Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

00agata

Od kilku dni odczuwam ból w podbrzuszu z prawej strony

Polecane posty

Nie jest to normalny ból, normalnej osobie nie przeszkadza on praktycznie w niczym. Może zacznę od początku. Dwa dni temu zauważyłam ze przy schylaniu się, przechyleniu itd odczuwam dziwne uczucie w podbrzuszu, jakby kłucie. Bolało również jak uciskałam w to miejsce. Na drugi dzień „bolało” tylko jak naciskałem w to miejsce (prawa strona), i dziś tez tak mam. Brzuch w tym miejscu jest dość twardy. Kalendarzyk menstruacyjny mówił mi, ze owulacja była ok 3 dni temu, ale wiem ze to nie zawsze się sprawdza i mój cykl może się trochę różnic od tego co mówi aplikacja. Mój śluz z tego co zauważyłam jest płodny, przeźroczysty i rzadki. Bardzo was proszę o odpowiedz, bo nie wiem czy jest sens iść z tym do lekarza. Może byś to owulacja? Czytałam w internecie ze niektóre panie wręcz przechodzą katorgę w jej trakcie. Zaznaczam tez, ze nic innego mi nie dolega, czuje lekkie uczucie ciężkości z tej strony i samoistnie nie boli. Nie mogę znaleść w internecie artykułu który by mi pomógł wiec mam nadzieje ze jakaś pani mi doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganka

może to ból jajnika, związany z uwalnianiem się jajeczka.Najlepiej byś zrobiła udając się do dobrego gina ktory ma w gabinecie aparat do usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×