Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mieke

Seks po porodzie jeszcze lepszy, miał ktoś tak?

Polecane posty

Gość Mieke

Miał ktoś tak? Nie to że się chwale bo nie jest tak, czytałam dużo różnych rzeczy jak to bardzo boli seks po porodzie, nigdy już nie będzie tak samo, że jest się bardzo luźnym, o orgazmie można pomarzyć itp. a tu pierwszy seks po porodzie i przyjemniejszy niż przed ciążą, orgazm chyba najsilniejszy jaki miałam, taki inny wymiar i wielkie wow, jestem zaskoczona jak to możliwe. Miała któraś z was tak? Bo przeważnie słyszy się nagatywne historie związane z seksem po porodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

u mnie tak jest. Wydaje mi sie,ze te bzdury o tym,ze po porodzie jest tak zle pisza jakies trolle. Lepsze doznania, orgazm przy kazdym stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gege

Tez tak mam, po porodzie mialam pierwszy w zyciu orgazm, wczesniej niestety bylo przyjemnie ale bez szału. Bol tez sie pojawial, to pewnie przez tylozgiecie, ktore po porodzie jakby sie zniwelowalo. Miesiaczki tez nie sa bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieke
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

u mnie tak jest. Wydaje mi sie,ze te bzdury o tym,ze po porodzie jest tak zle pisza jakies trolle. Lepsze doznania, orgazm przy kazdym stosunku.

Mi się też wydaje że nie jest aż tak źle 🙂 i zastanawiam się skąd tyle negatywnych historii, a właściwie większość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gege napisał:

Tez tak mam, po porodzie mialam pierwszy w zyciu orgazm, wczesniej niestety bylo przyjemnie ale bez szału. Bol tez sie pojawial, to pewnie przez tylozgiecie, ktore po porodzie jakby sie zniwelowalo. Miesiaczki tez nie sa bolesne.

Nie boli cię, bo masz wiadro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laca

U mnie podobnie. Miesiaczki przestaly byc bolesne, w sumie w ogole jako sie mniej spięta zrobiłam, bardziej pewnie siebie,mnie sie w ogóle charakter zmienił, przedtem byłam nieśmiala i z kompleksami . Psyche duzo daje. A moze hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieke
1 godzinę temu, Gość laca napisał:

U mnie podobnie. Miesiaczki przestaly byc bolesne, w sumie w ogole jako sie mniej spięta zrobiłam, bardziej pewnie siebie,mnie sie w ogóle charakter zmienił, przedtem byłam nieśmiala i z kompleksami . Psyche duzo daje. A moze hormony?

Też myślę że hormony bo u mnie libido się zwiększyło i jakoś bardziej jestem świadoma swojego ciała itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbddbbd

Po porodzie o wiele lepiej. Mąż był przy porodzie i lepiej teraz dba w łóżku o te części które musiały się tak namęczyć żeby mu dziecko urodzić. Ciało tez lepiej odczuwa. Wszystko na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Czasem jest tak że kobieta przed porodem ma wrażenie że jest za ciasna. A po urodzeniu dziecka, mając świadomość co się przez nią przecisnęło, bardziej się rozluźnia i są lepsze doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wejście do pochwy jest bliżej łechtaczki po porodzie i to cała tajemnica. Można przeczytać w podręcznikach i poradnikach dot. seksuologii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam cc i teraz bardzo często boli mnie podbrzusze przy i po seksie. Jest to nieprzyjemne uczucie. Mężowi o tym mówiłam i jest delikatny, już nie wiem w czym problem, ginekolog mówi, że wszystko dobrze wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Mieke napisał:

Mi się też wydaje że nie jest aż tak źle 🙂 i zastanawiam się skąd tyle negatywnych historii, a właściwie większość

Większosc negatywnych? Wręcz przeciwnie, ja na kafe ciągle czytam, jak to kobiety po porodzie są ciaśniejsze niż przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×