Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy po rosole zawsze macie na drugi dzien pomidorowke?

Polecane posty

Gość Gosc

I jak to ma sie do tego ze jutro seieta wiec bedzie rosol czy pomidorowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nigdy bo po pierwsze zupy jemy rzadko. Jak już w jeden dzień jest ten rosół to potem na następną zupę ładnych parę dni nikt nie ma ochoty. Poza tym pomidorową zawsze robię bez rosołu, tylko na warzywach i pomidorach świeżych albo z puszki. Jeśli rosół zostanie to zamrażam, potem mam gotową bazę do sosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nigdy bo po pierwsze zupy jemy rzadko. Jak już w jeden dzień jest ten rosół to potem na następną zupę ładnych parę dni nikt nie ma ochoty. Poza tym pomidorową zawsze robię bez rosołu, tylko na warzywach i pomidorach świeżych albo z puszki. Jeśli rosół zostanie to zamrażam, potem mam gotową bazę do sosów.

A jutro będzie pieczony królik. Dziś robiliśmy domowe sushi. Święta czy nie święta, jemy to, na co mamy ochotę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

😀 jeżeli zostanie mi więcej tego rosołu i jak mi się spieszy bardzo to robię pomidorówkę a jeżeli mam więcej czasu to inne zupki na bazie rosołku, przeciez nie wyleję. Jeszcze ewentualnie mrożę i mam jak znalazł awaryjną zupę na zapas lub podkład pod inne zupy. Tak więc różnie to bywa, ale bardzo rzadko robię rosół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Czasem jemy dwa dni, ale on już nie smakuje tak dobrze. Za to pomidorowa super. A ja dziś miałam pomidorówkę, na wywarze z pulpecików indyczych, a teraz gotuję rosół z perliczki na jutro 🙂

A propos - dziś rosół tematem dnia. Proponuję jeszcze topik: "Z czym jecie rosół? Makaron, ryż, kasza, ziemniaki? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość xxx napisał:

Czasem jemy dwa dni, ale on już nie smakuje tak dobrze. Za to pomidorowa super. A ja dziś miałam pomidorówkę, na wywarze z pulpecików indyczych, a teraz gotuję rosół z perliczki na jutro 🙂

A propos - dziś rosół tematem dnia. Proponuję jeszcze topik: "Z czym jecie rosół? Makaron, ryż, kasza, ziemniaki? 😄

Oraz "Z czego jecie rosol - z talerzy,  z misek, z bulionowek, z kubkow?"

"Rosol na drobiu, cielecinie czy wolowinie?"

"Kto u was gotuje rosol?Mama, babcia, maz, tesciowa, dzieci, wnuki?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, moje dzieci rosół zjadają w jeden dzień, najwyżej zostanie na jutro. Nie jemy zup poza tym rosołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomidorowa

Przypomniała  mi się taka parodia Sarsy:😂😂😂

"Jutro znowu będzie pomidorowa. 

Zrobiona z rosołu z wczoraj

Wielki gar stoi w kuchni no zobacz,

trzeba zjeść, co się będzie marnować". 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaat

raczej nie jem rosołu, nie za bardzo lubie. Jesli juz, to na bazie rosołu robie pomidorowa albo cytrynową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×