Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ja rozumiem, własna firma, interesy ale kobieta z po-porodówki wykonuje zlecenia i zleca pracę, robi to kilka h dziennie!

Polecane posty

Gość Gość

Ludzie, to jakis dramat. Jeden dzień po urodzeniu dziecka pół dnia wydzwania do ludzi, pracowników i do klientów. Czy ludzie nawet w takiej chwili nie mogą się oderwać od roboty? Siedzi z laptopem a dziecko noszą mąż i teściowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Widocznie jej się opłaca. A Ty siedzisz na forum i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dla niektorych praca to tez hobby.Znam takich ludzi np moj szef. A tesciowa i maz 24h nie sa w szpitalu,wiec sobie nosza. Co za roznica czy ona zajmuje sie praca czy siedzi na formu?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

dla niektorych praca to tez hobby.Znam takich ludzi np moj szef. A tesciowa i maz 24h nie sa w szpitalu,wiec sobie nosza. Co za roznica czy ona zajmuje sie praca czy siedzi na formu?>

ja na forum weszłam na paręnaście minut, a ona tym dzieckiem w ogóle sie nie zajmuje. Leżę z nią juz drugi dzien, od rana do wieczora wisi na telefonie, pisze maile, instruuje kogos przez telefon. Gęba jej się nie zamyka A matka i mąż godzinami z tym dzieckiem siedzą. Mamusia na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a czy wszystko w zyciu musi sie oplacac? ludzie, sa jakies granice chyba...autorka ma racje, baba urodzila dziecko i nawet jednego tygodnia sobie przerwy nie zrobi od swojej firemki bo swiat sie zawali grazynie byznesu na glowe i wielka company padnie jak zdechly pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie zrobiła  sobie dziecko żeby  mieć fajne fotki na fb 🙂  No niestety niektóre baby to wredne s.. które nie nadają się na matkę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ja na forum weszłam na paręnaście minut, a ona tym dzieckiem w ogóle sie nie zajmuje. Leżę z nią juz drugi dzien, od rana do wieczora wisi na telefonie, pisze maile, instruuje kogos przez telefon. Gęba jej się nie zamyka A matka i mąż godzinami z tym dzieckiem siedzą. Mamusia na medal.

jakim cudem godzinami skoro macie godziny przyjec? poza tym jak sie nie zajmuje? karmi? przewinie? co ma jeszcze koło noworodka robic? ksiazeczki sensoryczne pokazywac? nie pisz,ze masz taki zapierdziel ze na 15 minut weszlas na internet,bo juz 14 minut mineło od twojego postu. Ja bylam dwa razy na porodowce i myslałam,ze w łeb dostane.A 10 lat temu internetu nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"A niektóre to nieudacznice które poza parciem i wypchnieciem niczego w życiu się nie osiągną "
Tak np twoja  matka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Sas napisał:

A niektóre to nieudacznice które poza parciem i wypchnieciem niczego w życiu się nie osiągną 

no cóż, pomiędzy nieosiągnięciem niczego poza urodzeniem a pracoholizmem przybierajacym kuriozalne formy istnieje jeszcze cała gama mozliwosci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko Grażyny biznesu tak maja . Robią  wielkie zamieszanie pt jaka to jestem zapracowana hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez taka jestem, juz na 3 dni pracowalam. Dostawalam macierzynski i 100% wypłaty pod stolem. W rok zarobilam na 3/4 kawalerki, oplacalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

na kafewterii dla głąbów babskich wszystko jest czarno-białe czyli albo nic nie osiągnęłaś poza urodzeniem dziecka, albo musisz natychmiast z porodówki jechać do biura na noszach najlepiej, inaczej nieudacznik . Brawo głąby kapuściane.

jak ona teraz nie ma juz teraz ani pol dnia dla dziecka to kiedys bedzie miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Słyszałam też jak opierniczała pracownicę przez telefon. Zrozumiałam z tej rozmowy ze sama jej czegos nie wytlumaczyła a potem ma pretensje do pracownicy ze czegos nie dopilnowała. najpierw bierno-agresywnie najechala na te dziewczyne a potem sie tlumaczyla ze ona ostatnio ma kocioł bo urodziła wczesniaka (z powodu tego zapierniczu- coz, jak głupia, to urodzila wczesniaka ) nie umiała wyluzowac, odpuscic choc na chwile tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tez taka jestem, juz na 3 dni pracowalam. Dostawalam macierzynski i 100% wypłaty pod stolem. W rok zarobilam na 3/4 kawalerki, oplacalo sie.

pod stołem? twój pracodawca i ty powiniiscie oddac te kase, zlodziuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
11 minut temu, Gość gość napisał:

"A niektóre to nieudacznice które poza parciem i wypchnieciem niczego w życiu się nie osiągną "
Tak np twoja  matka . 

Błąd skarbie, moja matka miała swoją firmę i nie nianczyla mnie jak upośledzonej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

no cóż, pomiędzy nieosiągnięciem niczego poza urodzeniem a pracoholizmem przybierajacym kuriozalne formy istnieje jeszcze cała gama mozliwosci 

np? jaka ty masz game ? 7 piećsetplusów? 😄 nie wiem coscie sie do kobiety czepiły, moze prowadzi firme i musi dopilnowac klientow. Gdyby pracowała za 2 tys u kogos to olała by te maile,a swojego trzeba dopilnowac,bo czesto zlecenia musza byc zrobione na czas, z klientem trzeba miec kontakt i informowac o zmianach, ludzmi pokierowac. Musi to zajmuje sie tym juz teraz.Ty lepsza nie jestes robiac Nic w internetach i obrabiajac jej tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

pod stołem? twój pracodawca i ty powiniiscie oddac te kase, zlodziuchy

😄 bol tylek sciska.Zabrac bogatym i dac madkom 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Aaa napisał:

Błąd skarbie, moja matka miała swoją firmę i nie nianczyla mnie jak upośledzonej 

a ty co masz 😄 widac jakas niedonianczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

na kafewterii dla głąbów babskich wszystko jest czarno-białe czyli albo nic nie osiągnęłaś poza urodzeniem dziecka, albo musisz natychmiast z porodówki jechać do biura na noszach najlepiej, inaczej nieudacznik . Brawo głąby kapuściane.

jak ona teraz nie ma juz teraz ani pol dnia dla dziecka to kiedys bedzie miala?

ale powiedz głąbie kapusciany z kafeterii co ona ma robic przy tym dniowym noworodku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

😄 bol tylek sciska.Zabrac bogatym i dac madkom 24h

nie, ale jak dostawałaś maceirzynski to twój pracodawca płacąć ci do tego normalną pensję popełnia złodziejstwo. I nie, nie jestem mopsiarą i 500plusiarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Aaa napisał:

Błąd skarbie, moja matka miała swoją firmę i nie nianczyla mnie jak upośledzonej 

oj widzisz, a jednak jesteś upośledzona. Masz braki w empatii, wrażliwosci i jesteś takim samym robotem jak mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Błąd skarbie, moja matka miała swoją firmę i nie nianczyla mnie jak upośledzonej "

Widać 😞 choroba sieroca + brak empatii w pakiecie . Pewnie jak widzisz bezdomne na ulicy tez mu pociśniesz  z liścia co ?

Nie każda kobieta nadaje sie na matkę . Jesteś "biznesłumen " która za przeroszeniem nie potrafi  sie wysrać bez laptopa na kolach to nie decyduj się na dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

np? jaka ty masz game ? 7 piećsetplusów? 😄 nie wiem coscie sie do kobiety czepiły, moze prowadzi firme i musi dopilnowac klientow. Gdyby pracowała za 2 tys u kogos to olała by te maile,a swojego trzeba dopilnowac,bo czesto zlecenia musza byc zrobione na czas, z klientem trzeba miec kontakt i informowac o zmianach, ludzmi pokierowac. Musi to zajmuje sie tym juz teraz.Ty lepsza nie jestes robiac Nic w internetach i obrabiajac jej tyłek

Nic nie musi, kochana. Nic nie musi. Musi to na Rusi. Widocznie kasa się liczy bardziej niż dziecko. Zresztą słyszałam jak już dzwoniła do opiekunek z pewnego portalu, ta baba za dwa tygodnie wraca do pracy, dziecka nie wychowa nawet przez 1/3 macierzynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie, ale jak dostawałaś maceirzynski to twój pracodawca płacąć ci do tego normalną pensję popełnia złodziejstwo. I nie, nie jestem mopsiarą i 500plusiarą

jak wszyscy w tym kraju. W rządzie kradno, pracodawcy kradno, madki kradno... trzeba sobie radzic bo zginiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"Błąd skarbie, moja matka miała swoją firmę i nie nianczyla mnie jak upośledzonej "

Widać 😞 choroba sieroca + brak empatii w pakiecie . Pewnie jak widzisz bezdomne na ulicy tez mu pociśniesz  z liścia co ?

Nie każda kobieta nadaje sie na matkę . Jesteś "biznesłumen " która za przeroszeniem nie potrafi  sie wysrać bez laptopa na kolach to nie decyduj się na dziecko .

haha dokładnie sekundę przed Tobą to samo napisałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

jak wszyscy w tym kraju. W rządzie kradno, pracodawcy kradno, madki kradno... trzeba sobie radzic bo zginiesz

weź się nie ośmieszaj, żenująca babo. Prawda jest jaka jest. Jeśli dostawałaś pod stołem od szefa/szefowej i jednoczesnie pobieralas maceirzynski to kradniesz. nazywajmy rzeczy po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nic nie musi, kochana. Nic nie musi. Musi to na Rusi. Widocznie kasa się liczy bardziej niż dziecko. Zresztą słyszałam jak już dzwoniła do opiekunek z pewnego portalu, ta baba za dwa tygodnie wraca do pracy, dziecka nie wychowa nawet przez 1/3 macierzynskiego.

jeszcze raz powiedz co ona ma robic przy noworodku,ze nie ma prawa zajac sie swoja praca? poza tym jaki uj ci do tego? siedzisz sfrustrowana , patrzysz na nia i az cie z tym łozkiem telepie. Bywa, widocznie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"ale powiedz głąbie kapusciany z kafeterii co ona ma robic przy tym dniowym noworodku?:" 

ZAJMOWAĆ SIĘ DZIECKIEM  

tak sieroto nawet noworodek potrzebuje opieki i bliskości . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

"Błąd skarbie, moja matka miała swoją firmę i nie nianczyla mnie jak upośledzonej "

Widać 😞 choroba sieroca + brak empatii w pakiecie . Pewnie jak widzisz bezdomne na ulicy tez mu pociśniesz  z liścia co ?

Nie każda kobieta nadaje sie na matkę . Jesteś "biznesłumen " która za przeroszeniem nie potrafi  sie wysrać bez laptopa na kolach to nie decyduj się na dziecko .

tak, bo do posiadania dziecka trzeba byc wulgarną babą filozofująca na kafeterii. IDealny przyklad dla bombelka. Bo kobieta ktora ma jakies cele jeszcze w zyciu nie nadaje sie na matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

"ale powiedz głąbie kapusciany z kafeterii co ona ma robic przy tym dniowym noworodku?:" 

ZAJMOWAĆ SIĘ DZIECKIEM  

tak sieroto nawet noworodek potrzebuje opieki i bliskości . 

 

z moich podwojnych obserwacji to noworodek zje, zrobi kupe i spi. Uczyc na rączki zeby pozniej miec na co narzekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×