Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lililaj

Tak wyglada dorosłe życie tak?

Polecane posty

Gość Lililaj

Mamy dzień wolny, jutro też jest wolne. Byliśmy na spacerze z dzieckiem, na obiedzie w restauracji. Odkąd wróciliśmy to On pracuje (w domu, wziął papiery z pracy) a ja siedzę i się nudzę z dzieckiem. Obiecał o 22 wspólny wieczór. Łał, weekend marzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twój chociaż pracuje i zarobi na Ciebie i dziecko - mój siedzi przed telewizorem i pije piwo - chcesz się zamienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie tak wygląda dorosłe życie. Witamy! Ja z 3 latkiem próbowałam dziś wysłuchać 1,5 godziny wykładu który mam nagrany i jestem w 62 minucie dopiero. Maz wraca za godzinę z pracy. Młody pójdzie spać i muszę skończyć ten wykład. Może drinka wypije. Wczoraj był teoretycznie dzien wolny, ale maz mial 2 spotkania więc i tak byliśmy razem po 16. Tydzień to w ogóle hardkor. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo

A dlaczego nudzisz sie z dzieckiem, zamiast robic z nim cos sensowmnego? uczyc, czytac, bawic sie, rozmawiac, obserwowac jego reakcje.Nie trac czasu, to towar deficytowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka

zacznij być troskliwą i dobrą matką i zajmij się wreszcie dzieckiem, z nim nie powinnaś się nudzić ani minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie zastanawia tylko dlaczego jak ludzie juz są w związkach, mają rodziny to nie potrafią spędzać czasu osobno? Nie jestescie przyklejenj do siebie, maz musi poświęcić czas na prace, więc zrób coś co sprawia tobie przyjemność. Weź dziecko i jedź do koleżanki, wybierzcie się na spacer i zróbcie sesję zdjęciową, idźcie do sali zabaw, wymecz dziecko podczas zabawy zebg pozniej chwile zajelo die soba i ten czas wykorzystaj dla siebie, zacznij robic pierniczki na święta, kup kartki i podpisuj, pooglądaj cos.. to że się nudzisz to twój wybór..Ja mam wrażenie,że ludzie będący w związkach nie potrafią juz byc autonomicznim

 Wiadomo chce się spędzić więcej czasy razem, ale z tego co piszesz sporo dzis zaliczyliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O 21 to już powinnaś czytać na dobranoc dziecku, a potem wolny wieczór 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×