Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lika27

Stres przed ślubem, czy to normalne?

Polecane posty

Gość Lika27

Witajcie, a mianowicie stresuje się przed ślubem zupełnie wiem dlaczego, to normalna kolej rzeczy. Może dodam, że mam 27, młoda jestem, wychodzę za mąż 23 listopada, zostało niewiele czasu, liczę że będzie mój narzeczony jeszcze, mężem na całe życie, choć może się przeliczę, złe czasy ale ale nie zakładam na najgorsze. On mnie mocno kocha i świata poza mną nie widzi tak mówi, narzeczeństwa 2 miesiące, związku 11 miesięcy. Szybka i radykalna decyzja może tak będziecie myśleć ale ja go też kocham więc na co czekać w miłości. On jest kawalerem nie ma dzieci jest ociupinkę ode mnie starszy. Ja też panną jestem ale mam już dwójkę dzieci jedno w wieku szkolnym - 8 lat, a drugie w wieku przedszkolnym 5,5 roku. Każde dziecko ma innego ojca ale z nimi żadnych nie utrzymuje kontaktów ani ja ani one mowa o ich ojcach. Nie mogę sypiać tak się stresuje, herbatki uspokajające nic nie pomagają jak przetrwać ten czas by nie zwariować wszystko zapięte na ostatni guzik matka z Łotwy przyjedzie, choć nie pałała entuzjazmem co do mojego związku nie wiem czemu tam pracuje. Co zrobić by pokonać lęk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×