Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tftrf

Co by nie mowic o youtuberach to hajs maja, a ja

Polecane posty

Gość tftrf

pracuje na etacie i mnie nie nie stac na tony kosmetykow i ubran. awansowac tez ciezko. zeby dobrze zarabiam w Polsce to trzeba byc albo programista albo biznes w handlu albo youtube. reszta stanowisk to jest jakis margines zarobkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbhster
11 minut temu, Gość tftrf napisał:

pracuje na etacie i mnie nie nie stac na tony kosmetykow i ubran. awansowac tez ciezko. zeby dobrze zarabiam w Polsce to trzeba byc albo programista albo biznes w handlu albo youtube. reszta stanowisk to jest jakis margines zarobkowy.

Przynajmniej jedna napisała prawdę. A wszystkie hejterki które tutaj są czuja to samo, dlatego mysla ze jak wyleją na kogoś wiadro pomyj to sobie ulżą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Bsbhster napisał:

Przynajmniej jedna napisała prawdę. A wszystkie hejterki które tutaj są czuja to samo, dlatego mysla ze jak wyleją na kogoś wiadro pomyj to sobie ulżą 

Sluchaj nie wiadomo jak jest. Dla was wszystkie to znaczy szusz  tak ? A jak yt sie skonczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bez przesady, że żeby dobrze zarabiać to trzeba być programistą. Jest wiele opcji- lekarze, prawnicy, pracownicy korporacji, biznesmeni, przedsiębiorcy itd. Wszędzie można dobrze zarobić. Trzeba być kumatym, obrotnym i pracowitym. 

Jasne, że kasa od rodziców czy odziedziczone mieszkanie bardzo pomaga na początku. Ale to nie jest tak, że tylko programiści dużo zarabiają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosci

a dobrze to dla was ile? netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosci napisał:

a dobrze to dla was ile? netto...

Dobre pytanie. 

Wg. mnie 10 tys na rekę to jest dobrze- jak na polskie warunki- w dużym miescie niebędacym Warszawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tszz
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dobre pytanie. 

Wg. mnie 10 tys na rekę to jest dobrze- jak na polskie warunki- w dużym miescie niebędacym Warszawą

to ja zarabiam polowe tego w wawie 😄 utrzymac sie da no ale...

czyli kto tu jest madry? jutuberzy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość tftrf napisał:

pracuje na etacie i mnie nie nie stac na tony kosmetykow i ubran. awansowac tez ciezko. zeby dobrze zarabiam w Polsce to trzeba byc albo programista albo biznes w handlu albo youtube. reszta stanowisk to jest jakis margines zarobkowy.

Jak mierzysz swoja wartosc w ilosci kosmetykow i ubran, to mniemam, ze jestes dosc plytka osoba. Nigdy nie osiagniesz sukcesu w takim razie. Porownuj sie dalej do youtuberek, to tylko cie zolc zaleje. Naprawde potrzebne ci do szczescia 20 podkladow i palet cieni? Czy raczej wolalabys awansowac, zeby cie bylo stac na podroze, wyjscie do teatru, kupno mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość tszz napisał:

to ja zarabiam polowe tego w wawie 😄 utrzymac sie da no ale...

czyli kto tu jest madry? jutuberzy 😄

Niby dlaczego? Wiekszość z nich ma mężów, partnerów co pracują a więc też dokładają się do rachunków.

zawsze mozesz popatrzec na Gooosię i się pocieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tszz
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak mierzysz swoja wartosc w ilosci kosmetykow i ubran, to mniemam, ze jestes dosc plytka osoba. Nigdy nie osiagniesz sukcesu w takim razie. Porownuj sie dalej do youtuberek, to tylko cie zolc zaleje. Naprawde potrzebne ci do szczescia 20 podkladow i palet cieni? Czy raczej wolalabys awansowac, zeby cie bylo stac na podroze, wyjscie do teatru, kupno mieszkania?

To nie o to chodzi, mam 2 podkłady, palete cieni jedną mała, bo nie swiruje na punkcie makijazu. chodzi o to, ile na to idzie kasy. ja bym wydala na cos innego. na teatr np. ale tez na jakies ubrania, zakup mieszkania w warszawie bez kredytu.... 😄 ostatnio zobaczylam ok.50m2 za jedyne 700tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga123

To kto Wam broni też zacząć to robić? To się tylko wydaje, że to takie proste. Zanim taka youtuberka zacznie w ogole cokolwiek zarabiać to tez trwa. Myślicie że to tak od razu, wystarczy wrzucić film czy vloga na YT i już macie kolejkę chętnych do współpracy? Nie to tak nie działa. I to też jest praca bo na to trzeba czas poświęcac, trzeba czytać jakieś ...y od tak zwanych fanów, uzerac się z hejtem. Co kto lubi. Ja bym nie chciała bo nie lubię i nie umiem gadać tak żeby to było interesujące. A kolejna sprawa są miliony filmów na YT, nielicznym udaje się coś osiągnąc na tym polu. Ale próbujcie może i Wam się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość tszz napisał:

To nie o to chodzi, mam 2 podkłady, palete cieni jedną mała, bo nie swiruje na punkcie makijazu. chodzi o to, ile na to idzie kasy. ja bym wydala na cos innego. na teatr np. ale tez na jakies ubrania, zakup mieszkania w warszawie bez kredytu.... 😄 ostatnio zobaczylam ok.50m2 za jedyne 700tys...

To ja nie wiem, gdzie Ty oglądasz te mieszkania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuczek

To ze nielicznym  sie udaje zaistniec na yt to prawda, wszystko zalezy od znajomosci jakie dana jutuberka ma. Ogladam taka jedna Olę, przez dlugi czas jej kanal rozwijal sie bardzo wolno az w pewnym momencie zaczela nagrywac bardzo czesto a subsrypcje rosly nieprawdopodobnie szybko. Jako ze znam troche czelusci internetu, weszlam dzis na socialblade, wpisalam jej nick i wyszlo szydło z worka. Suby normalnie wskakiwaly po 10-12 sztuk a w ostatnich dniach po 30, 40, 60 i tu jest pies pogrzebany bo widac ze ewidentnie kupuje suby ehhh rozczarowala mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Zuczek napisał:

To ze nielicznym  sie udaje zaistniec na yt to prawda, wszystko zalezy od znajomosci jakie dana jutuberka ma. Ogladam taka jedna Olę, przez dlugi czas jej kanal rozwijal sie bardzo wolno az w pewnym momencie zaczela nagrywac bardzo czesto a subsrypcje rosly nieprawdopodobnie szybko. Jako ze znam troche czelusci internetu, weszlam dzis na socialblade, wpisalam jej nick i wyszlo szydło z worka. Suby normalnie wskakiwaly po 10-12 sztuk a w ostatnich dniach po 30, 40, 60 i tu jest pies pogrzebany bo widac ze ewidentnie kupuje suby ehhh rozczarowala mnie.

Kłamiesz jak z nut. O czasu afery z Jamesem charlesem I Tati, youtube nie pokazuje wzrostu subów w czasie rzeczywistym. Dopiero jak przybędzie 10 tysięcy to będzie widac przyrost 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuczek
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kłamiesz jak z nut. O czasu afery z Jamesem charlesem I Tati, youtube nie pokazuje wzrostu subów w czasie rzeczywistym. Dopiero jak przybędzie 10 tysięcy to będzie widac przyrost 😉

Czytaj ze zrozumieniem, nie napisalam ze patrzylam na youtub lecz na SOCIALBLADE chyba jednak nie wiesz co to takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Zuczek napisał:

Czytaj ze zrozumieniem, nie napisalam ze patrzylam na youtub lecz na SOCIALBLADE chyba jednak nie wiesz co to takiego.

...ko socialblade musi miec dostęp od youtube, a już od dawna NIE MA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuczek
26 minut temu, Gość gość napisał:

...ko socialblade musi miec dostęp od youtube, a już od dawna NIE MA!!!

No to bardzo ciekawe jakim cudem akurat u tej vlogerki z niewielkich subskrypcji, dzien po dniu wpadalo po 40, 50,60 subow? Naprawde jestesm tego ciekawa bo we vlogach nie zmienila absolutnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Mika

W Polsce się szerzy niesprawiedliwość ta, że inni ludzie więcej mają niż na... 

Nie może dalej tak być! Za co ja kur* mam żyć? 

Sąsiad spod 6tki to z firmy żyje se, kto na to pozwala że on ma a ja nie? Bo u mnie jak zwykle bieda! Mnie to nikt firmy nie dał 😞

Mówią mi znajdź se robotę weź se jakoś radź, to siedzę i czekam i nikt mi jej nie chce dać 🙂

 

Jeśli Youtuberzy tak mają dobrze to mam taki pomysł żeby sobie kanał na YouTube założyć. Wyobraźcie sobie że każdy kto ma internet i kamerę może to zrobić! Zakładamy kanał, odpalamy smartfona i kosimy siano! A potem idziemy do pracy i lejemy na szefa, bo jesteśmy jutuberami to mamy siana tyle, że się 50tkami podcieramy 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Mika

Reasumując jak widzę, że ktoś na stanowisku konserwatora powierzchni płaskich lub operatora koparki ręcznej narzeka, że inni to lepiej zarabiają zawsze mam mu ochotę odpowiedzieć: 

Miałeś tyle możliwości! Kto Ci bronił iść na studia? Skończyć medycynę lub prawo? Kto Ci bronił założyć firme? Bo oczywiście Tobie wydaje się, że tak łatwo sobie firmę prowadzić. Kto bronił Ci zostać programistą? Aaaaaa no tak, bo to wszystko przecież ciężkiej pracy wymaga a Ty jesteś ... jeden z drugim. To jak jesteś ... jak ja to może prawo jazdy C+E jak ja i dawaj na TIRy? 

 

A teraz kur.... Widzę że ból dupy o YouTube! Do Jutuba studiów nie potrzeba! Wyciągaj flache odpalaj donejty i zarabiaj siano! Kuźwa przestań narzekać, zacznij działać! Zazdrościsz jutuberowi jednemu drugiemu to załóż kanał i zarabiaj! 

Ale tak trudno się teraz wybić na YouTube 😞 Ci co zarabiają to oni w ogóle nie pracowali nad tym żeby się wybić tylko zalozyli kanał i od razu mieli milion subskrybcji i zarabiali 😞 a Ty tak jak oni mieć nie będziesz....

 

Ludzie brzydzę się Wami! Zamiast działać i brać stery życia we własne ręce to siedzicie na plotkarskich forach gorszych jeszcze od pudełka i narzekacie że jutuberka ma się czym malować a Ty się nie masz w co ubrać. Dla mnie kompletne dno właśnie zostało osiągnięte! 

SKOŃCZYŁEM

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosc gość goscgosc
17 godzin temu, Gość tftrf napisał:

pracuje na etacie i mnie nie nie stac na tony kosmetykow i ubran. awansowac tez ciezko. zeby dobrze zarabiam w Polsce to trzeba byc albo programista albo biznes w handlu albo youtube. reszta stanowisk to jest jakis margines zarobkowy.

Może I dobrze ze nie masz tych ton kosmetyków. One ani zdrowe nie są ani ich nie zużyjesz do końca. Przeterminują się trzeba wyrzucić. Kasa wydana w błoto. Po zatym youtoberzy nie kupują oni dostają za free. Muszą tylko pokazać. Zobaczcie teraz na stylizacje. Nakupywała albo dostała 80 kalendarzy adventowych. Nie zmieści się z otwieraniem w czasie będzie robić po dwa filmy dziennie ale musi nagrać pierwsza bo wiadomo wyświetlenia. Niedługo w lipcu zaczną otwierać paczki na święta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość tftrf napisał:

pracuje na etacie i mnie nie nie stac na tony kosmetykow i ubran. awansowac tez ciezko. zeby dobrze zarabiam w Polsce to trzeba byc albo programista albo biznes w handlu albo youtube. reszta stanowisk to jest jakis margines zarobkowy.

Tony kosmetyków i ubrań cel życia. Nigdy bym nie chciała Cię poznać i nigdy bym Cię nawet nie zatrudniła. Nawet zdań nie potrafisz pisać z dużej litery. Widocznie zarabiasz tyle ile potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Zuczek napisał:

To ze nielicznym  sie udaje zaistniec na yt to prawda, wszystko zalezy od znajomosci jakie dana jutuberka ma. Ogladam taka jedna Olę, przez dlugi czas jej kanal rozwijal sie bardzo wolno az w pewnym momencie zaczela nagrywac bardzo czesto a subsrypcje rosly nieprawdopodobnie szybko. Jako ze znam troche czelusci internetu, weszlam dzis na socialblade, wpisalam jej nick i wyszlo szydło z worka. Suby normalnie wskakiwaly po 10-12 sztuk a w ostatnich dniach po 30, 40, 60 i tu jest pies pogrzebany bo widac ze ewidentnie kupuje suby ehhh rozczarowala mnie.

Tak działa yt. Jak już jakiś film się przebije to potrafi i w setkach dziennie subskrypcji przybywać. Po jakimś czasie często się to znowu zmniejsza. Wszystko zależy od zasięgów i ilości wyświetleń. Znam kanał gdzie dziewczyna nie nagrywała od jakiegoś czasu, a dwa filmy tak się jej wybiły, ze zdobyła w miesiąc czy dwa sto tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsbs
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tony kosmetyków i ubrań cel życia. Nigdy bym nie chciała Cię poznać i nigdy bym Cię nawet nie zatrudniła. Nawet zdań nie potrafisz pisać z dużej litery. Widocznie zarabiasz tyle ile potrafisz.

Ty sobie możesz pomarzyć ze ktoś dla ciebie pracuje. Skoro oceniasz ludzi powierzchownie to z książek tez pewnie tylko okładkę ogladalas i już uważałaś ze wszystko wiesz Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
41 minut temu, Gość Nsbs napisał:

Ty sobie możesz pomarzyć ze ktoś dla ciebie pracuje. Skoro oceniasz ludzi powierzchownie to z książek tez pewnie tylko okładkę ogladalas i już uważałaś ze wszystko wiesz Hahaha 

Ludzi własnie ocenia sie po wygladzie a Ty dalej stosuj swój program. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Youtube to nie tylko branża beauty, tuaj nawet bym powiedziała że ta jest mniejszą działką. Wybijają się kanały gdzie ludzie siedzią i gadają o pierdołach ale w sposób tak ciekawy że przyciągają. W cenie są kanały specjalistyczne, gdzie często ten specjalista ma swoją firmę do której przychodzą klienci po obejrzeniu filmów. Wybija się mnóstwo graczy, sama znam takich co mieszkania pokupowali za streamowanie gier. Ale to też jest cieżka praca, bo człowiek musi mieć gadane, musi być cierpliwy dla widzów, musi mieć twardą dupę. Ale zarobić da się jak najbardziej na youtube. Tylko trzeba mieć pasję kręcenia filmów o danej tematyce. 

Gadanie że zarabia się tylko w korpo, albo że dużą kasę mają tylko programiści to jakaś bzdura. To są słowa kogoś kto nie ma pojęcia o rynku pracy, o tym jakie zawody są poszukiwane. Dużą kasę zarabia się teraz np. w biotechnologii, w farmacji, w finansach, w budowlance, w wykończeniówce (znaleźć fachowca to zrobi dobrze remont/wykończenie a nie ...oli to ciężka sprawa), kasa jest w transporcie. I co najważniejsze jak jest się specjalistą w swoim fachu to robota będzie zawsze i będzie to robota za godziwe pieniądze. Jest rynek pracownika, narzekanie na youtubera to strata czasu na bzdury. Za narzekanie nikt nie płaci. A sam yt może zwiększyć konkretną, pkraktyczną wiedzę,. Tylko trzeba  oglądać kanały fachowców a nie pierdyliard kanałów głupich i pustych ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zarabiasz tyle na ile się cenisz, a cenisz się nisko, więc i mało zarabiasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×