Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amanda2004

Brak znajomych, nowa szkoła

Polecane posty

Hej 

Piszę dzisiaj tutaj ponieważ muszę to komuś powiedzieć. Jestem tym fatalnym rocznikiem 8 klasy. Teraz poszłam do 1 klasy liceum, biol chem. Jak wiadomo na biol chemie są same dziewczyny. Mój problem polega na tym że w podstawówce miałam taką jedną jedyną przyjaciółkę Obliecalysmy sobie że będziemy zawsze utrzymywać kontakt i Niestety doszło do sytuacji pokłóciliśmy się. Poszłam do liceum liczyłam że znajdę do tego i jedyną jedyną  przyjaciółkę i paczka do koleżanek Bardzo mi na tym zależało I pierwsze 2 tygodnie szkoły były takie znalazłam taką Wike bardzo za kolegował byśmy myślałyśmy że myślałam że to będzie moja przyjaciółka i niestety  coś się stało. Ona oddaliła się ode mnie. Zostałam sama wszyscy już znaleźli przyjaciółki i czuję że te 4 lata, 4 lata podobno najlepszego życia, przyjaźni spędzę sama. Jest teraz też problem bo Sylwestra spędzę sama z rodzicami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubuś

Przestań oglądać TV seriale, bo normalne życie jest po prostu zwyczajne. A co niby chcesz na sylwestra robić? upijać ryja z innymi małolatami? Lepiej go spendzić z rodzicami, póki żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki vinted .pl tam jest forum dla młodych osób. Widziałem kuzynka tam ciuchy sprzedaje jakieś i do tego poznaje nowe osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×