Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietrafne

Wy głupie szukacie miłości jak jakieś nawiedzone

Polecane posty

Gość nietrafne

jaki sens tej fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miłość jest fantazją tylko dla kogoś, kto nigdy jej nie zaznał lub nie wierzy w miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden

Wiem nie na temat

Ja nie wiem  co tam na 9 stronie było...pewnie same bezeceństwa. Robienie dzieci i takie tam..na paaająka! Na indiańca...to było na ósmej chyba.

A tu człowiek by chciał usiąść dobrze zjeść przy stole, przeanalizować "gazetę w komórce"  rzucić skarpety w kąt, i  by jakiś natchniony Anioł postawil sam z siebie zimne pachnące dolną fermemtacją szlachetne piwo.

I tylko tyle..

A tu? A tu u was tylko jazgot! Smoczyce jedne. Łapaj za kosiarkę! prznieś kawę! leć na szychtę! śpisz dzisiaj na balkonie!, woski! szpile! Chrapiesz! śpisz za szybko! uciekasz! Nie iuciekasz eee i te wszystkie truuudne  pytaniaaa . I te problemy... ze mną się chodzi!- mówi mi.

I tego ...do puenty.

A som trzy i żadna nie skusi się zrobić mi dobrze....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo miłość to jedna z najfajniejszych rzeczy na świecie ( i zresztą seks też) i dlatego 😉 Choć czasem też przynosi cierpienie, ale wydaje mi się, że warto zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seru

Kobiety nie lubią ryzykować, wolą iść na pewniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teevee

kobiety żyją fantazją z seriali w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądna

haha, póki co to ja trafiam na jakiś nawiedzonych gości. Chciałabym związek z rozsądnym facetem, który nie wierzy w te bzdety ale się widocznie nie da. Co rusz faceci pieprzą jakieś pseudo romantyczne farmazony i mają do mnie pretensje, że nie reaguję na ckliwe frazesy jakimi mnie raczą. Wystarczyłoby zwyczajnie pogadać ale nieee, bo to trzeba rozegrać zabawę w kotka i myszkę, robić durne podchody i stosować jakieś chore gierki. Dziwi mnie, że kogoś to może kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×