Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak mnie bawią te egzaltowane kafeterianki, które zdają się dostawać orgazmu z dumy, że wiedzą, gdzie w zdaniu postawić przecinki. Zasób słów mocno przeciętny, ale patrzcie, jaka jestem błyskotliwa- używam wielu znaków interpunkcyjnych.

Polecane posty

Gość Gość

To teraz popracujcie nad bogactwem pojęć i zwrotów, żeby te Wasze wypociny czytało się ciekawiej.

Chyba w głównej mierze ta wypowiedź dotyczy małpek od Outlooka i Excela z Długiej Wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Żałosne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Żałosne prowo

Bo Ty tak chcesz? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo Ty tak chcesz? 😄

🤦‍♀️Idź się zajmij czymś pożytecznym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

🤦‍♀️Idź się zajmij czymś pożytecznym. 

Piecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Piecze?

Dobre 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niby gdzie ktoś orgazmu dostaje? Ktoś pisze tu o tych swoich przecinkach? Ja jeszcze nie widziałam. Serio, sorki ale nie wiem o co ci teraz chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoozo

A mnie bawi (a może bardziej dziwi), że ktoś  nie wyniósł ze szkoły odruchu używania znaków przestankowych, których brak, jak wiadomo, często zmienia sens wypowiedzi. Nie czepiam się  literówek, pominięcia czasem przecinka, bo wiadomo - pośpiech , kafeteria to nie zbór oficjalnych dokumentów. Ale jeśli ktoś kompletnie omija znaki przestankowe, powstaje śmieszny bełkot, którego nie da się czytać i traktować poważnie. Cześć osób w ogóle nie używa interpunkcji, bo po prostu nie umie. Uwaga na anonimowym forum jest chyba dla kogoś takiego lepsza  niż  kompromitacja w realu, gdy pisze się  pod imieniem i nazwiskiem. To samo dotyczy podstawowych błędów ortograficznych i gramatycznych.

Liczba znaków interpunkcyjnych nie świadczy o błyskotliwości. Trzeba ich używać wtedy, kiedy jest to konieczne - ani mniej, ani więcej.

Na forum nikt nas nie słyszy, nie widzi, ocenia się nas tylko po tym, co i jak piszemy. Nie chodzi o dumę, ale o to, że pewnych wpisów nie da się traktować poważnie i tak na nie odpowiadać - a przecież, jak sama nazwa wskazuje, forum powinno być dyskusyjne.

Dodam, ze nie skończyłam polonistyki tylko politechnikę. Ale i do tego trzeba przejść przez szkołę podstawową :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Orgazm z dumy? Nie wiedzialam, ze to mozliwe.. Autorko rozwin temat, ciekawa jestem jak go osiagnac. Czesto go dostajesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też bardzo rzucają mi się w oczy błędy itp.... Ale pisząc  z tel. Samej nie raz nie chce mi się stawiać znaków interpunkcyjnych. Cóż nie jestem idealen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie tez to bawi bo zazwyczaj w kwestii merytorycznej nie mają nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, a nie bawią cię te, co wypominają błędy ortograficzne, a same walą orty i inne byki? Mnie bawią. Bawi mnie też, jak ktoś pisze komuś, że w tekście ma dużą ilość błędów ortograficznych, a w rzeczonym tekście jeden ort i jedna literówka. 😄 Przepraszam cię bardzo, ale sama bogactwem zasobu własnego słownictwa nie grzeszysz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość gość napisał:

Autorko, a nie bawią cię te, co wypominają błędy ortograficzne, a same walą orty i inne byki? Mnie bawią. Bawi mnie też, jak ktoś pisze komuś, że w tekście ma dużą ilość błędów ortograficznych, a w rzeczonym tekście jeden ort i jedna literówka. 😄 Przepraszam cię bardzo, ale sama bogactwem zasobu własnego słownictwa nie grzeszysz. 

 

Racja, same ludziki, uśmieszki, poziom podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tu autorka. Mój jest tylko pierwszy wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×