Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedoszlapannam

Czy ślub jest tak wazny? On nie chce

Polecane posty

Gość Niedoszlapannam

Zawsze chciałam mieć tradycyjny model rodziny dziecko, ślub, dom etc. Kupiliśmy dom, mamy dziecko ale co do slubu to zmienił zdanie. Nie chce bo nigdy go nie będzie stać na kupno pierścionka że to zbedne wydawanie pieniędzy że jak jest dobrze to po co brać ślub że to wszystko psuje rozwód itd. Że po prostu nie chce z logicznego punktu widzenia. Mimo tego że ja chce i od początku mieliśmy te same priorytety. Czuje się oszukana. Chce mieć to samo nazwisko co moje dziecko. Chce czuć zabezpieczenie nie mówiąc o romantyzmie i białej sukni. Mówi że wspólne kupno domu to jest więcej niż ślub i że powinnam nie mieć żadnych wątpliwości co do związku. Ale mi nie o to chodzi a on tego nie rozumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k12

Stać go na kupno domu , a na pierścionek nie? Może zasugeruj mu, że wystarczy ci pierścionek za 500 zł. Nie musisz mieć nie wiadomo jak wypasionego. Poza tym co rozumiesz pod pojęciem "Chce czuć zabezpieczenie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nie kocha cię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla faceta nie jest aż tak ważny jak dla kobiety. Ja niestety jeszcze nie spotkałam tego jedynego i nie wiem czy nie zostanę starą panną 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus
Dnia 10.11.2019 o 16:01, Gość k12 napisał:

Stać go na kupno domu , a na pierścionek nie? Może zasugeruj mu, że wystarczy ci pierścionek za 500 zł. Nie musisz mieć nie wiadomo jak wypasionego. Poza tym co rozumiesz pod pojęciem "Chce czuć zabezpieczenie"?

Ile!!!!!!? Po.jebało. Ile to piw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
Dnia 10.11.2019 o 13:28, Gość Niedoszlapannam napisał:

Zawsze chciałam mieć tradycyjny model rodziny dziecko, ślub, dom etc. Kupiliśmy dom, mamy dziecko ale co do slubu to zmienił zdanie. Nie chce bo nigdy go nie będzie stać na kupno pierścionka że to zbedne wydawanie pieniędzy że jak jest dobrze to po co brać ślub że to wszystko psuje rozwód itd. Że po prostu nie chce z logicznego punktu widzenia. Mimo tego że ja chce i od początku mieliśmy te same priorytety. Czuje się oszukana. Chce mieć to samo nazwisko co moje dziecko. Chce czuć zabezpieczenie nie mówiąc o romantyzmie i białej sukni. Mówi że wspólne kupno domu to jest więcej niż ślub i że powinnam nie mieć żadnych wątpliwości co do związku. Ale mi nie o to chodzi a on tego nie rozumie. 

Delikatnie to ty tego nie załatwisz. Mówiłaś dokładnie to samo mu to, co nam napisałaś o tym jego nazwisku? Dziecko pójdzie do szkoły i jak on sobie to wyobraża? Zadaj mu to pytanie też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez urazy autorko ale mam coś tu nie gra. Co to za problem uzbierać na pierscionek? Jeśli ktoś ma stałe dochody to nie ma bata żeby nie uzbierał. To wygląda raczej tak że nie jest pewny czy chce spędzić z Tobą całe życie? Może już nie kocha? Wiem że to okrutne ale jakie jest inne wytłumaczenie? Jakby Cię kochał ślub chociaż cywilny nie stanowiłby żadnego problemu. Wystarczy iść do urzędu i się pobrac. Nie trzeba odrazu wydawać dużo kasy. A jeśli jesteś katoliczka to też nie musi być wesela przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dom jest na kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×