Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Melaa

Spóźniający się okres

Polecane posty

Gość Melaa

Cześć. Ostatnia miesiączkę miałam 1.10, spóźnia się już 10dni. Zawsze miałam regularnie. Zrobiłam 5 testów-wszystkie negatywnie. Byłam u gin 7.11, powiedział ze wszystko jest w porządku, zapisał mi luteinę na wywołanie miesiączki. Mam stosować 6dni 2x1 dopochwowo. Póki co okresu nie ma. Szyjka macicy jest bardzo wysoko, ze prawie nie mogę jej dosiegnac. Jest twarda i otwarta lub lekko otwarta. Śluz mam wodnisty, pomieszany z białym (myśle ze to po Luteinie).Z moim partnerem kochaliśmy się 20 i 26 (na początku Zaczęliśmy bez prezezerwatywy,Później już z. Ale do wytrysku nie doszło.) oraz 1.11 w dniu spodziewanej miesiączki, stosunek przerywany, moj partner wyciąga dużo wcześniej i kończy ręka. 
czy mogło dojść w jakiś sposób do zapłodnienia? denerwuje się ze nadal nie mam okresu. 4 lata temu zdążyła mi się podobna sytuacja, również brałam luteinę, dostałam okres ale nie pamietam po jakim czasie przyjmowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Net poradnia

Zastanawiasz się czy jesteś w ciąży?

w w w. netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Hej, czy któraś może mi doradzić okres miałam 4 października cykle mam 24,25 dniowe ok 20 października miałam brązowe plemienia przez 10dni , 30 października dostałam okres był skąpy przez 4dni , piersi mam bardziej jędrne i trochę większe siku też wydaje mi się że chodzę częściej,  a temperatura od 10-25 października 36.9, 26-29 października36.8 .  30 października dostałam okres i temperatura 36.8, 31-3 listopada 36.7, 4 listopada 36.4, 5-6-7 listopada 36.5 , 8 listopada 36.6, 9-10 listopada 35.5, 11 listopa 36.4, 12 listopada 36.5 dodam że czasami czuje jak bym miała mdłości i kręci się w głowie,  czy jest możliwość że to ciąża czy wykluczone przy tej temperaturze, a może brak owulacji bo śluzu płodnego to racze nie mam od dłuższego czasu, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×