Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konomanka

Wasza ulubiona aktorka

Polecane posty

Niestety 😞 A wielka szkoda, lubiłam tam wszystkich grających, zwłaszcza młodych aktorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy ta Wieniawa będzie w stanie taką mroczą rolę odegrać? Do tej pory miała takie obyczajowe sceny.

Od dobrego aktorka oczekuje się wcielenia w rożne postacie, więc czemu nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ją i Wieniawę widziałam w tym zwiastunie, o którym mowa. Dwie różne role odgrywają, od razu widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hm od Wieniawy to wolę bardziej dojrzałych i doświadczonych aktorów. 

W tym filmie 'w lesie dzis nie zaśnie nikt' będzie 'zderzenie' młodych i starszych aktorów, więc chyba dla każdego coś dobrego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieniawa mimo młodego wieku ma już za sobą sporo sukcesów. Też bardzo ją lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez , bo wykorzystuje swoje pięc minut i talent, kuje żelazo poki gorące i nie błaznuje. Do tego mądrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bez przyczyny chyba biorą ją do tylu produkcji. Wszystko przychodzi z czasem i może dołączy do czołówki polskich aktorek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w czołówce pozostaje Pani Agata Kulesza, ale w tym nowym horrorze ma być kilka młodych aktorek m.in Gąsiewska. Zobaczymy czy z horrorem dadzą sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zwiastun fajnie wygląda, ale zobaczymy jak tam wypadną i kto najdłużej przeżyje (jeśli ktoś w ogóle przeżyje) 😄

Pod tym wzgledem, to myślę że może być naprawdę ciekawie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mnie to się wydaje ze Wieniawa przezyje, no nie wiem zobaczymy  jak to bedzie, na razie wszystko super wyglada 😄

Bo to chwilka zwiastunu.. ja jestem raczej nautralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem sobie dzisiaj rano o tym filmie i doszłem do wniosku, że mało jaki reżyser zdecydował się na straszny film w Polsce. łatwiej kogoś doprowadzić do łez dlatego tyle komedii romantycznych z wzruszającym wątkiem zrobić dla widzów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też stawiam że Wieniawa przeżyje. Z tego co widać to główna aktorka więc raczej ona przeżyje, tak mi się wydaje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dyskusja na temat filmu trwa na całego:) Zresztą nie dziwię się nareszcie Polski horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzę że dyskusja na temat filmu trwa na całego:) Zresztą nie dziwię się nareszcie Polski horror

Dokładnie haha.

Obstawiamy kto przeżyje a kto nie:) fajne teasery są dostępne na youtube widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też stawiam że Wieniawa przeżyje. Z tego co widać to główna aktorka więc raczej ona przeżyje, tak mi się wydaje przynajmniej.

A mi się coś wydaje, że to może być jakaś mniej znacząca postać. Nie wiem, może ten ksiądz grany przez Cyrwusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby ksiądz przeżył jak najdłużej, uwielbiam takie prześmiewcze postacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak to zazwyczaj jest, że zabija zazwyczaj, ten najmniej rzucający się w oczy, podobnie jak to, że może przeżyć najbardziej "obojętna" postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oby ksiądz przeżył jak najdłużej, uwielbiam takie prześmiewcze postacie 😄

Cyrwus może nieźle wypaść w tej roli, on naprawdę umie grać - w Fanatyku też niezła rola 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach szkoda, że Fanatyk był taki krótki mogliby zrobić z tego pełnometrażowy film xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do premiery filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" zostało już tylko 5 dni. Jestem bardzo ciekawa jak tą role udźwignęła Julia Wieniawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich materiałach prasowych i  zwiastunach myślę, że film nas mile zaskoczy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, film został już odpalony prasie by poszły pierwsze recenzje i według mnie całkiem spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, gdzie są dostępne? Byłbym wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez się wczytałem co i jak, ale jestem takim typem człowieka, że wole obejrzeć i przekonać się na własnej skórze, niż hejtować cos co jeszcze nie wiemy jak wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam  lubię z aktorek Kożuchowska 😄 a z młodszych to może Wieniawa, fajnie grała nawet w rodzince pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×