Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ki_ka

Przystojniak

Polecane posty

Gość Ki_ka

hejka. mam taki problem. jakiś czas temu wracając z pracy zwróciłam uwagę na biegającego chłopaka. jest chyba z tej jednej miejscowości, ja mieszkam w tej samej gminie. czasami gdzieś go przelotem widuję, ale nigdy go nie widziałam z żadną dziewczyną ani w ogóle ze znajomymi. jak zapytałam koleżankęczy go zna to też powiedziała, że tylko z widzenia a jak zapytałam o jakichś znajomych to powiedziała, że nie wie. ostatnio widziałam go w lokalnym barze, siedział oczywiście sam i pił jakieś piwko. wypił chyba 2 i wyszedł, już nie wrócił. czyli chyba nie upija się do upadłego:) na oko ma ze 20 lat, ja mam 24. wiem już jak się nazywa i znalazłam jego konto na fb, ale jest chyba strasznie tajemniczym chłopakiem - żadnego zdjęcia profilowego, tablica pusta albo ukryta dla nieznajomych. gejem raczej nie jest bo widziałam jak zerkał na dziewczyny. jest przystojny i to bardzo, no może mógłby się trochę modniej ścinać i może ubierać? był w jakimś polarze jak myśliwy, fryzurę ma taką standardową, ale widać że ścina się u lokalnego fryzjera a nie w mieście:) co to może być za chłopak? dać spokój czy próbować się zapoznac? nie wiem czy będę jeszcze miała okazję go spotkać tak blisko w jednym lokalu, no ale też nie wybobrażam sobi epodejść i po prostu powiedzieć że chcę go poznać..... pomózcie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra rada

Scisgnij majtki przed nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

WYPIERRDALAJ STĄD KURRWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru

list mu wyślij i powiedz że jak chce się sporkać niech odpisze na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×