w Opolu a ty pewnie na jakiejś zapyziałej wsi o której nikt nie słyszał gdzieś na ścianie wschodniej 😄

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolskie
5 minut temu, Gość Jem gumę rozpuszczalną napisał:

Zgadzam się, mieszkam w Warszawie od 12 lat, przeprowadziłam się tu z Wrocławia. Jest tu wiele bufonów i chamów. Całe szczęście nie korzystam z komunikacji miejskiej, tylko do pracy chodzę spacerem, unikam ludzi. 

Skoro jesteś z Wrocławia to pewnie kojarzysz takie miasto jak Namysłów? Namysłów leży niedaleko Wrocławia i Opola i z Namysłowa do Wrocławia jest tylko 59 km i pociągiem z Namysłowa do Wrocławia można dojechać w godzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A teraz jem chrupki
13 minut temu, Gość Namysłów wojew opolskie napisał:

Skoro jesteś z Wrocławia to pewnie kojarzysz takie miasto jak Namysłów? Namysłów leży niedaleko Wrocławia i Opola i z Namysłowa do Wrocławia jest tylko 59 km i pociągiem z Namysłowa do Wrocławia można dojechać w godzinę 

Tak, byłam w Namysłowie na imprezie kiedyś i nawaliłam się tam browarami z browaru Namysłów. To było 15 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Przestań się wywyższać chamski pseudo - warszawiaczku, ja jestem z miasta wojewódzkiego (Opole) i nie jestem z żadnej prowincji wieśniaku i ja urodziłem się w Opolu a ty pewnie na jakiejś zapyziałej wsi o której nikt nie słyszał gdzieś na ścianie wschodniej 😄

W Opolu na polu, krowy doisz? Kiedy w wam asfalt położą bo kurzycie aż Kraków biały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałam w Wawie, zgadzam sie z autorem tematu!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
9 minut temu, Gość Gość napisał:

W Opolu na polu, krowy doisz? Kiedy w wam asfalt położą bo kurzycie aż Kraków biały.

Ty śmi/eciu Opole w przeciwieństwie do warszawy jest miastem w dodatku miastem wojewódzkim i miastem na prawach powiatu i stolicą województwa Opolskiego, co nie uczono cię w zasranej warszaffce gdzie leży Opole? Na lekcjach Geografii uczą o województwach i ich stolicach i na każdej mapie jest Opole i w szkołach uczą o Opolu i co nie masz telewizora w domu że nie wiesz że co roku od 56 lat na TVP1 leci festiwal piosenki polskiej z Opola i miliony ludzi go oglądają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
17 minut temu, Gość Gość napisał:

W Opolu na polu, krowy doisz? Kiedy w wam asfalt położą bo kurzycie aż Kraków biały. 

A po drugie w Opolu na wszystkich ulicach jest asfalt wieśniaku i Opole jest w 100 procentach skanalizowane i zwodociągowane i w Opolu są i kina i teatry, oraz filharmonia i amfiteatr i duże galerie handlowe i 4 restauracje mcdonalds i 3 KFC oraz w Opolu jest ogród zoologiczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Ty śmi/eciu Opole w przeciwieństwie do warszawy jest miastem w dodatku miastem wojewódzkim i miastem na prawach powiatu i stolicą województwa Opolskiego, co nie uczono cię w zasranej warszaffce gdzie leży Opole? Na lekcjach Geografii uczą o województwach i ich stolicach i na każdej mapie jest Opole i w szkołach uczą o Opolu i co nie masz telewizora w domu że nie wiesz że co roku od 56 lat na TVP1 leci festiwal piosenki polskiej z Opola i miliony ludzi go oglądają? 

 Nie uczono, profesor stwierdził, że uczyć nas o wsiach to zbyt dużo materiału, tylko ogólnie mówił, że na wsiach bieda i bezrobocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×