Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKOtoMIpozostaje

Dobrze, że jutro jest święto a co za tym idzie jest wolne od pracy bo można się dzisiaj upić

Polecane posty

Gość TYLKOtoMIpozostaje

Tylko upicie się mi pozostaje..., samotność mnie zabija dosłownie, nie mam co robić, nie mam z kim się spotkać, dobrze, że chociaż jest alkohol to jakoś ten czas mi umila

zaraz zaczynam browarka, mam ich 10 sztuk, powinno na dzisiaj wystarczyć do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOtoMIpozostaje
4 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

To ma wolne. Ten ma 😉

Zazdroszczę ☕🍂

to gdzie pracujesz? szpital, stacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOtoMIpozostaje

jest tu ktoś? popisałbym sobie przy piwku z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOtoMIpozostaje

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Ludzie którzy piją sami że sobą maja problem z alko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
Przed chwilą, Gość Paulina napisał:

Ludzie którzy piją sami że sobą maja problem z alko. 

G. prawda. Ja czasami (np. wczoraj wieczorem) lubię wypić parę piw sam ze sobą (do filmu, do książki etc.) żeby się w spokoju odprężyć, a nie jestem alkoholikiem, bo poza tym nie tykam alko (w ogóle poza piwem nie lubię alko). Nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
18 minut temu, Gość TYLKOtoMIpozostaje napisał:

jest tu ktoś? popisałbym sobie przy piwku z kimś

Nie chlej tak. Kilka lat temu byłem taki jak ty. Nie wiem ile masz lat, ja mam 33 teraz. Weekendy ładowałem browary od rana do wieczora. Poniedziałek w robocie to padaka (pocenie się, stany lękowe, niewyspanie). Wypij sobie w piątek lub sobotę wieczorem parę browców do seansu jakiegoś, czy do konsoli ale to tyle.

 W niedzielę już nie ładuj tematu, tylko zajmij się czymś innym. Wiem, też gardziłem takim podejściem. Dzisiaj właśnie (wczoraj trochę się wypiło) piję kawę i zaraz idę biegać 7 km, niesamowity haj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOtoMIpozostaje
3 minuty temu, Gość ktos napisał:

Nie chlej tak. Kilka lat temu byłem taki jak ty. Nie wiem ile masz lat, ja mam 33 teraz. Weekendy ładowałem browary od rana do wieczora. Poniedziałek w robocie to padaka (pocenie się, stany lękowe, niewyspanie). Wypij sobie w piątek lub sobotę wieczorem parę browców do seansu jakiegoś, czy do konsoli ale to tyle.

 W niedzielę już nie ładuj tematu, tylko zajmij się czymś innym. Wiem, też gardziłem takim podejściem. Dzisiaj właśnie (wczoraj trochę się wypiło) piję kawę i zaraz idę biegać 7 km, niesamowity haj.

mam 32 lata... a doswiadczenie z alkoholem mam od 15 roku zycia, więc nie musisz mi mówić jak to wygląda 😉 bo idę o grubą bańkę, że wypiłem w zyciu o wieeele wieeele wiecej niz ty i kazdy z tego forum

ja obecnie tez doprowadziłem już do takiego stanu, że pije tylko w soboty wieczorem a w tygodniu nic, no ale z racji tego, ze jutro wolne to dzisiaj tez zamierzam sobie pochlac..., robie to z nudow i samotnosci, najzwycajniej w swiecie

a na sport nie mam ochoty, znudzil mi sie, kiedys bylem maniakiem ale obecnie mnie on nie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKOtoMIpozostaje
8 minut temu, Gość Paulina napisał:

Ludzie którzy piją sami że sobą maja problem z alko. 

nie mają problemów z alko tylko tak jak w moim przypadku z samotnością i nuda.. alkohol to tylko jakiś plan działania by wypełnic ta beznadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
18 minut temu, Gość TYLKOtoMIpozostaje napisał:

nie mają problemów z alko tylko tak jak w moim przypadku z samotnością i nuda.. alkohol to tylko jakiś plan działania by wypełnic ta beznadzieje

Skoro masz doświadczenie z alko, to dobrze wiesz, że alko to żadne "wypełnienie beznadziei". Absurd, powinieneś to wiedzieć. Ale to twoja sprawa, kazdy robi jak uwaza.

Na marginesie.. szybko stawiasz zakłady w przedmiocie ludzi, których nie znasz.. Można łatwo przegrać taki zakład 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×